دوره نکته و تست کنترل خطی (89-98) - 7010

در فیلم آموزش نکته و تست کنترل خطی سوالات سال 89 تا 98 تدريس شده و طی 30 ساعت، دانشجويان به این درس مسلط می شوند و با تحليل کامل سوالات 10 سال اخير، شما را برای کسب درصد بالا در کنکور آماده می کنیم.

person-add 92 نفر
32:00
1 روز ضمانت بازگشت وجه
550,000 تومان
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

 نکته و تست کنترل خطی

در جلسه کنکور براي درس کنترل خطی غير از مطالعه در طول سال ، موارد بسيار ديگري هستند که در کسب موفقيت نهايي موثر هستند که در اين دوره و سایر فیلم آموزشی کنترل خطی سعی شده است تا دانشجويان به تمام فاکتورهاي موفقيت مجهز شوند.

دانشجویان عزیز توجه کنید که مطالعه را از سوالات سال 98 شروع کنید. چون در سالهای 98 و 97 و 96 مرور کاملی روی درس کنترل خطی انجام شده و در سالهای بعد نکات مرتبط با سوال مرور شده است.

  • فاکتور اول: قدرت انتخاب سوالات مناسب

در درس کنترل خطي، خوشبختانه سوالات داراي درجه­ بندي استاندارد از نظر سطح دشواري مي­باشند و هر ساله اين روند تکرار مي­شود. لذا شما با آشنايي با چيدمان سوالات و شناسايي سوالات ساده کنترل خطي، به راحتي مي­توانيد حداقل درصد 40 را در اين درس بدون مطالعه قبلي بدست آوريد. در اين دوره ما در حل سوالات هر سال، استراتژي شناسايي سوالات و تکنيک علامت زني سوالات را با شما تمرين خواهيم کرد تا سوالات ساده را به راحتي شناسايي کرده و بتوانيد حداقل درصد را از اين درس بدست آوريد.

در مرحله دوم سوالاتي که معمولاً محاسباتي هستند و نکته خاصي ندارند را شناسايي خواهيم کرد تا به درصدهاي بالاتر دست يابيد.

و در مرحله سوم، سوالات تله دار که عمدتاً باعث درصد منفي مي­شوند را شناسايي خواهيم کرد تا در کنکور حواستان به اين سوالات باشد تا درصد منفي کسب نکنيد.

  • فاکتور دوم: قدرت ذخيره زمان

در اين دوره با آموزش روشهاي تستي و کوتاه براي حل سوالات کنترل خطي، خواهيد توانست از درس کنترل خطي زمان براي ساير دروس نيز ذخيره کنيد و سوالات کنترل خطي را در حداقل زمان ممکن پاسخ دهيد.

  • فاکتور سوم: قدرت فهم

در اين دوره با بيان مثالهاي بسيار ساده مفاهيم پرتکرار در سوالات کنترل خطي به نحوي آموزش داده خواهد شد که تا ساليان سال فراموش نکنيد.

  • فاکتور چهارم: شناسايي تله‌ها

در اين دوره با تحليل گزينه­هاي اشتباه در سوالات 10 سال اخير کنکور، تله­هاي طراحان سوال را شناسايي خواهيم کرد تا در جلسه کنکور با شناسايي تله سوالات به راحتي از دام پاسخ اشتباه رها شويد و به راحتي گزينه صحيح را انتخاب کنيد.

  • فاکتور پنجم: استفاده از نکات تستي منحصر به فرد و کامل

در اين دوره با يک ساختار منظم بدون اينکه شما نيازي به حفظ کردن نکات داشته باشيد، نکات تستي اي به شما آموزش داده خواهد شد که در حل سوالات کمک بسياري به شما خواهد کرد.

  • فاکتور ششم: قدرت تشخيص راه حل

معمولاً دانشجويان در طول ترم سوالات کنکور را وقتي به صورت فصل به فصل مطالعه مي­کنند، به خوبي حل مي­کنند، اما وقتي مجموعه سوالات کنترل از تمام فصل­ها را مي­خواهند حل کنند، با مشکل مواجه مي­شوند. دليل اين امر اين است که شما وقتي فصل ها را به صورت جداگانه حل مي­کنيد نيازي به تشخيص راه حل نداريد ولي وقتي مجموعه سوال بايد حل کنيد، نياز به تشخيص راه حل و شناسايي فصل مربوطه داريد که اين امر در طول ترم تمرين نشده است و بايد در دوره نکته و تست و جمع بندي به توانايي دست يابيد.

در اين دوره ما با حل حداقل 140 سوال کنکور، نحوه تشخيص بهترين راه حل و شناسايي نشانه هايي که در صورت سوال براي حل قرار داده مي­شود را به شما آموزش خواهيم داد.

  • فاکتور هفتم: استخراج اطلاعات مساله

بسياري از دانشجويان هستند  که اطلاعاتي که در صورت مساله مطرح شده است را نمي­توانند استخراج کنند و لذا در حل سوال دچار مشکل مي­شوند. اگر شما با استفاده از صورت سوال و گزينه­ ها اطلاعات کافي از مساله استخراج کنيد، نصف راه حل سوال را طي کرده ­ايد و اين توانمندي با تحليل و تمرين سوالات بدست مي­ آيد که در طول اين دوره نحوه استخراج سريع اطلاعات از مساله و کلمات کليدي را به شما آموزش خواهيم داد تا در جلسه کنکور به راحتي بدون صرف وقت و فکر کردن، بتوانيد اطلاعات مساله را استخراج کنيد.

دانشجويان براي اين دوره اگر در هر هفته تا کنکور يک نصف روز زمان اختصاص دهند، تا روز کنکور به تسلط 100% در اين درس دست خواهند يافت. در اين دوره در حل هر سال کنکور به صورت تقريبي 4 ساعت فيلم آموزشي خواهيم داشت که موجب مي­ شود با تماشاي فيلم آموزشي دانشجو نياز به مطالعه اضافي نداشته باشد و با تماشاي فيلم آموزشي تمام مطالب مرور شده و نکات تستي را تمرين خواهد کرد. همچنين براي صرفه جويي در وقت دانشجويان، در اين دوره جزوه به صورت کامل در اختيار دانشجو قرار مي­گيرد تا نيازي به نت برداري و يا جزوه نويسي نباشد.

 

داوطلبان تمامي گرايش­ هاي رشته هاي مهندسي برق، مهندسي پزشکي، مهندسي مکانيک و مهندسي ابزاردقيق می توانند از این دوره استفاده کنند.

با توجه به اينکه درس کنترل خطي در رشته مهندسي برق داراي سوالات بسيار سخت­ تري نسبت به ساير رشته ­ها مي­ باشد، در اين دوره با اولويت رشته مهندسي برق تدريس شده است و لذا به دليل کامل بودن دوره، داوطلبان ساير رشته­ ها با مطالعه اين دوره به راحتي مي­توانند سوالات درس کنترل خطي را پاسخ دهند. همچنين داوطلبان رشته مهندسي برق با مطالعه اين دوره، به تسلط کامل براي پاسخگويي به سوالات درس کنترل خطي به صورت مفهومي و تستي دست خواهند يافت.

در درس کنترل خطي معمولاً رويکرد طراحان سوال به اين صورت است که حداقل 4 سوال بسيار ساده از فصل­ هاي اول تا چهارم مطرح مي­ شود و 4 سوال متوسط از فصل طراحي کنترلر و نمودارهاي بودي مطرح مي­شود و 4 سوال نسبتاً دشوار از فصل نايکوئيست و مکان هندسي مطرح مي­شود.

در اين دوره رويکرد تدريس بدين صورت است که دانشجوياني که تابحال درس کنترل خطي را اصلاً مطالعه نکرده­ اند، بتوانند با مطالعه اين دوره به 4 سوال ساده و حداقل 2 سوال متوسط پاسخ دهند و لذا حداقل درصد 50 را کسب نمايند.

دانشجوياني هم که درس کنترل خطي را مطالعه کرده­ اند ولي تابحال به تسلط کافي دست پيدا نکرده­ اند، با شرکت در اين دوره و مرور مفاهيم و نکات درس قادر خواهند بود که به درصد 70 دست يابند.

در نهايت دانشجوياني هم که درس کنترل خطي را به خوبي مطالعه کرده­ اند، با شرکت در اين دوره و يادگيري نکات تستي و رويکرد حل سوالات کنترل و مديريت زمان، قادر خواهند بود که سوالات را در زمان بسيار کوتاه و به صورت کاملاً مديريت شده پاسخ دهند.

در اين دوره، سوالات 10 سال اخير کنترل خطي در کنکورهاي کارشناسي ارشد مهندسي برق با رويکرد زير حل شده است

در هر سال، متناسب با سوال، مطالب اصلي مبحث مربوط به سوال بيان شده است تا ذهن دانشجو در فضاي فصل مربوطه قرار گيرد و اگر دانشجويي هم درس را قبلاً مطالعه نکرده است، با مبحث سوال آشنايي کافي پيدا کند، سپس نکات و روش ­هاي تستي آن فصل مرور مي­شود تا نکات تستي در ذهن دانشجو نظم ­دهي شود و در هر يک از نکات، در صورت لزوم با مثال ساده توضيح داده شده است تا در صورتي که دانشجو نکته اي را فراموش کرده و يا مطالعه نکرده است، به طور کامل مرور شود و نيازي به مطالعه منابع کمکي نداشته باشد، سپس سوال به صورت تشريحي و تستي حل مي­شود و در نهايت گزينه­ هاي نادرست بررسي مي­شوند تا تله سوالات کاملاً براي دانشجويان شناسايي شود. به اين ترتيب با حل سوالات هر سال، به نوعي مطالب براي دانشجو مرور مي­شود و در ذهن دانشجو ماندگار خواهد شد.

 

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

بیشتر show-more
chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام
لطفا برای کسانیکه وضع مالی مناسبی ندارند شرایط بورسیه در نظر بگیرید... حداقل برای تعدادی از فیلم ها...

مشاهده بیشتر