انتخاب رشته کنکور ارشد برق 99 آنلاین

مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد برق توسط اساتید با تجربه به صورت آنلاین به مدت 30 الی 45 دقیقه به صورت اختصاصی برگزار خواهد شد و در انتها با توجه به رتبه و علایق شما یک لیست انتخاب رشته به شما داده خواهد شد.

person-add 19 نفر
30 تا 45 دقیقه
249,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : ثبت نام تمام شد
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد برق با اساتید مطرح ایران به صورت فردی

استرس انتخاب رشته کنکور ارشد یکی از مواردی است که ممکن است هر کسی را بعد از مشاهده نتایج کنکور درگیر کند. مشاوران لایوآموز تصمیم گرفته اند جهت کمک به داوطلبان کنکور ارشد برق 99 که نتایج خود را دریافت نموده اند یک جلسه مشاوره فرد به فرد برگزار کند که تصور غلط شما مبنی بر این که انتخاب رشته نیاز به مشاوره ندارد را از بین می برد. این جلسه با حضور مشاوران و اساتید برجسته برق در زمینه کنکور ارشد برگزار می‌شود. برای انتخاب رشته گرایش برق قدرت استاد صابر، گرایش کنترل استاد دهقانی و برای انتخاب رشته مخابرات استاد عباس نژاد به شما به صورت آنلاین مشاوره میدهند.

انتخاب رشته کنکور ارشد برق آنلاین

شما پس از ثبت نام در این صفحه با توجه به گرایش تحصیلی تان قادر خواهید بود با یکی از اساتید بین 30 تا 45 دقیقه مشاوره خصوصی داشته باشید که استاد کارنامه شما را بررسی میکند و با توجه به علایق و اهداف شما ترتیب انتخاب دانشگاه ها و گرایش ها را به شما نشان خواهند داد و با توجه به صحبت های این جلسه و راهنمایی های انجام شده لیست خود را تکمیل خواهید کرد و برای استاد مجدد ارسال می‌نمایید و یک مرتبه دیگر استاد لیست نهایی شما را چک می‌کند. پس از ثبت نام از طریق سایت، زمان مشاوره و لینک ورود به جلسه مشاوره برای شما ارسال خواهد شد.

شیوه شرکت در انتخاب رشته آنلاین به صورت فردی

چند ساعت بعد از ثبت نام در انتخاب رشته در زمان مشاوره شماره تلفن تماس با استاد برای مشاوره به شما داده خواهد شد و فقط در همان زمان اختصاص داده شده میتوانید تا 45 دقیقه با استاد مورد نظر مشاوره داشته باشید

تذکر: در صورتی که در زمان هماهنگ شده حضور پیدا نکنید، زمان دیگری به شما اختصاص داده نخواهد شد.

موضوعات انتخاب رشته کنکور ارشد برق آنلاین

  • موضوعات زیر در انتخاب رشته خصوصی ارشد برق گفته میشود:
  • اولویت دانشگاه ها با توجه به رتبه و علایق شما
  • احتمال قبولی شما در دانشگاه ها
  • بررسی بازار کار گرایش و دانشگاه  مورد نظر شما
  • معرفی گرایش‌ها و دانشگاه های مرتبط با هدف شما
  • مشاوره ترتیب دانشگاه ها با توجه به رتبه شما

در پایان این مشاوره شما لیست انتخاب رشته را تکمیل و برای مشاور خود ارسال خواهید کرد و پس از چک نهایی تایید خود را اعلام میکنند که مشکلی از نظر انتخاب رشته نداشته باشید.

مزایای مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد برق لایوآموز

بعد از اعلام نتایج کنکور ارشد برق شما صددرصد نیاز به مشاوره خواهید داشت زیرا آینده شما کاملا به انتخاب گرایش و دانشگاه شما دارد. یکی از مزایای مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد برق لایوآموز  نسبت به سایر روش ها استفاده از مشاوران حرفه ای است. در جلسات مشاوره اساتید حرفه ای، کاربلد و کاملا آشنا با دانشگاه‌ها و گرایش مورد نظر می‌توانند به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند علاوه بر این از هزینه و رفت و آمد معاف خواهید شد زیرا مشاوره انتخاب رشته به صورت فردی و تک به تک انجام خواهد شد.

 

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (2)

سلام ببخشید من رتبه ۲۳۱۰دارم دانشگاه روزانه کجا بزنم‌بهتره مخابرات؟

سلام
با این رتبه میتونید دانشگاههای زیر قبول شین: (البته من تعدادی از دانشگاهها رو لیست کردم)
مخابرات سیستم: روزانه صنعتی سهند تبریز، شبانه دانشگاه اصفهان، شبانه شهید بهشتی
مخابرات میدان: روزانه صنعتی قم، اکثر دانشگاههای شبانه شهرستان

سلام من توی ۱۴۰۰۰نفر شدم۸۰۰۰،ایا میتونم روزانه دولتی قبول بشم..

سلام خیر هیچ شانسی ندارید

مشاهده بیشتر