فیلم آموزش فتوشاپ در 30 دقیقه مهارت های کاربردی فتوشاپ را به شما آموزش می دهد شما با شرکت در این دوره با مطالب مقدماتی و اصلی فتوشاپ آشنا خواهید شد و قادر خواهید بود به راحتی یک بنر حرفه ای طراحی نمایید.

person-add 19 نفر
00:30
25,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : آفلاین
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

ویژگی های فیلم آموزش فتوشاپ در 30 دقیقه 

فیلم آموزش فتوشاپ در 30 دقیقه مختص داوطلبانی که قصد دارند در حد مقدماتی با پایه و اصول ادیت و دستکاری تصاویر آشنا شوند است. در فیلم آموزشی  فتوشاپ نحوه ایجاد پوستر و تبلیغاتی و  سایر ادیت های تصاویر را می آموزید. برای ورود به دوره آموزش  photoshop نیاز به هیچ پیش نیازی ندارید و شما می توانید با داشتن دانش مختصری از علم کامپیوتر در این دوره شرکت نمایید.

نرم افزار فتوشاپ یکی از نرم افزارهای گرافیکی و قدرتمند است که اکثر طراحان و وبمسترها از این نرم افزار استفاده می نمایند.

موارد استفاده از این نرم افزار مواردی مانند دستکاری و ادیت عکس های خانوادگی و شخصی، طراحی کارت های تبریک، ساخت بنر و عکس برای وب سایت و سایر موارد است. در فیلم آموزش فتوشاپ در 30 دقیقه تمامی موارد کاربردی را یاد خواهید گرفت. مشکل بسیاری از کاربران زمان و هزینه است. از آنجایی که لازم است چند هفته جلسه کلاس رفت و هزینه زیادی هم صرف کرد و بسیاری از افراد برای گرافیست شدن نیازی به کلاس فتوشاپ ندارند و در حد مقدماتی نیاز دارند با فتوشاپ کارکنند این دوره را برای شما آماده کردیم .

تفاوت فیلم آموزش فتوشاپ در 30 دقیقه با سایر دوره ها

تفاوت ویدیو آموزش photoshop در 30 دقیقه با سایر دوره ها زمان کوتاه آن است. در این دوره بر خلاف سایر دوره ها مطالب اضافی و حاشیه ای حذف شده و اصل مطالب را ارائه می نماید.. این دوره مناسب افرادی است که نیاز به اصلاح یا ادیت تصاویر به صورت عمومی دارند. از آنجایی که فتوشاپ یک نرم افزار جامع هست و برای بسیاری از مشاغل نیاز است . شما با شرکت در این دوره آموزشی به صورت نیمه حرفه ای فتوشاپ را یاد خواهید گرفت و  اگر تصمیم داشتید به صورت حرفه ای این مهارت را یاد بگیرید. در آینده آموزش های جامع تر و سطوح بالاتر آماده خواهد شد. و در صورتی که تصمیم داشتید دوره های سطح بالا را مشاهده نمایید ابتدا باید دوره جاری یعنی پیش نیاز دوره سطح بالاتر را مشاهده نمایید.

برای شرکت در دوره و فیلم آموزش فتوشاپ در 30 دقیقه نیاز به کتاب خاصی ندارید و علاقه مندی به کار گرافیکی برای این امر کافی می باشد.فییلم آموزش فتوشاپ در 30 دقیقه مشابهی ندارد این دوره به صورت کاملا اختصاصی ارائه شده است و همانند آموزش های دیگر ارائه نمی شود. تفاوت این دوره با سایر دوره ها در این است که مباحث به صورت سرفصل ها ارائه نمی شود و کاملا کاربردی و پروژه محور مطالب ارائه خواهند شد.

اگر هیچ چیزی از فتوشاپ نمیدانید ، اگر علاقه مندید خیلی سریع فتوشاپ و مهارتهای اصلی آن را یاد بگیرید ، این مجموعه بهترین و سریع ترین روش ممکن برای شماست.

اگر علاقه مند شدید ، حتما میتونید آموزشهای پیشرفته تر ما را هم دنبال کنید.

محتوا و سرفصل های آموزش فتوشاپ در 30 دقیقه

آموزش از صفر فتوشاپ 

یادگیری مهارت های کاربردی

پروژه محور

یادگیری ساخت بنر

 

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام بر شما.
دوره پیشرفته (ادامه این دوره) کی بر روی سایت قرار می گیره ؟

1399-07-05

با سلام این دوره 30 دقیقه است و با خرید قابلیت دانلود فعال می شود

مشاهده بیشتر