آموزش زبان عمومی دکتری

در آموزش زبان عمومی دکتری، هر سه بخش آزمون زبان دکتری اعم از گرامر، لغت و درک مطلب به روش انحصاری دکتر خیرآبادی تدریس می‌شود. برای مشاهده ویدئوهای رایگان این دوره کلیک کنید.

person-add 218 نفر
40 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
390,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : پنجشنبه ها ساعت 16:30 الی 20:30
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

اگرچه درس زبان انگليسي به همراه درس استعداد تحصيلي جزء دروس عمومي با ضريب يک است اما تاثیر بسیار زیادی روی رتبه شما خواهد داشت. بسیاری از دانشجویان در این درس دارای ضعف هستند و می‌توان با استفاده از کلاس آنلاین زبان دکتری یا فیلم آموزشی زبان دکتری به برتری دست یافت. این درس برای هیچ دانشجویی قابل حذف نیست.

 

پیشنیازهای درس زبان عمومی دکتری

شما با استفاده از فیلم آموزش زبان عمومی دکتری یا فیلم آموزشی زبان دکتری می‌توانید به بیشترین درصد خود دست یابید اما به شرطی که در کنار این درس بتوانید کتاب زبان عمومی نیمه متمرکز انتشارات فرهنگ با تالیف رضا خیرآبادی را مطالعه کنید.

 

تفاوت دوره آموزش زبان عمومی دکتری با سایر منابع

یکی از تفاوت‌های مهم این دوره جامعیت و کامل بودن این دوره نسبت به سایر دوره‌های مشابه است. باتوجه به ابن که این دوره دارای قسمت‌های اصلی یعنی گرامر و لغت را دارد.از آنجایی که هفتاد درصد سوالات از قسمت گرامر است ما تمامی نکات گرامری را بازگو خواهیم کرد. همچنین با استفاده از لغات کاربردی از منابع متفاوت و به کاربردن اصطلاحات کاربردی تمامی نیازهای شما را برای این درس برطرف خواهیم ساخت.

 

سرفصل های آموزش زبان عمومی دکتری

 

بخش گرامر

آشنايي با نكات كليدي بحث گرامر (15 نكته اصلي كه بيش از 70 درصد از 8 تست آزمون دكتري در بخش گرامر را تشكيل مي‌دهد.)

 

بخش لغت

اصول به خاطر سپردن واژه ها، مهمترين واژه‌هاي دكتري، پيشوند و پسوندها و ريشه‌يابي

در بخش گرامر 15 نكته كليدي از زمانها و معلوم و مجهول تا جملات مركب و وارونگي مباحث قيد و صفت و ... به طور كاملا عملياتي همراه با تست آموزش داده مي‌شود.

در بخش لغت در كنار معرفي مهمترين واژه ها از منابع اصلي اعم از 504 واژه، اسنشال وردز، 1100 و لغات GRE به شيوه هاي يادگيري لغات مبتني بر ريشه يابي خواهيم پرداخت.

در بخش درك مطلب هم مهارتهاي 10 گانه درك مطلب همراه با تسهاي كافي از آزمونهاي سالهاي اخير آموزش داده مي‌شوند.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (2)

سلام وقت بخیر بنده گله دارم از پشتیبانی گروهی که عضو بودم هنوز جلسات دوم به بعد زبان رو نمیتوانم به صورت بازبخش ببینم در صورتی که هزینه پرداخت شده و ماههاست با پشتیبان گروه در میان گذاشتم و متاسفانه هنوز به کلاسها دسترسی ندارم

بسیار عالی بود
مخصوصا اموزش لغت ها

مشاهده بیشتر