مشاوره رایگان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : آبان سه شنبه ها و پنجشنبه ها ساعت 16:30 الی 20:30

برای ورود به کلاس آنلاین، وارد حساب کاربری خود شوید

راهنمای ورود به کلاس آنلاین
معرفی استاد توصیه استاد - - - -
سارا احمدی
سارا احمدی

-دارای مدرک دکتری رشته ریاضی با درجه ارزیابی عالی

-کسب عنوان استاد برتر ریاضی در دانشگاه

- مدرس دوره های ریاضیات عالی مهندسی ، ریاضی مهندسی ، معادلات دیفرانسیل ، آنالیز ریاضی (1) ، مبانی علوم ریاضی ریاضی عمومی (1) و (2) ، آمار و احتمال مهندسی - از سال 85 تاکنون در دانشگاه های برتر کشور

-مولف کتاب ریاضیان مهندسی پیشرفته

سارا احمدی
سارا احمدی

درس ریاضی نیاز به هوش و استعداد ویژه ندارد و با یک سطح عادی از استعداد اگر تحت آموزش درست قرار بگیرید میتوانید تسلط لازم را کسب کنید.

قبل از شروع، پیشنیازهای لازم را مطالعه کنید. با دقت و بدون ترس و استرس و با تمرکز در کلاس، درس را فراگرفته و سپس با تمرین مهارت لازم را کسب کنید.

ریاضی را با تمرین کردن یاد بگیرید و ترس از این درس را کنار بگذارید.

این درس فعلا فاقد گروه تلگرامی می باشد.

بیمه کیفیت


کیفیت این آموزش توسط لایوآموز تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از دوره، تا 1 هفته پس از خرید امکان انصراف و عودت کامل هزینه وجود دارد.

خرید مطمئن
توضیحات تخصصی محتوا و سرفصل - - -

آموزش ریاضی عمومی 1 و 2 MBA

 

سرفصل‌های دوره ی آموزش ریاضی عمومی 1 و 2 MBA:

ریاضی عمومی 1:

تابع
حد و پیوستگی
انتگرال و کاربرد آن
مختصات قطبی
اعداد مختلط
دنباله و سری

ریاضی عمومی 2:

جبر خطی و هندسی تحلیلی
توابع برداری
رویه ها و خم ها
توابع چند متغیره
مفهوم گرادیان و کاربرد آن
کاربرد مشتق در توابع چند متغیره
انتگرال دوگانه
انتگرال سه گانه
انتگرال روی خم
انتگرال روی سطح

 

در ابتدا چند تابع خاص مانند توابع هیپربولیک ، توابع نمایی و لگاریتمی، تابع جزء صحیح و تابع قدر مطلق و خواص آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم. سپس انواع روش های رفع ابهام و مفهوم پیوستگی و انواع
ناپیوستگی و نکات مربوط به آنها بررسی می گردد.
تعریف مشتق را بیان کرده و تمام قوانین مشتق گیری را آموزش می دهیم و با انواع مشتق گیری شامل مشتق گیری ضمنی، مشتق گیری پارامتری و مشتق تابع معکوس آشنا می شویم و در نهایت تمام کاربرد
های مشتق را یاد می گیریم.
فصل انتگرال را به دلیل اهمیتی که دارد از صفر شروع می کنیم ابتدا قوانین انتگرال گیری و سپس روش های انتگرالگیری را با مثال های متعدد یاد گرفته و نحوه تشخیص روش مناسب برای حل انتگرال را آموزش می دهیم و در نهایت مطالب گفته شده را خلاصه و جمع بندی می کنیم. سپس انتگرال های غیر عادی را معرفی کرده و بعد از بیان آزمون های همگرایی و واگرایی آن ها یاد میگیریم آن ها چطور و هر کدام را در چه نوع انتگرال هایی به کار ببریم.

تابع بتا و تابع گاما را معرفی کرده روش استفاده از آن ها برای حل سریع برخی انتگرال ها آموزش داده می شود. در نهایت تمامی کاربرد های انتگرال را بررسی می کنیم.

در دو بخش بعد ابتدا به معرفی مختصات قطبی و روابط موجود می پردازیم وسپس فرمول مربوط به محاسبه مساحت در مختصات قطبی و کاربرد آن را با مثال یاد می گیریم. بعد از تعریف اعداد مختلط و تمام روابط واصطلاحات و تعریف های مربوطه و خواص آن ها ، در محاسبه ی توان های یک عدد مختلط، محاسبه ی ریشه های یک عدد مختلط و حل معادلات مختلط با حل تستهای سالهای قبل متبحر می شویم و در نهایت نکاتی بیان می گردد که با کمک آنها مکان هندسی مربوط به یک رابطه را بتوان به راحتی مشخص کرد.

لیست ویدیوها نظرات (1) رفع اشکال - -
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

alireza
1398-10-05

جزوتونو نمیدونم از کجا تهیه کنم، گروه تلگرامیتونم ندارم. به ادمین هم که پیام میدم جواب نمیده.

پرسش و پاسخ ها

طرح سوال جدید

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.