آموزش ریاضی عمومی 1 و 2

داوطلبان کنکور ارشد و دکتری با شرکت فعال در دوره ی آموزش ریاضی عمومی 1 و 2 خواهند توانست تا حد بسیار مطلوبی به تست های آزمون پاسخ دهند. مدت زمان این دوره 96 ساعت است و در آن نکات و مطالب از ابتدا تا انتها تدریس می‌شود.

person-add 91 نفر
96 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
590,000 472,000 تومان
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

آموزش ریاضی عمومی 1 و 2 MBA

 

سرفصل‌های دوره ی آموزش ریاضی عمومی 1 و 2 MBA:

ریاضی عمومی 1:

تابع
حد و پیوستگی
انتگرال و کاربرد آن
مختصات قطبی
اعداد مختلط
دنباله و سری

ریاضی عمومی 2:

جبر خطی و هندسی تحلیلی
توابع برداری
رویه ها و خم ها
توابع چند متغیره
مفهوم گرادیان و کاربرد آن
کاربرد مشتق در توابع چند متغیره
انتگرال دوگانه
انتگرال سه گانه
انتگرال روی خم
انتگرال روی سطح

 

در ابتدا چند تابع خاص مانند توابع هیپربولیک ، توابع نمایی و لگاریتمی، تابع جزء صحیح و تابع قدر مطلق و خواص آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم. سپس انواع روش های رفع ابهام و مفهوم پیوستگی و انواع
ناپیوستگی و نکات مربوط به آنها بررسی می گردد.
تعریف مشتق را بیان کرده و تمام قوانین مشتق گیری را آموزش می دهیم و با انواع مشتق گیری شامل مشتق گیری ضمنی، مشتق گیری پارامتری و مشتق تابع معکوس آشنا می شویم و در نهایت تمام کاربرد
های مشتق را یاد می گیریم.
فصل انتگرال را به دلیل اهمیتی که دارد از صفر شروع می کنیم ابتدا قوانین انتگرال گیری و سپس روش های انتگرالگیری را با مثال های متعدد یاد گرفته و نحوه تشخیص روش مناسب برای حل انتگرال را آموزش می دهیم و در نهایت مطالب گفته شده را خلاصه و جمع بندی می کنیم. سپس انتگرال های غیر عادی را معرفی کرده و بعد از بیان آزمون های همگرایی و واگرایی آن ها یاد میگیریم آن ها چطور و هر کدام را در چه نوع انتگرال هایی به کار ببریم.

تابع بتا و تابع گاما را معرفی کرده روش استفاده از آن ها برای حل سریع برخی انتگرال ها آموزش داده می شود. در نهایت تمامی کاربرد های انتگرال را بررسی می کنیم.

در دو بخش بعد ابتدا به معرفی مختصات قطبی و روابط موجود می پردازیم وسپس فرمول مربوط به محاسبه مساحت در مختصات قطبی و کاربرد آن را با مثال یاد می گیریم. بعد از تعریف اعداد مختلط و تمام روابط واصطلاحات و تعریف های مربوطه و خواص آن ها ، در محاسبه ی توان های یک عدد مختلط، محاسبه ی ریشه های یک عدد مختلط و حل معادلات مختلط با حل تستهای سالهای قبل متبحر می شویم و در نهایت نکاتی بیان می گردد که با کمک آنها مکان هندسی مربوط به یک رابطه را بتوان به راحتی مشخص کرد.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)