فیلم آموزش ریاضی عمومی 1 و 2

داوطلبان کنکور ارشد و دکتری با شرکت فعال در کلاس آنلاین ریاضی عمومی 1 و2 و یا تهیه فیلم آموزش ریاضی عمومی 1 و 2 خواهند توانست به تست های آزمون پاسخ دهند. کلاس آنلاین ریاضی عمومی 1و2، 96 ساعت می باشد.

person-add 97 نفر
96 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
590,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : توضیحات مطالعه شود
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

درسی مانند ریاضی عمومی 1و2 پایه و اساس دروس مختلف است. در رشته هایی مانند مهندسی، علوم پایه، حسابداری، مدیریت، یکی از دروس پایه و کاربردی محسوب می شود. بدون مطالعه ریاضی در این دروس از یاد گرفتن سایر دروس مرتبط جا خواهید ماند.

لایوآموز به منظور ارائه خدمات به دانشجویان اقدام به برگزاری کلاس آنلاین ریاضی عمومی1و2 نموده است که در ادامه این کلاس ها به صورت فیلم آموزش ریاضی عمومی 1و2 در اختیار دانشجویان دوره آنلاین قرار خواهد گرفت.

در این دوره آموزشی بیش از صدها تست تشریح خواهد شد و نکات و روش‌های میانبر آن توضیح داده خواهد شد. شما با شرکت در این دوره از مجموعه فیلم های آموزشی کنکور ارشد برق خواهید توانست بدون داشتن دانش کافی در زمینه ریاضی به تسلط کامل برسید و به تست ها پاسخ صحیح دهید.

برتری کلاس آنلاین ریاضی عمومی1و2 نسبت به سایر دوره ها چیست؟

  • تدریس نکات و روش های میانبر حل مسائل
  • حل صدها تست کنکوری و تالیفی
  • استفاده از اساتید برتر ریاضی
  • صرفه جویی در زمان و هزینه کلاس آنلاین ریاضی عمومی1و2 نسبت به کلاس حضوری

نکته مهم در استفاده از فیلم آموزشی ریاضی عمومی1و2

یکی از نکات مهم در استفاده از فیلم آموزش ریاضی عمومی1و2 این است که این دوره به گونه‌ای تدریس شده است که مطالب ریاضی 1 پایه ریاضی 2 هستند بنابراین لازم است ویدئو را از اول مشاهده نمایید.

سرفصل های فیلم آموزشی ریاضی عمومی 1 و 2

ریاضی عمومی 1

تابع
حد و پیوستگی
انتگرال و کاربرد آن
مختصات قطبی
اعداد مختلط
دنباله و سری

ریاضی عمومی 2

جبر خطی و هندسی تحلیلی
توابع برداری
رویه ها و خم ها
توابع چند متغیره
مفهوم گرادیان و کاربرد آن
کاربرد مشتق در توابع چند متغیره
انتگرال دوگانه
انتگرال سه گانه
انتگرال روی خم
انتگرال روی سطح

در ابتدا چند تابع خاص مانند توابع هیپربولیک ، توابع نمایی و لگاریتمی، تابع جزء صحیح و تابع قدر مطلق و خواص آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم. سپس انواع روش های رفع ابهام و مفهوم پیوستگی و انواع
ناپیوستگی و نکات مربوط به آنها بررسی می گردد.
تعریف مشتق را بیان کرده و تمام قوانین مشتق گیری را آموزش می دهیم و با انواع مشتق گیری شامل مشتق گیری ضمنی، مشتق گیری پارامتری و مشتق تابع معکوس آشنا می شویم و در نهایت تمام کاربرد
های مشتق را یاد می گیریم.
فصل انتگرال را به دلیل اهمیتی که دارد از صفر شروع می کنیم ابتدا قوانین انتگرال گیری و سپس روش های انتگرالگیری را با مثال های متعدد یاد گرفته و نحوه تشخیص روش مناسب برای حل انتگرال را آموزش می دهیم و در نهایت مطالب گفته شده را خلاصه و جمع بندی می کنیم. سپس انتگرال های غیر عادی را معرفی کرده و بعد از بیان آزمون های همگرایی و واگرایی آن ها یاد میگیریم آن ها چطور و هر کدام را در چه نوع انتگرال هایی به کار ببریم.

تابع بتا و تابع گاما را معرفی کرده روش استفاده از آن ها برای حل سریع برخی انتگرال ها آموزش داده می شود. در نهایت تمامی کاربرد های انتگرال را بررسی می کنیم.

در دو بخش بعدی ریاضی عمومی1و2 ابتدا به معرفی مختصات قطبی و روابط موجود می پردازیم وسپس فرمول مربوط به محاسبه مساحت در مختصات قطبی و کاربرد آن را با مثال یاد می گیریم. بعد از تعریف اعداد مختلط و تمام روابط واصطلاحات و تعریف های مربوطه و خواص آن ها ، در محاسبه ی توان های یک عدد مختلط، محاسبه ی ریشه های یک عدد مختلط و حل معادلات مختلط با حل تستهای سالهای قبل متبحر می شویم و در نهایت نکاتی بیان می گردد که با کمک آنها مکان هندسی مربوط به یک رابطه را بتوان به راحتی مشخص کرد.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (2)

لطفاً تخفیف ها را بیشتر کنید

استاد احمدی یکی ار بهترین ها هستند، هم با سواد و حرفه ای هم دلسوز و با وجدان کاری بالا. هر جا هستند براشون آرزوی سلامتی دارم.

مشاهده بیشتر