مشاوره رایگان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : آفلاین - فیلم آموزشی

برای ورود به کلاس آنلاین، وارد حساب کاربری خود شوید

راهنمای ورود به کلاس آنلاین
معرفی استاد توصیه استاد - - - -
هادی توسلی
هادی توسلی

مدرس و مولف  با سابقه کنکور ارشد  ودکتری مهندسی برق

۸ سال سابقه تدریس در موسسات برتر ایران همچون مدرسان شریف پوران پژوهش مهستان و پارسه در تهران و موسسات نوین صدرا اصفهان و دانشمند مشهد

به تازگی تالیف کتاب مدار الکتریکی برای انتشارات پوران پژوهش را آغاز کرده و تا امسال این کتاب به صورت چاپی و دیجیتال ارایه میشود.

هادی توسلی
هادی توسلی

 معمولا دانشجویان به دلیل وقت کم و اشکال در یادگیری، از این مبحث می‌گذرند. در این فرصت 2 ساعته من به شما اثبات می کنم که این قضیه از مباحث شیرین مدار و فهم آن بسیار راحت است.

از شما می خواهم با 2 ساعت وقت گذاشتن و تمرکز و توجه به این دوره این مبحث را با این روشی که ذکر می کنم، گارانتی کنید. هر آنچه از دیگر منابع خوانده اید کنار بگذارید. این 2 ساعت کاملا متمایز از سایر جزوات و منابع است. وقتی به سوالات رسیدید ابتدا خودتان حل کنید و بعد با حل من جلو بروید.

فیلمی که قرار دادیم قسمتی از کلاس آنلاین سال گذشته است. سوالات سال 97 را با آموزش مقایسه کنید که آیا دانشجویان می توانستند با این روش حل کنند یا خیر.

 

این درس فعلا فاقد گروه تلگرامی می باشد.

بیمه کیفیت


این دوره رایگان توسط لایو آموز بیمه شده است و شما با دیدن این ویدیو به صورت تضمینی این مبحث را کاملا مفهومی مسلط خواهید شد.

خرید مطمئن
توضیحات تخصصی محتوا و سرفصل - - -

آموزش رایگان مدار الکتریکی - قضیه همپاسخی

اهمیت دوره رایگان قضیه هم پاسخی

قضیه هم پاسخی در چند سال اخیر در کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری برق یکی از مباحث مهم و پر تکرار بوده است که حداقل هر دو سال یک بار به صورت مستقیم سوال داشته ‌است. لذا نیاز است این مبحث را که مستقل از دیگر مباحث مدار الکتریکی است، در زمان کم یاد بگیرید.

شما پس از این دوره خواهید توانست :

یکی از دلایل ارائه این دوره  به صورت رایگان این است که معمولا دانشجویان این قسمت مدار را به علت نداشتن زمان کافی و البته دشوار بودن آن، حذف می کنند. ولی ما در دوره رایگان قضیه هم پاسخی درس مدار الکتریکی به شما اثبات می کنیم که این مبحث فقط در 2 ساعت آموزش داده می شود؛ تا جایی که که تمام دانشجویان در هر پایه درسی بعد از مطالعه این دوره 2 ساعته رایگان می توانند تمام تست های قضیه هم پاسخی را به راحتی حل کنند.

پیش نیاز این دوره

دانستن کمی لاپلاس پیش نیاز مطالعه این دوره است. ولی اگر هم لاپلاس کار نکرده باشید طی همین دوره اشاره خواهد شد و نکات اصلی را آموزش می بینید.

در لایوآموز عضو شده و روی گزینه ثبت نام رایگان کلیک کنید. این محتوای رایگان برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

 

سایر فیلم های آموزشی مدار الکتریکی :

مدار الکتریکی 1

مدار الکتریکی 2

نکته و تست مدار الکتریکی کامپیوتر

آموزش های رایگان مدارهای الکتریکی :

مدار الکتریکی مبحث تونن و نورتن

تکنیک تحلیل سریع مدار الکتریکی

 

فیلم آموزش رایگان مدار الکتریکی - قضیه همپاسخی

داوطلبان و دانشجویان برق معمولا با فهم قضیه هم پاسخی مدار مشکل دارند. کتابها و منابع بیشتر به نکات و فرمول ها پرداخته اند و به هیچ عنوان به طور مفهومی آموزش نداده اند.

در این دوره که بخشی از مدار الکتریکی 2 است، من سعی کردم با روشی کاملا ابتکاری که به جرات میتوان گفت در هیچ منبع دیگری مشاهده نخواهید کرد، قضیه هم پاسخی را آموزش بدهم. با این آموزش، شما بدون حفظ فرمول یا رابطه، می توانید این قضیه را کاملا درک کنید.

از تمام دوستان تقاضا دارم بعد از مطالعه دوره نظر خودشان را کامنت کنند.

سرفصل دوره

در این دوره تمام مفاهیم و نکات قضیه هم پاسخی آموزش داده خواهد و با حل بیش از 10 تست کنکور ارشد و دکتری، به تسلط کامل خواهید رسید.

در لایوآموز عضو شده و روی گزینه ثبت نام رایگان کلیک کنید. این محتوای رایگان برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

لیست ویدیوها نظرات (3) رفع اشکال - -

بخش شماره 1 : آموزش قضیه همپاسخی

آموزش قضیه همپاسخی - یکی از مباحث مهم درس مدار الکتریکی 2 در لایوآموز عضو شده و روی گزینه ثبت نام رایگان کلیک کنید. این محتوای رایگان برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

ایجاد نظر جدید

نظرات شما (3)

دزفول
1398-03-15

وای خدا خیرت بده استاددددد

Sajjad
1398-01-16

سلام خیلی خیلی خوب بود
مرسی استاد
استاد امکانش هست آپ امپ رو هم بزارین؟ 🙏🙏🙏

میلاد
1398-01-14

خیلی خوب بود،ممنون،مختصر ومفید

پرسش و پاسخ ها

طرح سوال جدید

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.