مشاوره رایگان

برای ورود به کلاس آنلاین، وارد حساب کاربری خود شوید

راهنمای ورود به کلاس آنلاین
معرفی استاد توصیه استاد - - - -
هادی توسلی
هادی توسلی

مدرس و مولف  با سابقه کنکور ارشد  ودکتری مهندسی برق

۸ سال سابقه تدریس در موسسات برتر ایران همچون مدرسان شریف پوران پژوهش مهستان و پارسه در تهران و موسسات نوین صدرا اصفهان و دانشمند مشهد

به تازگی تالیف کتاب مدار الکتریکی برای انتشارات پوران پژوهش را آغاز کرده و تا امسال این کتاب به صورت چاپی و دیجیتال ارایه میشود.

هادی توسلی
هادی توسلی

به جرات میتونم بگم تمام دانشجویان ما پس از مطالعه منابع دیگر آموزشی، با دیدن و شرکت در دوره های مدار الکتریکی من، کاملا متحول شده اند و همگی از کیفیت و روش های ابداعی این دوره ها به وجد آمده اند. برای یادگیری این درس توصیه میکنم از کتاب های منسوخ شده که صرفا روش های کلاسیک و دانشگاهی و وقتگیر را همراه با تست ارائه کرده اند استفاده و مطالعه نکنید و فقط کافیه از این روش های مفهومی و سریع جهت یادگیری بهتر کمک بگیرید.کتاب مدار الکتریکی بنده جهت تحول در آموزش مدار به زودی عرضه خواهد شد.

این درس فعلا فاقد گروه تلگرامی می باشد.

بیمه کیفیت


استاد توسلی معروفترین و محبوب ترین مدرس مدار الکتریکی در سراسر ایران میباشد که با ابداع روش های نو و ابتکاری زبانزد عام و خاص هستند. بهتر است شما این آموزش رایگان را مشاهده کنید تا تحلیل مدار شما متحول شود!

خرید مطمئن
توضیحات تخصصی محتوا و سرفصل - - -

آموزش رایگان تکنیک تحلیل سریع مدار

اهمیت درس مدار الکتریکی:

همانطور که میدانید درس مدار یکی از مهمترین دروس مهندسی برق است که در اغلب آزمون های استخدامی و کنکور ارشد و دکتری جز دروس مهم به حساب می آید. این درس برای کنکور ارشد تمام گرایش ها دارای ضریب 4 و جز مهمترین دروس به حساب می آید و با بررسی کارنامه قبولی ها میبینید که درس مدار را بالا زده اند. مشکلی که دانشجویان با این درس دارن این است که مدار درسی حفظی، فرمولی و نکته وار نیست و فقط با کتاب کنکوری خوندن به این تسلط نخواهید رسید و این مهارت باید با تلاش و تمرین در طول یک سال در دانشگاه با مطالعه رفرنس ها و حل تمرین فراوان حاصل شود ولی حالا در این فرصت باقیمانده تا آزمون، فیلم آموزشی مدار لایو آموز با تدریس شیرین استاد توسلی راه مناسبی برای تسریع در یادگیری مفهومی این درس میباشد. معمولا دانشجویان برای تحلیل مدار مشکل دارند و نمیدونن برای تحلیل مدار باید از کجا شروع کنند ما علاوه بر حل این مشکل، روش ابداعی را به شما برای حل سریع مدار آموزش میدیم که هم درگیر روش های رایج گره و مش نشوید و هم با این روش سرعت حل شما افزایش پیدا کند.

تکنیک تحلیل سریع مدار یکی ازدروسی است که زمان بیشتری را برای یادگیری میطلبد و شما باید برای آن بیشتر سرمایه گذاری کنید. بدیهی است که پایه مدار الکتریکی 2 همین درس می باشد و اگر شما با روش های مرسوم کتاب ها این درس را نکته وار یاد بگیرید در مدار 2 به مشکل جدی بر میخورید. 

معرفی دوره آموزش رایگان تکنینک تحلیل سریع مدار:

در این دوره سعی کردیم ابتدا مفاهیم اولیه این درس را به صورت تشریحی به شما آموزش بدیم و شما را با جریان، ولتاژ، توان و انرژی آشنا کنیم و سپس روش های تحلیل مدارهای الکتریکی به سبک مرسوم و البته به نظر ما منسوخ شده را آموزش بدیم تا با کلیات تحلیل مدار آشنا شوید. در ادامه روش ابداعی استاد توسلی برای تحلیل سریع مدار را آموزش میبینید که حجم تحلیل شما به شدت کاهش میابد و علاوه بر آن قادر خواهید بود تمام مدارات را با این روش ابداعی به راحتی تحلیل کنید. در ادامه با حل سوالات و تست های کنکور ارشد و دکتری مهندسی برق و کامپیوتر که در این فیلم برای شما حل شده است به تسلط کافی خواهید رسید.

سایر فیلم های آموزشی مدار الکتریکی :

مدار الکتریکی 1

مدار الکتریکی 2

نکته و تست مدار الکتریکی کامپیوتر

آموزش های رایگان مدارهای الکتریکی :

قضیه هم پاسخی

مدار الکتریکی مبحث تونن و نورتن

 

 

  • مدارهای مقاومتی
  1. مفاهیم اولیه kvl , kcl 
  2. روش های تحلیل مدار مش و گره + حل تست 
  3. روش تحلیل سریع مدار (روش ابداعی استاد توسلی)+ حل تست کنکور ارشد ودکتری
  4. مفاهیم توان لحظه ای و متوسط و انرژی + حل تست
لیست ویدیوها نظرات (2) رفع اشکال - -

بخش شماره 1 : آموزش رایگان تکنیک تحلیل سریع مدار

در لایوآموز عضو شوید و سپس روی گزینه ثبت نام رایگان کلیک کنید. همه قسمت های این محتوای رایگان برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

ایجاد نظر جدید

نظرات شما (2)

محمد سیاحی
1398-03-09

از فیلمهای آموزشی که تدوین کردین وبه بصورت رایگان دراختیار جوانان کم بضاعت قراردادین کمال تشکر راداریم

قسمت دوم ظاهرا کار نمی کنه!!!!

پرسش و پاسخ ها

طرح سوال جدید

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.