مشاوره رایگان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : سه شنبه ها ساعت 16:30 الی 20:30

برای ورود به کلاس آنلاین، وارد حساب کاربری خود شوید

راهنمای ورود به کلاس آنلاین
معرفی استاد توصیه استاد نحوه استفاده از دوره - - - -
امیر عرفانیان
امیر عرفانیان

مدرس و مولف حرفه ای درس هوش و استعداد تحصیلی 

مدال برنز المپیاد ریاضی 

مولف کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت انتشارات نگاه دانش 

امیر عرفانیان
امیر عرفانیان

درس استعداد تحصیلی یک آزمون تکنیکی-مهارتی است. برای تسلط یافتن بر روی آن می بایست تکنیک ها را بخوبی فرا گرفت. تمامی این تکنیک ها در کلاس درس و تست ارائه می شود.

به دانشجویان شرکت کننده در کلاس پیشنهاد می شود که در جلسات کلاس بطور کامل و با تمرکز بالا حضور یافته و سعی کنند در کلاس کاملا فعال باشند. این امر در یادگیری بیشتر آنها به طور مستقیم تاثیرگذار است. علاوه بر این همراهی با برنامه تمرینی کلاس نیز جزئی از مسیر موفقیت در درس استعداد تحصیلی است.

امیر عرفانیان
امیر عرفانیان

نحوه استفاده از دوره

برای مطالعه درسنامه شامل تکنیک ها، نکته ها و ... صرفا آنچه که در کلاس درس و تست گفته می شود، کافی است و نیاز به منبع دیگری نمی باشد. با وجود این، با توجه به ماهیت تکنیکی-مهارتی این درس، برای تسلط یافتن بر روی سوالات، نیاز به انجام تمرینات ویژه می باشد. کتاب استعداد تحصیلی دکتری، تالیف عرفانیان برای این منظور معرفی و پیشنهاد می شود.

در حین دوره نیز برنامه تمرینی بر مبنای این کتاب به دانشجویان شرکت کننده در کلاس ارائه می شود.

این درس فعلا فاقد گروه تلگرامی می باشد.

بیمه کیفیت


کیفیت این آموزش توسط لایوآموز تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از دوره، تا 1 هفته پس از خرید امکان انصراف و عودت کامل هزینه وجود دارد.

خرید مطمئن
توضیحات تخصصی محتوا و سرفصل جزوات - - -

این دوره برای تمام شرکت کنندگان کنکور دکتری در تمامی رشته ها و گروه های آزمایشی مناسب می باشد. لازم به ذکر است که درس استعداد تحصیلی همانند زبان عمومی یکی از دروس عمومی کنکور دکتری می باشد که برای تمامی شرکت کنندگان کنکور دکتری مشترک است.

استعداد تحصیلی یک آزمون تکنیک محور است و عملا شامل پیش نیاز مطالعاتی نمی باشد.

درس استعداد تحصیلی در کنکور دکتری وزارت علوم و وزارت بهداشت شامل 30 سوال است.

آموزش استعداد تحصیلی دکتری

 

آزمون استعداد تحصیلی دکتری در گروه های مختلف آزمایشی وزارت علوم (به جز گروه فنی و مهندسی و وزارت بهداشت) شامل چهار بخش درک مطلب، منطقی، تحلیلی و کمیتی می باشد. این چهار بخش در آزمون استعداد تحصیلی دکتری
گروه فنی و مهندسی عبارتند از: درک مطلب، کمیتی، تحلیلی و تجسمی. بدین ترتیب، بطور کلی آزمون استعداد تحصیلی در کنکور دکتری، بخش های درک مطلب، منطقی، تحلیلی، کمیتی و تجسمی را در بردارد که تمامی این بخش ها در
دوره مذکور آموزش داده می شود.

درک مطلب: این بخش شامل دو متن فارسی می باشد که در انتهای هر کدام، 4 سوال مطرح می شود. یعنی عملا 8 تست را در بردارد. در این بخش، می بایست مهارتها و تکنیک های درک مطلب را آموخت.

منطقی: این بخش شامل 7 سوال می باشد. در هر سوال یک متن نسبتا کوتاه ارائه شده و در انتها یک پرسش مطرح می شود. پرسش های معروف در این بخش عبارتند از: تضعیف؟، تقویت؟، نتیجه؟ و مفروضه؟

تحلیلی: این بخش شامل دو پک چهار سواله می باشد. در هر پک، اطلاعاتی ارائه می شود و سپس 4 سوال در خصوص این اطلاعات مطرح می شود. اغلب دانشجویان این بخش را دشوار می دانند، با وجود این با یادگیری تکنیک ها، می توان این تست ها را براحتی حل نمود.

کمیتی: این بخش شامل 7 سوال کمی می باشد، سوالات این بخش ماهیتا ریاضیاتی هستند، با وجود این که دانش ریاضی بالایی برای حل این قبیل سوالات لازم نمی باشد، تست های این بخش نسبتا دشوار بوده و از نظر اغلب دانشجویان
شرکت کننده در کنکور دکتری، بخش کمی دشوارترین بخش آزمون به شمار می رود. یکی از تست های بخش کمیتی، همان تست هوش معروف می باشد.

تجسمی: این بخش که ویژه گروه فنی و مهندسی است، شامل 7 تست می باشد. سوالات این بخش اغلب به هوش بصری مربوط می شوند.

 

آشنایی با تیپ سوالات و یادگیری تکنیک ها در کلاس درس استعداد تحصیلی کنکور دکتری رخ می دهد، با وجود این توانایی در حل تست ها و یافتن تسلط بر روی آن ها نیازمند انجام برنامه تمرینی ای است که در کلاس مذکور به دانشجویان ارائه می شود.

لیست ویدیوها نظرات (2) رفع اشکال - -
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (2)

اموزش بی نظیر و فوق العاده
سپاس استاد عشق

سلام خسته نباشید. راجع به قیمت کلاس سوال دارم من،دوم آذر ماه ثبت نام تلفنی انجام داده ام هزینه ای که گرفته شد ۶۹۰هزار تومان بود ولی روی سایت ۵۳۱هزار تومان اعلام شده این اختلاف قیمت ۳۰ درصدی بابت چیست؟

پرسش و پاسخ ها

طرح سوال جدید

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.