فیلم آموزشی استعداد تحصیلی دکتری (پائیز 98)

فیلم آموزشی هوش و استعداد تحصیلی مناسب برای تمام دانشجویان متقاضی برای شرکت در آزمون دکتری میباشد این دوره آموزشی تمام مبحث های لازم را پوشش داده است که خیال دانشجو را برای کسب درصد بالا در این درس راحت میکند

person-add 337 نفر
44 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
390,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : توضیحات مطالعه شود
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

یکی از درس‌های بسیار مهم و پر چالش برای اکثر دانشجویان در تمامی گروه‌های آموزشی دکتری استعداد تحصیلی است. لایوآموز برآن شد کلاس آنلاین هوش و  استعداد تحصیلی را برای متقاضیان دکتری برگزار کند. و در ادامه فیلم آموزش استعداد تحصیلی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

در سال‌های گذشته درس هوش و استعداد تحصیلی در چهار قالب مورد آزمون قرار گرفت. درک مطلب، بخش منطقی همچنین تحلیلی و کمیتی جز چهار بخشی بود که در تمامی گروه‌های آزمایشی بجز فنی مهندسی مورد آزمون قرار گرفت. سوالات این بخش‌ها به نسبت مساوی در کنکور مطرح می‌شوند و تقریبا هر بخش یک چهارم سوالات درس استعداد تحصیلی را در بر می‌گیرد.

ضریب درس استعداد تحصیلی

درس استعداد تحصیلی در کنکور دکتری دارای ضریب یک است. از نظر شما ممکن است این درس کم اهمیت جلوه کند اما از آنجایی که کم‌تر فردی به مطالعه این درس اهمیت می‌دهد و احساس میکنند این درس چالش برانگیز است کسب درصد بالاتر در این درس امتیاز محسوب می‌شود.

ویژگی متمایز دوره استعداد تحصیلی

در دوره آموزش استعداد تحصیلی بدون داشتن هیچ زمینه تحصیلی و مطالعه و بدون کوچکترین پیشفرض ذهنی دانشجو می‌توانید موفقیت خود را در این درس تضمین کنید. خواهشمند است قبل از شرکت در دوره آنلاین استعداد تحصیلی پیش فرض‌های ذهنی خود را پاک نمایید و بعد از مطالعه یا مشاهده تست‌ها تصمیم به اخذ استراتژی در مورد مطالعه این درس کنید.

در آخر می‌توان گفت ممکناست در مسیر به سختی‌هاوچالش‌های زیادی برخورد کنید.اما شیرینی رسیدن به هدف بسیار لذت بخش است.

مزیت های کلاس آنلاین هوش و  استعداد تحصیلی

  • پوشش تمام نکات لازم برای شرکت در درس هوش و استعداد تحصیلی آزمون دکتری
  • سابقه کاری درخشان استاد عرفانیان در آموزش این درس
  • صرفه جویی در وقت
  • عدم خستگی زیاد 

پیش نیاز شرکت در دوره

در این دوره به دلیل بیان تمامی نکات، نیاز به هیچ پیش نیازی ندارید و با خیال آسوده در این دوره شرکت کنید.

دوره و کلاس آنلاین استعداد تحصیلی

آزمون استعداد تحصیلی دکتری در گروه های مختلف آزمایشی وزارت علوم (به جز گروه فنی و مهندسی و وزارت بهداشت) شامل چهار بخش درک مطلب، منطقی، تحلیلی و کمیتی می باشد سرفصل های گروه فنی و مهندسی عبارتند از: درک مطلب، کمیتی، تحلیلی و تجسمی. بدین ترتیب، بطور کلی آزمون استعداد تحصیلی در کنکور دکتری شامل بخش های درک مطلب، منطقی، تحلیلی، کمیتی و تجسمی میشود که تمامی این بخش ها در فیلم آموزشی هوش و استعداد تحصیلی به تفصیل بیان می‌گردد.

سرفصل های درس هوش و استعداد تحصیلی

  1. درک مطلب
  2. منطقی و تجسمی
  3. تحلیلی
  4. کمی

1.بخش درک مطلب

همانطور که مستحضر هستید درک مطلب در آزمون‌های ورودی دکتری شامل متون تخصصی است که با توجه به گروههای آزمایشی متفاوت به صورت تخصصی مورد بحث قرار می گیرد در این فصل کتاب با تکنیک‌های مشروحی در حل انواع متون تخصصی بیان شده اند. این بخش شامل دو متن فارسی می باشد که در انتهای هر کدام، 4 سوال مطرح می شود. یعنی عملا 8 تست را در بردارد. در این بخش، می بایست مهارت ها و تکنیک های درک مطلب را آموخت 

2.بخش منطقی و تجسمی

فصل استدلال منطقی در تمامی گروه‌های آزمایشی به جز فنی مهندسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در تمامی کلاس‌های آنلاین و فیلم ‌آموزشی استعداد تحصیلی تمامی نکات و مثال‌ها برای کسب درصد مناسب حل خواهند شد و در مورد استدلال منطقی بحث خواهد شد. این بخش شامل 7 سوال می باشد در هر سوال یک متن نسبتا کوتاه ارائه شده و در انتها یک پرسش مطرح می شود.

3.تحلیلی

در بخش تحلیلی به بررسی نکات چند قانونی و تکنیک‌های میانبر ترسیم هوشمندانه مدل‌های اولیه برای پاسخگویی به سوالات کنکور خواهیم پرداخت.بخش تحلیلی شامل دو قسمت چهار سوالی می باشد در هر پک، اطلاعاتی ارائه می شود و سپس 4 سوال در خصوص این اطلاعات مطرح می شود. اغلب دانشجویان این بخش را دشوار می دانند که با شرکت در دوره فیلم آموزشی قادر خواهید بود به تمامی سوالات پاسخ دهند.

 از نظر اغلب دانشجویان شرکت کننده در کنکور دکتری، بخش تحلیلی دشوارترین بخش آزمون به شمار می‌رود.

4. کمیتی

کمیتی یکی از بخش‌های مهم درس هوش و استعداد تحصیلی است. پیش زمینه این قسمت بررسی سوالات پایه‌ای ریاضی است. در این قسمت تمامی سوالات و نکته‌های ریاضی از پایه بررسی خواهند شد. در کلاس آنلاین هوش تمامی تست‌های طبقه‌بندی بخش کمیتی با ترفندهای خاص حل خواهند شد.

 برای مشاهده بقیه فیلم آموزش دروس عمومی دکتری به پلتفرم آموزش آنلاین لایو آموز مراجعه کنید.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (10)

سلام وقت بخیر استاد عرفانیان دوره ای رو برای استخدامی دارن یا نه

جلسه دوم پارت اول را نمیتوانم دانلود کنم

باسلام
من نیاز مند دو فصل از فیلم های استعداد تحصیلی جناب عرفانیان هستم. بخش درک مطلب و استدلال ها. آیا امکانش هست فبلم های این دو فصل را خریداری کرد یا باید پکیج و کامل خرید ؟
باتشکر

با سلام ببخشید من چرا کلاسها را نمیتوانم دانلود کنم؟

با سلام ضمن تشکر از تدریس عالی تان و همین طور خدمات خیلی خوب موسسه نوگام، فایل دوم جلسه دهم استاد قرار بود بعد اصلاح دوباره بارگذاری شود.

سلام. لطفا راهنمایی بفرمایید،
آموزش استعداد تحصیلی دکتری (پائیز 98) شامل آموزش و تست کنکور دکتری ست؟ یا تست و نکات باید جداگانه خریداری بشه؟

1399-07-06

با سلام در قسمت توضیحات محصول نوشته شده است

با سلام خدمت دوستان عزیز
نمی خوام وقت کسی رو بگیرم، تدریس استاد عرفانیان در یک کلمه 20 هست یعنی شک نکنید و سریعا پکیج کامل رو تهیه فرمایید و شروع کنید، من به شخصا قصد خوندن استعداد تحصیلی دکتری رو نداشتم و با زمانی که ویدئو ها رو تهیه کردم چنان علاقه ای پیدا کردم که هر روز عین سریال ادامه ویدئو ها رو دنبال کردم.

1399-07-01

سلام خوش به حالت خیلی دوست دارم یاد بگیرم.ولی توان مالی خرید پکیج ندارم😩

سلام و عرض ادب و احترام .خواهشمندم راهنمایی بفرمایید برای تهیه این فیلمها چگونه میتوان اقدام نمود و ازکدام سایت میتوان خریداری نمود؟
ارادتمند شما

1399-07-06

با سلام به پشتیبانی پیام بدین شما را راهنمایی خواهند کرد

با سلام و خسته نباشید
تدریس استاد واقعا خوب بود دمتون گرم ....

اموزش بی نظیر و فوق العاده
سپاس استاد عشق

مشاهده بیشتر