همکاری به عنوان مدرس

لایوآموز برای همکاری با مدرسین حساسیت و وسواس زیادی دارد و کیفیت و سابقه شما برای مهم است. لایو آموز با اساتید به صورت درصدی و شراکتی کار میکند.
لایو آموز در چهار زمینه آموزش کنکور ارشد و دکتری، آموزش دروس تئوری دانشگاه، آموزش نرم افزارهای تخصصی و برگزاری دوره های کوتاه مدت تخصصی در رشته های مهندسی،علوم پزشکی و علوم انسانی تمایل به همکاری با افراد و یا موسسات واجد شرایط دارد.

حالت اول: اساتید برند و باتجربه
اگر شما جز اساتید با سابقه و برند هستید و محتوای خود را منحصرا در لایو آموز ارایه میکنید میتوانید محتوای خود را جهت فروش در سایت قرار دهید و لایو آموز 80 درصد از سهم فروش کل را به شما تقدیم میکند.

حالت دوم: اساتید با کیفیت ولی بدون سابقه قابل توجه
اگر شما توانایی و کیفیت خوبی برای آموزش دارید که این امر به تشخیص هیئت علمی لایو آموز می باشد میتوانید محتوای خود را برای فروش در لایو آموز قرار دهید و لایو آموز 40 تا 60 درصد از سهم فروش کل محصول را به شما پرداخت میکند.

حالت سوم: همکاری با موسسات
در صورتی که شما صاحب موسسه آموزشی هستید میتوانید برای برگزاری کلاس های آنلاین و فیلم های آموزشی (با تضمین امنیت ما) از طریق لایو آموز ارایه خدمات نمایید. در این حالت همکاری 80 درصد شهریه کل سهم شما خواهد شد.

تبصره: در صورتی که محتوای آموزشی خود را در سایت دیگری هم برای فروش دارید برای حالت اول 50 درصد و برای حالت دوم 30 درصد از فروش دوره به شما پرداخت میشود.

همکاری به عنوان مدیر دپارتمان

در صورتی که سابقه آموزشی و اجرایی دارید و توانایی مدیریت و راه اندازی بخش جدیدی در سایت دارید می توانید با لایو آموز شراکت داشته باشید. شما مسئول بخش و رشته خود خواهید شد. در نتیجه جذب مدرس و محتوا به عهده شماست و از فروش کل دوره 80 درصد سهم شما خواهد بود که با این سهم هزینه اساتید و .... رشته خود را تامین میکنید. در صورتی که توانایی شما احراز شود لایو آموز بودجه اولیه جهت کمک به راه اندازی رشته و بخش شما را تامین می کند.

همکاری به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ

در صورتی که از مباحث درجیتال مارکتینگ آشنایی کافی دارید، دارای شبکه اجتماعی مرتبط هستید و یا اینکه در دانشگاه با دانشجویان زیادی ارتباط دارید، می توانید در این قسمت مشغول به کار شوید. به صورت بازاریابی 20 تا 40 درصد از فروش محصول را به عنوان مارکتینگ دریافت کنید. شما یک لینک اختصاصی دریافت خواهید کرد و با اشتراک لینک اختصاصی خودتان هر فروش از طریق شما در سایت ثبت میشود.

همکاری به عنوان کارشناس تولید محتوا

اگر به مطلب گذاری، نوشتن مقاله های مشاوره ای، بازنویسی خبر و.... علاقه مندید میتوانید در این زمینه با ما همکاری کنید. به ازای هر مقاله 10هزار تا 20 هزار تومان، با توجه به کیفیت و طول مقاله دستمزد دریافت خواهید کرد. دانشجویانی که تمایل دارند از محصولات ما استفاده کنند و مشکل مالی دارند می توانند در قسمت ارسال محتوا یا دیجیتال مارکتینگ همکاری کنند و هزینه دوره خود را تامین کنند.

استاندارد ها لایوآموز

کیفیت تصویر
نرم افزار Camtasia نرم‌افزار مناسبی برای ضبط و ادیت ویدئوهای آموزشی است و به شما این امکان را می‌دهد که در صورت نیاز، صدا و تصویر را به صورت جداگانه با نرم‌افزارهای مختلف ضبط کرده و وارد این نرم افزار کنید. پیشنهاد می‌کنیم آموزش ضبط ویدئوی آموزشی توسط کمتاسیا را ببینید تا بتوانید آموزش باکیفیت‌تری تولید کنید. قطع اسلاید هایی که به شما داده شده با نسبت 16:9 است. دقت کنید که هنگام ضبط با پاورپوینت حتما از قطع 16:9 استفاده کنید. برای تغییر نسبت در پاورپوینت می‌توانید از این تصویر کمک بگیرید. از آنجا که ممکن است طراحی فایل‌ها به روز شود، دقت کنید که حتما از به‌روزترین اسلایدها استفاده کنید. اندازه تصویر در ویدئوی آموزشی باید به گونه‌ای باشد که کاربر بتواند به راحتی جزئیات تصویر را مشاهده و آموزش را دنبال کند. پشنهاد لایوآموز (1280×720)HD است. ترجیحا از بزرگنمایی تصاویر بی‌کیفیت خودداری کنید چراکه تصویر را پیکسلی نشان داده و تجربهٔ مناسبی را برای کاربران ایجاد نمی‌کند. لایوآموز محتوای آموزشی را به نام خود شما منتشر می‌کند و شما مي‌توانيد در پروفايل لایوآموز و همین‌طور اسلاید دوره که در اختیار شما قرار می‌گیرد، رزومهٔ کاری، لینک شبکه‌های اجتماعی و وب سایت شخصي خودتان را قرار بدهید. بنابراین نیازی نیست درون محتوای ویدئویی تبلیغات کنید، یا زیرنویس و واترمارک در آموزش بگذارید. البته این به معنای آن نیست که نیازی به معرفی خودتان نیست.
کیفیت صدا

صدای رسا و با کیفیت یکی از مهمترین ویژگی‌های ویدئوهای آموزشی است. کاربران دوست دارند صدایی که می‌شوند بدون نویز باشد و نسبت به صدای بی‌کیفیت واکنش منفی نشان می‌دهند. برای صدای خوب، الزاما نیازی به میکروفون گران‌قیمت ندارید. بلکه برای مطمئن شدن از کیفیت صدا، حتما قبل از ضبط با سیستم‌ها، تنظیمات و میکروفون‌های مختلف صدای خود را تست کنید. در آموزش های خودتون از موسیقی استفاده نکنید. در صورت استفاده از موزیک حتما به این نکته توجه کنید که صدای موزیک مانع شنیده شدن صدای شما نشود و همچنین موزیک انتخابی متناسب با موضوع و شیوهٔ ارائهٔ شما باشد.

نحوه بیان
صدای رسا و با کیفیت یکی از مهمترین ویژگی‌های ویدئوهای آموزشی است. کاربران دوست دارند صدایی که می‌شوند بدون نویز باشد و نسبت به صدای بی‌کیفیت واکنش منفی نشان می‌دهند. برای صدای خوب، الزاما نیازی به میکروفون گران‌قیمت ندارید. بلکه برای مطمئن شدن از کیفیت صدا، حتما قبل از ضبط با سیستم‌ها، تنظیمات و میکروفون‌های مختلف صدای خود را تست کنید. در آموزش های خودتون از موسیقی استفاده نکنید. در صورت استفاده از موزیک حتما به این نکته توجه کنید که صدای موزیک مانع شنیده شدن صدای شما نشود و همچنین موزیک انتخابی متناسب با موضوع و شیوهٔ ارائهٔ شما باشد.

قوانین همکاری با مدرسین

محتوای شما به هیچ عنوان نباید شامل تبلیغات دیگری غیر از لایو آموز در محتوای شما(ویدیویی، صوتی، جزوات، لوگو، زیرنویس و....) باشد و دوره شما جهت اصلاح به شما بازگردانده میشود و تا زمان اصلاح مجدد، دوره از دسترس خارج میشود. دوره های شما همانند دوره های فعلی سایت که شامل باکس توضیحات دوره و جزییات میباشد باید تمام اطلاعات دوره از قبیل : توضیحات کلی ، توضیحات تخصصی، توصیه استاد، سرفصل، فایل صوتی معرفی دوره توسط استاد، عنوان هر جلسه و توضیحات فیلم جلسه و هر اطلاعاتی که باعث تکمیل صفحه شما خواهد شد. در صورتی که توضیحات گفته شده تکمیل نباشد سهم فروش شما تا تکمیل صفحه شما پرداخت نخواهد شد. این سایت برخلاف سایت های دیگر سهم بالایی را به اساتید پرداخت میکند و حمایت تبلیغاتی و سرمایه گذاری میکند و از استاد درس انتظار دارد پشتیبانی علمی دوره خود را به خوبی انجام دهد و رفع اشکالات درسی دانشجویان را حداکثر تا 48 ساعت پاسخ دهند.(امکان پاسخ سوال به صورت متن صدا تصویرو عکس وجود دارد). تمرینات و تکالیف درسی در قسمت مربوطه در سایت باید قرار بگیرد و از ارسال تمرینات در کانال های تلگرامی و ... خودداری شود. با توجه به نیاز جلسات رفع اشکال یا حل تمرین آنلاین جهت بهبود کیفیت دوره میتوانید برگزار کنید که با هماهنگی با مدیران سایت انجام میشود.

تعهدات لایو آموز به اساتید

1. پشتیبانی 24 ساعته که به جرات میتوانیم بگویم تنها سایت آموزشی هستیم که حتی ساعت 1 بامداد هم پشتیبانی فنی و عمومی برای دوره ها و دانشجویان داریم.
2. اختصاص پیج دوره با رنک گوگل خوب به شما
3. طراحی صفحه دوره شکیل و کاربر پسند از لحاظ گرافیک و ظاهر
4. اختصاص نرم افزار امنیت فیلم جهت جلوگیری از تکثر غیرقانونی( تنها مجموعه ای که امنیت را هم برای ویندوز و هم برای اندروید ایجاد کرده است)
5. اختصاص فضای برگزاری کلاس آنلاین نامحدود برای شما
6. مشاوره و همکاری در تبلیغ دوره شما از طریق مشاورین مارکتینگ مجرب ما
7. مشاوره سئو به شما جهت بیشتر دیده شدن دوره شما
8. پرداخت سهم شما در پایان ماه
9. کلاس آنلاین امن (برای اولین بار در ایران که امکان سو استفاده از دوره شما ممکن نخواهد بود)

ثبت نام به عنوان همکار

لطفا برای همکاری با لایوآموز رزومه خود را بفرستید تا با شما تماس گرفته شود