آشنایی با کارگاه های نکته و تست لایو آموز

0
1398-01-16
1793
آشنایی با کارگاه های نکته و تست لایو آموز

با توجه به نزدیک شدن آزمون کارشناسی ارشد 98، اهمیت جمع‌بندی، تمرین و تست زنی بیش از پیش افزایش یافته است. در این زمینه کارگاه‌های تست و نکته زیادی به منظور جمع‌بندی دروس مختلف وجود دارند. انتخاب گزینه مناسب بسیار مهم است. کارگاه‌های تست و نکته به جمع‌بندی و اصول تست زنی می‌پردازند که بدیهی است داشتن این توانایی‌ها برای به دست آوردن نتیجه دلخواه در کنکور ارشد یک شرط اساسی محسوب می‌شود. در همین راستا ما کارگاه‌های نکته و تست لایو آموز را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در ادامه به توضیحات و بررسی این کارگاه‌ها می‌پردازیم.

دوره یک روزه معادلات

این کارگاه توسط استاد علی مهدیان برگزار می‌شود. که کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه امیرکبیر به پایان رسانده‌اند. رتبه یک کنکور دکتری مهندسی مکانیک-ساخت در سال 94 را دارند. همچنین مولف کتاب معادلات دیفرانسیل انتشارات پوران پژوهش می‌باشند و 6 سال سابقه تدریس و ابداع دو روش انحصاری معادلات را دارند. روش‌های تستی ارائه‌ شده در این دوره شما را قادر می‌سازد به 50 تا 80 درصد سوالات استاندارد کنکور پاسخ دهید. همچنین در آزمون‌هایی مانند برق97 و مکانیک 94 امکان پاسخگویی به 100 درصد سوالات این مبحث با استفاده از این روش‌های تستی بوده است. این دوره می‌تواند سرنوشت کنکور شما را تغییر دهد. هزینه دوره معادلات 79000 تومان است. برای دریافت اطلاعات دقیق و دیدن کامنت های شرکت‌کنندگان روی لینک دوره یک روزه معادلات کلیک کنید.

کارگاه آنلاین نکته و تست زبان ارشد

این دوره در دو روز و توسط استاد محمدعلی عالم زاده برگزار می‌شود. استاد عالم زاده، استاد برتر زبان انگلیسی در سراسر کشور می‌باشند، که برگزار کننده 20 دوره کارگاه نکته و تست، و مولف هفت عنوان کتاب، در مقاطع ارشد و دکترا می‌باشند. در این دوره نکات پرتکرار برای پاسخگویی به تست‌های گرامر و درک مطلب تدریس می‌شود. سوالات حل شده در این کلاس از میان تست‌های مهم کنکورهای اخیر، و متد این کارگاه با هیچ یک از کلاس‌هایی که با نام مشابه برگزار می‌شوند، شباهتی ندارد. مهارت‌های پاسخگویی به سوالات درک مطلب بر اساس دو آزمون معتبر تافل و آیلتس می‌باشد. پس از کارگاه نکته و تست این درس، حداقل 15 و حداکثر 30 درصد به میزان درصد شما در کنکور افزوده خواهد شد. هزینه دوره نکته و تست زبان 350000 هزارتومان و مدت‌زمان آموزش آن 10 ساعت است. برای دریافت اطلاعات دقیق این دوره اینجا کلیک کنید.  دوره آموزشی آنلاین نکته و تست زبان ارشد

دوره نکته و تست مدار الکتریکی

این دوره یک روزه توسط استاد هادی توسلی، مدرس و مولف با سابقه کنکور ارشد و دکتری مهندسی برق که نزدیک به 8 سال سابقه تدریس در مؤسسات برتر ایرآن‌همچون مدرسان شریف، پوران پژوهش، مهستان، پارسه و... را دارا می‌باشند، برگزار می‌شود. در این دوره بیش از 100 تست تالیفی بررسی و حل می‌گردد. در کارگاه نکته و تست مدار الکتریکی 12 ساعت فیلم آموزشی آفلاین و یک جلسه 3 ساعته به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می‌گیرد، که به حل و تحلیل آزمون‌های جامع چند سال اخیر پرداخته و روش تست زنی درست مدار، انتخاب فصل‌های مناسب، انتخاب سوالات و زمان‌بندی را آموزش می‌بینید. همچنین یک جلسه آنلاین 2 ساعته ویژه حل تست کنکور ارشد97 و کنکور دکتری98 خواهید داشت. هزینه دوره نکته و تست مدارالکتریکی 124000 تومان می‌باشد. برای بررسی بیشتر و دیدن نظرات شرکت‌کنندگان روی لینک دوره نکته و تست مدار الکتریکی کلیک کنید.

دوره آموزشی نکته و تست الکترونیک

این دوره توسط استاد هادی توسلی برگزار می‌شود. در این دوره بیش از 80 تست تالیفی بررسی و حل می‌شود و همچنین تمامی مباحث الکترونیک مرور می‌شود و نکات مهم و کاربردی جهت تست زنی، به شما آموزش داده می‌شود. این آموزش به‌گونه‌ای است که شما نیازی به هیچ کتاب و جزوه‌ای غیر از این ویدیو و جزوه‌ای که در اختیار شما قرار داده می‌شود نخواهید داشت و حتی پیش‌نیازهای مداری در خلال این درس آموزش داده می‌شود. شما در کارگاه نکته و تست الکترونیک یک جلسه آنلاین دوساعته ویژه، جهت حل تست کنکور ارشد 97 و دکتری 98 نیز خواهید داشت و روش‌های تست زنی و زمان‌بندی به شما آموزش داده می‌شود. هزینه دوره نکته و تست الکترونیک 124000 تومان است. برای بررسی بیشتر و دیدن نظرات شرکت‌کنندگان، روی لینک دوره آموزشی نکته و تست الکترونیک کلیک کنید.

کارگاه نکته و تست مدار الکتریکی کامپیوتر

کارگاه نکته و تست مدار الکتریکی کامپیوتر نیز توسط استاد هادی توسلی برگزار می‌شود. شامل بیش از 10 ساعت مرور و آموزش تمام مباحث به صورت نکات مهم و کلیدی در این دوره فصل به فصل سوالات کامپیوتر حل خواهد شد. علاوه بر آن یک جلسه 6 ساعته و به صورت آنلاین برگزار شد که فیلم آن نیز برای دانلود قرار داده شده است. این دوره به حل و تحلیل آزمون‌های جامع چند سال اخیر و تست‌های تالیفی می‌پردازد. در این کارگاه نکات مهم و کاربردی جهت تست زنی به شما آموزش داده می‌شود تا به‌راحتی بتوانید همه آنچه را که خوانده‌اید را به صورت قطعی و کاربردی جمع‌بندی کنید. هزینه کارگاه مدارالکتریکی کامپیوتر 99000 تومان است. برای بررسی بیشتر روی لینک کارگاه نکته و تست مدار الکتریکی کامپیوتر کلیک کنید.

کارگاه نکته و تست الکترومغناطیس

این دوره توسط دکتر عباس نژاد برگزار می‌شود که فارغ‌التحصیل صنعتی شریف و دکتری علم و صنعت در ایران می‌باشند. کارگاه نکته و تست الکترومغناطیس در سه جلسه، سه ساعته برگزار می‌شود و در آن تست‌های کنکور سال ‌های اخیر و تست‌های تالیفی بررسی و حل می‌گردد. در این کارگاه نکات مهم و کاربردی جهت تست زنی به شما آموزش داده می‌شود تا به‌راحتی بتوانید همه آنچه را که خوانده‌اید به صورت قطعی و کاربردی جمع‌بندی کنید. هزینه کارگاه نکته و تست الکترومغناطیس 99000 تومان است. برای بررسی بیشتر روی لینک کارگاه نکته و تست الکترومغناطیس کلیک کنید.

کارگاه نکته و تست کنترل خطی

این دوره توسط استاد سعید دهقانی، فارغ‌التحصیل مهندسی برق کنترل از دانشگاه صنعتی شریف، مدرس کنترل خطی و تجزیه و تحلیل سیستم‌ها در مؤسسات ماهان و مدرسان شریف و مبدع رویکرد ساده راه حل تست‌های نایکویست برگزار می‌شود. این درس یکی از دروس تاثیر گذار است که بسیاری با تصور اشتباه سخت بودن این درس، از مطالعه آن چشم‌پوشی می‌کنند. در کارگاه نکته و تست کنترل خطی شما قادر به کسب این توانایی هستید که حداقل 3 سوال را به‌راحتی و در کمتر از 10 دقیقه پاسخ دهید. همچنین نکاتی که در کتب آموزشی به صورت شفاف بیان نمی‌شود، با تجربه 6 سال تدریس این استاد در اختیار شما قرار می‌گیرد تا از اشتباهات رایج جلوگیری و قادر به تشخیص تله سوال باشید. هزینه کارگاه نکته و تست کنترل خطی 99000 تومان است. برای بررسی بیشتر این دوره روی لینک کارگاه نکته و تست کنترل خطی کلیک کنید.

کارگاه نکته و تست معماری کامپیوتر

این کارگاه توسط استاد هادی یوسفی با سابقه 20 سال تدریس برگزار می‌شود. شما با شرکت در این دوره از 4 تست مطرح شده از این مبحث قادر به حل 3 سوال خواهید بود؛ که درصد بسیار مطلوبی محسوب می‌شود. در کارگاه نکته و تست معماری کامپیوتر تست‌های ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر سال‌های گذشته بررسی و تحلیل می‌شود. همچنین نکات مهم و کاربردی و فرمول‌های موردنیاز درس معماری کامپیوتر مطرح می‌شوند. هزینه کارگاه نکته و تست معماری کامپیوتر 120000 تومان است. برای بررسی بیشتر این دوره روی لینک کارگاه نکته و تست معماری کامپیوتر کلیک کنید.

کارگاه نکته و تست مدار منطقی

کارگاه نکته و تست مدار منطقی نیز توسط استاد هادی یوسفی برگزار می‌شود. شما با طی کردن این دوره فوق‌العاده قادر به حل 4 سوال از 6 سوال مطرح شده خواهید بود. در این دوره تست‌های کنکور برق تا سال 97 و تست‌های کنکور ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر نیز بررسی و تحلیل می‌شوند. هزینه این کارگاه 120000 تومان است. برای بررسی بیشتر این آموزش، روی لینک کارگاه نکته و تست مدار منطقی کلیک کنید.

کارگاه نکته و تست ماشین های الکترونیکی

این دوره توسط استاد احمد متین، دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه شریف در گرایش سیستم‌های قدرت و کسب رتبه 27 در این گرایش برگزار می‌گردد. کارگاه نکته و تست ماشین های الکترونیکی در 2 روز و به صورت آنلاین ارائه خواهد شد و شما قادر به کسب 67 درصد سوالات ماشین در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق خواهید بود. این خود نشان دهنده اهمیت این کارگاه است. هزینه این دوره 79000 تومان است. برای بررسی اطلاعات بیشتر این دوره روی لینک کارگاه نکته و تست ماشین های الکترونیکی کلیک کنید.

دوره نکته و تست سیسم های قدرت

این دوره نیز توسط استاد احمد متین برگزار می‌شود. ما به شما این نوید را می‌دهیم که با حضور با توجه و تمرکز در دوره نکته و تست سیسم های قدرت می‌توانید بیش از 80 درصد سوالات این درس را پاسخ دهید آن‌هم تنها با یک دوره یک روزه. هزینه این دوره 79000 تومان است. برای بررسی اطلاعات بیشتر این آموزش روی لینک دوره نکته و تست سیسم های قدرت کلیک کنید.

کارگاه نکته و تست سیگنال و سیستم

این دوره توسط استاد نیما حاجی عبدالرحیم، مشاور، طراح و ویراستار سوالات آزمون‌های مؤسسات ماهان، پارسه و اکسین برگزار می‌شود. ایشان کارشناسی مهندسی برق خود را در دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مهندسی برق مخابرات را در دانشگاه تهران گذرانده‌اند. در این دوره نکته و تست سیگنال و سیستم تست‌های کنکور کارشناسی ارشد و دکتری 5 سال اخیر به صورت کامل تحلیل و بررسی می‌شوند. کارگاه نکته و تست سیگنال و سیستم 3 ساعته هم برای داوطلبین مهندسی برق و هم داوطلبین مهندسی کامپیوتر مناسب می‌باشد. هزینه این دوره 99000 تومان است. برای بررسی اطلاعات بیشتر این آموزش روی لینک  کارگاه نکته و تست سیگنال و سیستم کلیک کنید.

تمامی دوره‌های فوق دارای خدمات پس از خرید می‌باشند :

دانلود تمامی قسمت‌های دوره

15 دقیقه مشاوره تلفنی با استاد دوره

دانلود جزوات کامل دوره

رفع اشکال رایگان در کلاس آنلاین تا یک سال

استفاده از برنامه هفتگی مربوط به دوره

پرسش و پاسخ دوره با حضور استاد

همچنین تمامی دوره‌ها دارای بیمه کیفیت هستند. به این معنی که کیفیت این دوره‌ها توسط لایو آموز تضمین‌شده و در صورت عدم رضایت از دوره تا دو هفته پس از خرید امکان انصراف و عودت کامل هزینه وجود دارد.

نتیجه‌گیری

بدون شک جمع‌بندی مهم‌ترین مرحله هر کنکور است؛ اما، جمع‌بندی درست و اصولی. کارگاه‌های نکته و تست یکی از راه‌های جمع‌بندی مناسب می‌باشند که به دلیل بالا بودن تعداد این کارگاه‌ها ممکن است انتخاب کمی سخت و گیج‌کننده باشد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای شرکت در هر دوره‌ای که مدنظرتان است، به چند نکته توجه کنید. اول و شاید مهم‌تر از هر چیز استاد ارائه‌دهنده کارگاه مد نظر شما باشد. بهتر است وقت و هزینه خود را برای کلاس‌هایی صرف کنید که استاد ارائه‌دهنده‌شان بتواند نظر شما را در داشتن مهارت و سبک ارائه مناسب جلب کند. و نکته دیگر این است که شما در صورت عدم رضایت قادر به پس گرفتن مبلغ پرداختی خود باشید و این موضوع باعث آشفتگی ذهن شما و ترس از انتخاب نشود. همچنین درصورتی که شما راضی نباشید اما نتوانید هزینه خود را پس بگیرید، ممکن است باعث ترغیب شما به ادامه دوره تا انتهای آن شود، که این کار زمان طلایی شما را از بین می‌برد.ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)