آشنایی با فیلم های آموزشی ارشد برق لایو آموز

0
1398-02-28
1333
آشنایی با فیلم های آموزشی ارشد برق لایو آموز

در این مقاله توضیحاتی درباره فیلم های آموزشی ارشد برق لایو آموز ارائه می دهیم. از بین روش های مختلف آموزش دروس دانشگاهی، فیلم آموزشی سرعت بالاتری در انتقال مفاهیم دارد. این مزیت قابل توجه مجموعه لایوآموز را بر آن داشت تا با استفاده از تجربه بهترین اساتید کشوری، فیلم های آموزشی ارشد برق را تهیه و در اختیار دانشجویان و داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری قرار دهد.

با توجه به نزدیک شدن زمان کنکور کارشناسی ارشد استفاده از دوره های کاربردی که در کوتاه ترین زمان بیشترین محتوا را به شما آموزش بدهد، بهترین گزینه است. مجموعه لایوآموز کار خود را با تهیه فیلم های آموزشی ارشد برق و کامپیوتر و زبان تخصصی آغاز کرده و در ادامه فیلم آموزشی رشته های دیگر را تولید خواهیم کرد. در این مقاله به صورت خلاصه توضیحاتی درباره فیلم های آموزشی ارشد برق می نویسیم.

همه دوره های دانلودی یا DVD  های آموزشی لایو آموز توسط اساتید مجرب که هر کدام جزء بهترین ها در حوزه خود می باشند تهیه شده و با کمترین هزینه و بهترین کیفیت در اختیار شما عزیزان، کاربران لایو آموز قرار می گیرد. امید است با تلاش خودتان و استفاده از دوره های آموزشی ما بهترین نتیجه را کسب کنید.

فیلم های آموزشی ارشد برق دوره های تخصصی برق

مباحثی که در این دوره اساتید ما به شما خواهند آموخت به شرح زیر می باشد:

فیلم آموزشی معادلات دیفرانسیل

 این فیلم ویژه دانشجویان کارشناسی و داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، داوطلبان کنکور دکتری برق _مکانیک _کامپیوتر_ هوا فضا _عمران _ معدن _ مواد _ نساجی و دانشجویان مهندسی می باشد. که توسط استاد علی مهدیان تدریس می شود استاد مهدیان کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه امیرکبیر گذرانده و همچنین رتبه یک کنکور دکتری مهندسی مکانیک ساخت را در سال 94 به دست آورده است. ایشان مولف کتاب معادلات دیفرانسیل انتشارات پوران پژوهش می‌باشند و 6 سال سابقه تدریس و ابداع دو روش انحصاری معادلات را به نام خود به ثبت رسانده اند.

ویژگی های اصلی این فیلم آموزشی معادلات بالا بردن دیدگاه دانشجو نسبت به مفاهیم پیچیده  معادلات دیفرانسیل است. جنبه دیگری که برای این فیلم آموزشی حائز اهمیت است بررسی فرایند فکری لازم برای پیدا کردن مسیر حل سوال، نحوه آنالیز سوال و شیوه های محاسباتی است که بسیار کمتر در فیلم های آموزشی مشابه به آنها پرداخته شده است.

برای خرید و دریافت اطلاعات فیلم آموزشی معادلات دیفرانسیل کلیک کنید. هزینه این فیلم آموزشی 150000تومان می باشد.

فیلم سیگنال ها و سیستم ها ارشد

درس سیگنال برای دانشجویان کارشناسی ارشد مناسب می باشد ، این دوره به صورت پایه تدریس شده . درس سیگنال کاملا به صورت مفهومی است ،کلاس ها به دو صورت شرح درس و حل تمرین وجود دارد .در کلاس های شرح درس، ما به تدریس مباحث اصلی به صورت عمیق میپردازیم ؛  اما این کلاس ها شامل ریزه کاری ها و تکنیک های حل مساله که تنوع بسیاری دارند و گسترده‌ هستند نمی شود و و مسائل محدودی برای درک بهتر مبحث برای شما حل می شود .در جلسات حل تمرین مسائل متنوع، تمام نکات و پیچیدگی های مسائل مورد بررسی قرار می گیرد و به تحلیل مسائل بسیار سخت پرداخته می شود. نکات و تکنیک های حل مساله بررسی می شوند و دانشجو پس از استفاده از دوره سیگنالها و سیستم ها، قادر خواهد بود به همه سوالات این درس در کنکور پاسخ دهد.

این دوره توسط  استاد نیما حاجی عبدالرحیم به شما تدریس می شود که کارشناسی مهندسی برق خود را در دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مهندسی برق مخابرات را در دانشگاه تهران به پایان رسانده اند ، ایشان ، مشاور، طراح و ویراستار سوالات آزمون‌های مؤسسات ماهان، پارسه ، اکسین و همچنین  تالیف کتاب تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستمها – انتشارات پوران پژوهش بر عهده استاد حاجی عبدالرحیم بوده است .

توضیحات تکمیلی دوره سیگنال ها و سیستم ها ارشد را بخوانید. هزینه این فیلم آموزشی 99000 تومان می باشد.

فیلم آموزشی سیستم های دیجیتال

این دوره آموزشی، که کاملا کاربردی و گویا، سیستم های دیجیتال را آموزش می دهد، توسط استاد هادی توسلی مدرس و مولف  با سابقه کنکور ارشد و دکتری مهندسی برق، تدریس می شود. ایشان مدرس و مولف  با سابقه کنکور ارشد  ودکتری مهندسی برق، 8 سال سابقه تدریس در موسسات برتر ایران همچون مدرسان شریف پوران پژوهش مهستان و پارسه در تهران و موسسات نوین صدرا اصفهان و دانشمند مشهد هستند.

شما می توانید این دوره را با مبلغ 90000 تومان تهیه و استفاده کنید برای کسب اطلاعات بیشتر فیلم آموزشی سیستم های دیجیتال کلیک کنید

فیلم های آموزشی ارشد برق دوره های تقویتی مهندسی

فیلم آموزش الکترومغناطیس

این دوره جامع به صورت کاملا مفهومی و روان می باشد از جمله مزیت های موجود در این دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درسنامه کامل و جذاب الکترومغناطیس به زبان ساده و مفهومی.
  • آموزش فیلم و چیدمان مباحث به صورت جزوه محور.
  • استفاده از کدینگ در به خاطر سپردن روابط  مهم برای اولین بار در تدریس الکترومغناطیس ،ارایه فرمهای جدیدی از میدان الکتریکی ساختارهای با توزیع های پیوسته، میدان مغناطیسی توزیع جریان های مختلف و محاسبه اندوکتانس متقابل با روابط ابتکاری.
  • استفاده از اشکال متنوع در بیان مفاهیم به منظوری یادگیری بهتر.
  • حل تشریحی و تستی سوال های کنکور کارشناسی ارشد و دکتری و سوال های تالیفی.
  • استفاده از روش های حذف گزینه (بررسی دیمانسیون و قضایای ریاضی مرتبط) و روش های حدی در حل تستهای متنوع.

این دوره توسط استاد دکتری، آقای فرهاد عباس نژد آموزش داده می شود که ما به بخشی از سابقه ایشان در زیر اشاره می کنیم:

فارغ التحصیل صنعتی شریف (1391) و دکتری علم و صنعت ایران (1398)- گرایش مخابرات میدان

رتبه 5 کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق در گرایش مخابرات (1389)

تالیف کتاب الکترومغناطیس کنکور کارشناسی ارشد و دکتری انتشارات پوران پژوهش (1398)

تالیف کتاب الکترومغناطیس پیشرفته انتشارات نیاز دانش (1396)

تدریس دروس الکترومغناطیس، الکترومغناطیس پیشرفته، مدارهای فعال مایکروویو، مدارهای مخابراتی، میدان ها و امواج در دانشگاه 

برای آشنایی کامل و خرید فیلم آموزش الکترومغناطیس کلیک کنید. این دوره شامل 75 ساعت آموزش جامع و کاربردی الکترومغناطیس می باشد و با قیمت 99000 تومان ارائه شده است.

فیلم ماشین های الکتریکی 1

از این درس در کنکور کارشناسی ارشد برق 5 سوال مطرح می شود. ماشین های الکتریکی به دلیل این که برای دانشجویان کارشناسی ارشد برق گرایش قدرت ضریب 4 دارد جزء یکی از درس های مهم و اصلی محصوب می شود.

این درس برای داوطلبان برق گرایش کنترل نیز درس خوبی برای بالا بردن درصد در کنکور ارشد است. با توجه به سطح سوالات با درک کامل مفاهیم فیلم آموزشی ماشین های الکتریکی 1 می توانید به راحتی به 5 سوال پاسخ صحیح دهید.

برای کسب اطلاع از دیگر مزیت های فیلم های آموزشی ارشد برق و خرید فیلم ماشین های الکتریکی 1 به مبلغ 200000 تومان فیلم ماشین های الکتریکی 1 کلیک کنید.

فیلم ماشین های الکتریکی 2

فیلم ماشین های الکتریکی از دو بخش ترانسفورماتور و موتور القایی تشکیل شده که کلا 5 سوال در کنکور کارشناسی ارشد برق از این مباحث وجود دارد. که با توجه به سطح سوالات با درک کامل مفاهیم فیلم های آموزشی ماشین های الکتریکی 2 قادر به حل هر 5 سوال خواهید بود.

مدرس این دوره  اسناد حسین صابر ، مشاور و طراح با سابقه آزمون های آزمایشی مقاطع ارشد و دکتری مهندسی برق دارای 5 سال سابقه تدریس و مشاوره در موسسات برتر ایران همچون مدرسان شریف و مهستان ،ایشان علاوه بر تسلط بر تدریس صاحب رتبه های برتر در آزمون های ارشد و دکتری نیز می باشند. اطلاعات بیشتر فیلم ماشین های الکتریکی 2 را ببینید. شما می توانید این دوره را با فقط با  200000 تومان خریداری کنید.

فیلم آموزش بررسی سیستم های قدرت

برسی ها ما نشان داده از  سیستم های قدرت کلا 5 سوال در آزمون سراسری ارشد داده می که با توجه به تجربیات سال های گذشته غالبا 4 سوال از 3 فصل اول درس و 1 سوال هم معمولا از فصل چهارم (پخش بار) می آید و طراحان معمولا به فصول 5 و 6 علاقه ای ندارند.

با توجه به سطح سوالات این درس با درک کامل مفاهیم  فیلم های آموزشی سیستم های قدرت قادر به حل هر 5 سوال خواهید بود.

پس برای این که بتوانید به راحتی به این 5 سوال پاسخ صحیح بدهید، فیلم آموزش بررسی سیستم های قدرت را از دست ندهید. این فیلم آموزشی با مدت زمان 35 ساعت و قیمت 250 هزار تومان می باشد.

همچنین با خرید این فیلم از پشتیبانی ویژه لایو آموز برای فیلم های آموزشی ارشد برق برخوردار خواهید شد.

فیلم آموزشی حل المسائل الکترونیک 3

با این فیلم آموزشی شما میتوانید درس الکترونیک 3 را با رویکرد حل مسئله و حل نمونه سوالات و تمرینات را نگاه کنید و به خوبی یاد بگیرید.

مدرس این دوره استاد توسلی که با ایشان آشنا شدید استاد برجسته کشور در زمینه آموزش الکترونیک با روش های خلاقانه و جدید هستند. 

این فیلم آموزشی برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد مناسب است و با دروس الکترونیک 3 و مدار مجتمع مطابقت دارد. بعضی از دانشگاه های کشور سرفصل های الکترونیک 3 را در مدار مجتمع تدریس میکنند و میتواند برای درس مدار مجتمع یا cmos مورد استفاده قرار بگیرد.

شما می توانید با خرید فیلم های آموزشی ارشد برق از پشتیبانی علمی و رفع اشکال درسی نیز بهره مند شوید و هر سوالی از محتوای آموزشی دوره داشتید، میتوانید به صورت متن، عکس، ویس و یا ویدئو در قسمت رفع اشکال درسی ارسال کنید و جواب خور را از استاد دریافت کنید.

اگر شما هم تصمیم به خرید این فیلم گرفته اید فیلم آموزشی حل المسائل الکترونیک 3 کلیک کنید. مدت زمان آموزش 30 ساعت و قیمت دوره 90000 تومان می باشد.

فیلم آموزشی ریاضی مهندسی

این فیلم از دو قسمت اصلی تشکیل شده:

1) توابع مختلط و انتگرال آنها

2) سری و تبدیل فوریه و حل معادلات با مشتقات جزئی به کمک آنها

ویژگی های اصلی دوره:

در این فیلم آموزشی بالا بردن دیدگاه دانشجو نسبت به مفاهیم پیچیده ریاضیات-مهندسی از ویژگی های اصلی آن است و  برای این منظور از انیمشن و ابزار گرافیکی قدرتمند مانند GeoGebra استفاده شده است. جنبه دیگری که برای این فیلم آموزشی حائز اهمیت است ، نحوه آنالیز سوال و شیوه های محاسباتی است که بسیار کمتر درفیلم های آموزشی مشابه به آنها پرداخته شده است.

  بررسی فرایند فکری لازم برای پیدا کردن مسیر حل سوال در نهایت روش‌های تستی سبک متفاوت و با درگیر کردن دانشجو تدریس می‌شود که ماندگاری بیشتری در ذهن خواهد داشت.

توضیحات دوره فیلم آموزشی ریاضی مهندسی که از فیلم های آموزش ارشد برق هست را بخوانید. مبلغ دوره 180000 تومان می باشد.

 

لایو آموز همراه همیشگی شما در مسیر موفقیتایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)