کلاس آنلاین زبان عمومی و تخصصی ارشد

این دوره مناسب دانشجویان مقطع کارشناسی و همچنین داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد می‌باشد. در این دوره تمام مفاهیم لازم این درس با بیانی ساده و بصورت کامل در زمان کمتر تدریس شده است که باعث می‌شود در زمان بسیار کمتر به سطح آمادگی مناسبی دست یابید. سعی بر این است که شالودۀ مباحث در طی ساعات تدریس گفته شود. و فایلهای صوتی و جزوات دیگری نیز علاوه بر ساعات کلاس در اختیار داوطلب قرار داده می شود.

person-add 157 نفر
30 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
599,000 449,250 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آموزشی
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

این دوره مناسب دانشجویان مقطع کارشناسی و همچنین داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد می‌باشد. در این دوره تمام مفاهیم لازم این درس با بیانی ساده و بصورت کامل در زمان کمتر تدریس شده است که باعث می‌شود در زمان بسیار کمتر به سطح آمادگی مناسبی دست یابید.
تمرکز این دوره بر تست است. یعنی تدریس بهمراه تست است. در حقیقت به نوعی مهندسی معکوس صورت می پذیرد و دانشجویان علاوه بر آشنایی با مفاهیم و یادگیری مطالب درسی با شیوۀ تست زنی نیز آشنا خواهند شد.
ضریب درس زبان 2 می باشد و برای تمامی رشته این درس وجود دارد.
در درس زبان آزمون کارشناسی ارشد 30 سوال طرح می شود که 10 سوال لغت، 5  گرامر و 15 سوال درک مطلب است. در این دوره تمرکز بر 15 سوال دوم یعنی درک مطلب است. 
با توجه به فرار بودن درس زبان و یادگیری بهتر در محیط کلاس قطعا شرکت در این دوره مفید فایده خواهد بود 
سعی بر این است که شالودۀ مباحث در طی ساعات تدریس گفته شود. و فایلهای صوتی و جزوات دیگری نیز علاوه بر ساعات کلاس در اختیار داوطلب قرار داده می شود.
منبع اصلی که برای این دوره معرفی می شود: مطالعه تستهای سنوات قبل است.
 هر چقدر تست بیشتری کار شود نتیجه بهتری کسب خواهد شد.

 دوره زبان عمومی 20 ساعت و شامل لغت و گرامر و دوره زبان تخصصی 10 ساعت و شامل درک مطلب است

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)