در این دوره با مطالعه و بررسی تاریخ تئاتر و سینما در ایران و جهان، مکتب های نمایشی و سینمایی، معرفی نمایشنامه های مهم و درک و تحلیل تصاویر مرتبط با هنر سینما و آشنایی با برخی از تکنیک های سینمایی مهم به هنرجو در روند پاسخگویی به سوالات درس خلاقیت نمایشی یاری رسانده و با تمرین تست های تالیفی و تحلیل تست های سال های گذشته کلیدی برای دستیابی به پاسخ صحیح سوالات راه همواری خواهد داشت.

person-add 5 نفر
21:00
650,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از یکشنبه 22 اسفند 1400 - ساعت 15:00 الی 16:۳۰
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

با توجه به ظریب بالای درس خلاقیت نمایشی و گستره منابع اهمیت این درس برای تمامی هنرجویان کنکور هنر به خصوص زیرگروه 4 (ظریب 4) لازم است تا هنرآموزان محترم به این درس اهمیت بسیار دهند. همچنین با توجه به ارزش حتی 1 تست صحیح برای پیشی گرفتن از سایر داوطلبان پیشنهاد می شود هنرجویان گروه های دیگر نیز در این دوره شرکت کنند تا از رتبه و تراز بهتری بهره مند شوند. نکته مهم دیگر نیز ارائه تست های مرتبط با هنرهای نمایشی از جمله نمایش و سینما در درس درک عمومی هنر می باشد و پاسخ به این تست ها برای داوطلبان گروه های دیگر (بخصوص گروه 1) می تواند بسیار سودمند باشد. به عنوان نمونه در کنکور سراسری سال 1399 در سوال 120 (درک عمومی هنر) سوالی کاملا مرتبط با هنر نمایش ارائه شد و بی شک هنرجویانی که با هنر نمایش آشنایی داشتند با پاسخ صحیح به این تست از بیشتر رقبای خود پیشی گرفتند. بنابراین با ارائه نکات مهم و کاربردی کنکوری و ارائه مباحث با اهمیت روند پاسخگویی به سوالات این درس را برای هنرجو تسهیل خواهیم کرد.

پیشنیاز: ندارد.
سرفصل ها: تاریخ تئاتر جهان، تاریخ تئاتر ایران،  نمایش در شرق، آشنایی با برخی از نمایشنامه های مهم تاریخ ادبیات نمایشی، تاریخ سینمای جهان و ایران، سبک های سینمایی، درک تصویر.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)