در دوره : خلاقیت تصویری و تجسمی (آشنایی با مکاتب هنری و درک و تحلیل تصویر) به منظور بالا رفت قدرت درک و تحلیل هنرجو در برابر آثار هنری، به خصوصیات بصری مکاتب هنری در ایران و جهان پرداخته می شود، همچنین با توجه به ارزش های بیانی و محتوایی هر یک هر یک عناصر و کیفیات بصری (نقطه، خط، سطح، حجم، بافت، ترکیب بندی و ...) قدرت درک هنرجو از پوستر ها، نشانه ها عکس ها و کلیه آثار تجسمی بالا رفته و با تمرین تست های مهم و کلیدی برای دستیابی به پاسخ صحیح سوالات راه همواری خواهد داشت.

person-add 5 نفر
30:00
900,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از شنبه 21 اسفند 1400 - ساعت 19:00 الی 20:۳۰
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

با توجه به ظریب بالای درس خلاقیت تصویری و تجسمی و گستره منابع اهمیت این درس برای تمامی هنرجویان کنکور هنر به خصوص زیرگروه  1و2 (ظریب 4) و زیر گروه 3 و 4 (ظریب 2) لازم است تا هنرآموزان محترم به این درس اهمیت بسیار دهند. همچنین با توجه به ارزش حتی 1 تست صحیح برای پیشی گرفتن از ساید داوطلبان پیشنهاد می شود هنرجویان گروه های دیگر نیز در این دوره شرکت کنند تا از رتبه و تراز بهتری بهره مند شوند، بنابراین با ارائه نکات مهم و کاربردی کنکوری و ارائه مباحث با اهمیت روند پاسخگویی به سوالات این درس را برای هنرجو تسهیل خواهیم کرد. در این دوره به خصوصیات بصری مکاتب هنری در زمینه هنرهای تجسمی و درک تصاویر، نماها، پوستر ها و نشانه ها پرداخته می شود و قدرت تحلیلی هنرجو در برابر با تست های این درس افزایش پیدا می کند. 

پیشنیاز: ندارد.
سرفصل ها: آشنایی با مکاتب هنری جهان، آشنایی با مکاتب هنری ایران. آشنایی با مکاتب سینمایی. آشنایی با مبانی هنرهای تجسمی و ارزش های محتوایی و بیانی عناصر و کیفیات بصری. تقویت حافظه تصویری،  تمرین تست های تالیفی و تحلیل آزمون های سال های گذشته.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)