فیلم آموزشی مدار الکتریکی فشرده ویژه ی آزمون استخدامی

دوره ی مدار الکتریکی ویژه ی داوطلبان آزمون استخدامی برق برای موسسات مختلف می باشد و سعی شده است در ساعات کم تمام مباحث و مفاهیم مهم آموزش داده شود . این دوره شامل 34 ساعت فیلم آموزشی است.

person-add 118 نفر
40:00
1,200,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : 34 ساعت
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

به دلیل مشابهت آزمون استخدامی با کنکور ارشد برق از مطالب این دوره می توانید استفاده کنید و آمادگی کامل را بدست بیاورید و در پایان آموزش در جلسات حل سوالات ویژه ی آزمون استخدامی هم شرکت کنید 

پیش نیاز این دوره :

قبل از شرکت در دوره توصیه می شود مباحث پایه ای مدار را با کمک بخش پیش نیاز مطالعه کنید

مباحث پایه ای که قبل از شرکت در کلاس باید مسلط باشید :

1 – تحلیل سریع مدار مقاومتی

2- تونن نورتن

3- معادله دیفرانسیل خطی با ضرایب ثابت

4 لاپلاس و اعداد مختلط

در این دوره درجه سختی سوالات را  مشخص و در نتیجه روش های حل سوالات را به صورت دقیق بررسی خواهیم کرد.  البته با این فرض که شما تاکنون این درس را مطالعه نکرده اید. 

این دوره مخصوص عزیزان داوطلب آزمونهای استخدامی هست و شامل جلسات حل تستهای آزمون استخدامی نیز می باشد .

 

دوره مدار الکتریکی ویژه ی آزمون استخدامی در ابتدا  با حل و بررسی و تجزیه و تحلیل کنکور ارشد و دکتری 10 سال کنکور ارشد و دکتری به جمع بندی و مرور دروس می پردازد. این دوره برای عزیزانی که قصد شرکت در آزمون استخدامی را دارند بسیار عالی و کاربردی است .

برای عزیزانی که زمان کمی تا آزمون استخدامی دارند و  هنوز شروع به مطالعه نکرده اند بسیار مفید می باشد. این ادعا نیست بلکه واقعیت و بسیار منطقی است. زیرا در این دوره با حل سوالات ده سال اخیر کنکور و تجزیه و تحلیل سوالات  ده سال اخیر کنکور و جلسات آنلاین حل سوالات آزمون  استخدامی به راحتی می توانید به سوالات پاسخ درست دهید. اگر نیاز به تمرین بیشتر دارید و در یک زمینه ضعف دارید می توانید با مراجعه به جزوه ما و با حل سوالات به تسلط برسید.شما با مطالعه این دوره  در زمان کم  می توانید به نتایج مطلوبی برسید..

 

 

ویژگی های دوره در یک نگاه :
 

اموزش مفاهیم مباحث مهم و پر تکرار

بدون نیاز به حفظ فرمول های زیاد

تدریس مباحث پرتکرار

جز

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام لطفا فهرست دوره رو عنوان کنید.

مشاهده بیشتر