ماشین های الکتریکی 2

کلاس آنلاین ماشین های الکتریکی 2 مناسب دانشجویان متقاضی شرکت در کنکور ارشد و دکتری مهندسی برق و همچنین داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی ارگان های دولتی شامل 80 ساعت آموزش است که داوطلبان قادر خواهند بود به تمامی سوالات پاسخ دهند.

person-add 98 نفر
30 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
600,000 450,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : برگزار شده
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

یکی از دروس مهم برای رشته های برق ماشین الکتریکی2 است. پیشنیاز این دوره ماشین الکتریکی 1 است که برای موفقیت در امتحانات ترم دانشگاه همچنین برای داوطلبان آزمون دکتری و ارشد برق گرایش های کنترل و قدرت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دوره را می‌توانید برای شرکت در آزمون استخدامی ارگان های دولتی استفاده کنید. مفاهیم استفاده شده در این دوره با ریتم ملایم و از ساده به سخت است تدریس می‌شود و می توان گفت بدون هیچ پیشنیازی قابل ارائه است.منابع کنکور ارشد برقضریب درس ماشین الکتریکی 2 پاییز 99 و مباحث پیشنیاز این درس

ضریب درس ماشین الکتریکی 2 برای گرایش کنترل ضریب 2 و برای گرایش قدرت ضریب 4 و سایر گرایش ها ضریب 1 دارد. در آزمون دکترای گرایش قدرت این درس جز دروس تخصصی کنکور محسوب می‌شود. درس ماشین الکتریکی برای داوطلبان گرایش قدرت جز دروس اجباری است اما برای گرایش هایی مانند کنترا هم بسیار تاثیرگذار است. زمان مورد نیاز برای تسلط به این درس مطالعه دو دور کلاس آنلاین است یعنی به طور متوسط 80 ساعت مطالعه یا روزی سه ساعت مطالعه می‌تواند به تسلط صددرصدی برسید. بعد از تسلط لازم است دوره مرور شود تا تسلط زیاد باقی بماند.

مزیت کلاس آنلاین ماشین الکتریکی 2 نسبت به مطالعه کتاب

کلاس آنلاین ماشین الکتریکی 2 پاییز99 دارای مزیت های زیادی نسبت به مطالعه کتاب می باشد که شما با شرکت در این کلاس می توانید به دور از پیچیدگی مفاهیم لازم را یاد بگیرید. حجم زیاد کتب و زیاده گویی در کتب باعث می شود دانشجو کمتر میل به مطالعه آن داشته باشد بنابراین با شرکت در کلاس آنلاین ماشین الکتریکی 2 ترم پاییز هم از اطلاف وقت جلوگیری می‌شود همچنین نکات میانبر و ویژه ای گفته می شود که شاید در هیچ کلاسی بیان نشود. در کل با شرکت در این کلاس نیاز به مطالعه هیچ کتابی نخواهید داشت و با شرکت در این کلاس ها و مشاهده برخی فیلم های آموزشی ماشین الکتریکی که در کلاس معرفی می کنیم قادر خواهید بود به همه سوالات پاسخ صحیح دهید.کلاس آنلاین کنکور ارشد برقمزیت کلاس آنلاین ماشین2 پاییز 99 در مقابل کلاس حضوری

کلاس آنلاین ماشین 2 پاییز 99 در مقابل کلاس حضوری  دارای مزیت های زیادی است از جمله این مزایا می ‌توان تعامل مستقیم استاد و دانشجو است دانشجو می‌تواند با شرکت در این کلاس به تسلط کاملی برسد. همچنین دانشجو قادر است با استاد به تعامل بپردازد. یکی از مزیت های کلاس آنلاین صرفه جویی در هزینه و زمان است به این ترتیب اگر تصمیم دارید در کنکور ارشد یا دکتری به درصد خوبی دست پیدا کنید لازم است در این کلاس ها شرکت کنید.

آیا شرکت در کلاس آنلاین ماشین 2 نیاز به پیشنیاز خاصی دارد؟

برای شرکت در کلاس آنلاین ماشین الکتریکی 2 نیاز به پیشنیاز خاصی ندارید و با داشتن کمترین دانش از ماشین الکتریکی می توانید نتایج مطلوبی را کسب نمایید. در طول دوره و استاد با توجه به میزان علم و مهارت شما خواهد گفت که چه ویدئویی را در کنار این کلاس ها مشاهده نمایید. بهتر است در کنار این کلاس دوره حل سوالات کنکور ده سال اخیر ماشین الکتریکی 2 را مشاهده نمایید.

تفاوت کلاس آنلاین لایوآموز نسبت به سایر دوره های ماشین الکتریکی در چیست؟

کلاس های آنلاین کنکور ارشد برق لایوآموز نسبت به سایر کلاس های آنلاین دارای مزایای زیادی است از جمله این که لایوآموز دارای پشتیبانی حرفه ای نسبت به سایر دوره های آنلاین است. همچنین تمامی دروس رشته برق دارای جزوه‌های کاملی هستند که در کلاس آنلاین تدریس می‌شوند. لایوآموز دارای پیشینه بسیار درخشانی در تدریس دوره های برق است که در سال های اخیر رتبه های تک رقمی زیادی از این دوره ها استفاده نموده اند. از مزیت های دوره های لایوآموز نسبت به سایر دوره ها پشتیبانی همه جانبه و تعامل و تبادل زنده با استاد و ارتباط تلگرامی با استاد همچنین رفع اشکال خصوصی است.

*نکته مهم: دانشجویانی که سال99 فیلم آموزشی دوره ها را خریداری کرده اند می‌توانند با پرداخت مابه التفاوت دوره فیلم آموزشی با کلاس آنلاین در دوره ی کلاس آنلاین شرکت کنند.و کسانی که قبل از سال99خرید کردند میتوانند از 30درصد تخفیف برای شرکت در دوره های آنلاین استفاده کنید.

اگر تمایل به چنین کاری دارید میتوانید به پشتیبانی تلگرام لایوآموز به نشانیliveamooz-support@ پیام بدهید.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)