ماشین های الکتریکی 1

کلاس آنلاین ماشین های الکتریکی 1 (پاییز 99) ویژه داوطلبان کنکور ارشد و دکتری شامل 40 ساعت کلاس آنلاین با ذکر نکات کلیدی و کنکوری است شما با شرکت در این دوره می توانید به تسلط کافی در کنکور برسید.

person-add 95 نفر
40 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
700,000 525,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : برگزار شده
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاس آنلاین ماشین الکتریکی 1 پاییز99 به مدت 40 ساعت از آبان ماه شروع میشود.
در این کلاس ابتدا مباحث پایه ای و سپس مباحث تکمیلی بیان میشود. این دوره برای دانشجویان کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا مناسب است.

ضریب مبحث دوره آنلاین ماشین 1 برای گرایش های مختلف چقدر است؟

درس ماشین­ الکتریکی در آزمون کارشناسی ارشد برای گرایش قدرت ضریب 4 و برای گرایش کنترل ضریب 2 دارد و برای دیگر گرایش ها ضریب 1 دارد. از این رو برای داوطلبان گرایش قدرت جزو دروس اجباری و برای داوطلبان گرایش کنترل نیز جزو دروسی می­باشد که می­تواند برای تضمین رتبه 1 و یا 2 رقمی بسیار کارساز باشد. همچنین در آزمون دکتری گرایش قدرت این درس جزء دروس تخصصی آزمون است.

شرکت در کلاس های آنلاین به مراتب مزیت های خیلی زیادی نسبت به  کتاب یا کلاس های حضوری و حتی فیلم های آموزشی دارد. کلاس آنلاین کنکور ارشد برقمزیت کلاس آنلاین ماشین الکتریکی نسبت به مطالعه کتاب
وقتی شما کتابی رو مطالعه میکنید، فهم دقیق خیلی از مفاهیم برای شما ممکن است سخت باشد و  خب این ابهام ممکن است به وجود بیاد که از هرمبحث و مفهومی چگونه سوال میشود؟
اما کلاس آنلاین هم زمان با تدریس مفهومی مباحث،نحوه ی طرح سوال را از مباحث با حل مثال های زیاد آموزش می دهد.علاوه بر این موارد حجم زیاد کتاب میتواند سررعت مطالعه شمارا  کاهش دهد.

 مزیت کلاس آنلاین نسبت به کلاس حضوری ماشین الکتریکی1
کلاس آنلاین از نظر هزینه و وقت به مراتب برای شما به صرفه تر است و شما بعد از پایان کلاس میتوانید فیلم ضبط شده کلاس را چندین بار ببینید وخیلی راحت تر نکته برداری کنید.
مزیت کلاس آنلاین نسبت به فیلم آموزشی ماشین الکتریکی1
در کلاس آنلاین تعامل دانشجو با استاد خیلی زیاد هست.رفع اشکال در کلاس، آزمون های منظم،تکلیف هفتگی ورفع اشکال از مزیت های مهم کلاس آنلاین است.

آیا کسانی که تا الان هیچ مطالعه ای نداشتند و پایه چندان قوی هم ندارند، می توانند در این دوره شرکت کنند؟

بله مطمئناً. این دوره مناسب داوطلبانی است که می­خواهند از ابتدا این درس را بخوانند و نیازی به مطالعه هیچ کتابی نیست. به نظر بنده خواندن کتاب­های دیگر داوطلب را گمراه می­کند و اگر تمام تمرکزشان بر روی جزوه و فیلم ­های آموزشی باشد می­توانند بهترین نتیجه را بگیرند.
مزیت کلاس های آنلاین لایوآموز نسبت به موسسات دیگر چیست؟
موسسه لایوآموز با همکاری اساتید برتر در سطح کشور در رشته مهندسی برق،کلاس های آنلاین را برگزار میکند
از ویژگی های کلاس آنلاین لایوآموز علاوه بر کیفیت تدریس اساتید میتوان به داشتن جزوه منظم و کامل، برگزاری آزمون های فصلی و تکمیلی،امکان رفع اشکال  در حین کلاس، ارتباط مستقیم با استاد برای راهنمایی و رفع اشکال به طور خصوصی اشاره کرد.

*لازم به ذکر است که دانشجویانی که سال99 فیلم آموزشی دوره ها را خریداری کرده اند می‌توانند با پرداخت مابه التفاوت دوره فیلم آموزشی با کلاس آنلاین در دوره ی کلاس آنلاین شرکت کنند.و کسانی که قبل از سال99خرید کردند میتوانند از 30درصد تخفیف برای شرکت در دوره های آنلاین استفاده کنید.
اگر تمایل به چنین کاری دارید میتوانید به پشتیبانی تلگرام لایوآموز به نشانی  liveamooz-support@ پیام بدهید.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)