فیلم آموزش عربی کنکور

فیلم آموزش عربی کنکور رشته های ریاضی و تجربی (دهم، یازدهم و دوازدهم) کنکور 99 با تدریس استاد میلاد هادیان دانش آموزان را برای کسب یک درصد بالا برای کنکور کارشناسی آماده خواهد کرد.

person-add 14 نفر
8 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
199,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آفلاین | نظام جدید
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

ویژگی های فیلم آموزش عربی کنکور

در فیلم آموزش عربی کنکور به صورت جز به جز همه مباحث عربی و تکنیک های تست زنی عربی دهم، یازدهم و دوازدهم آموزش داده می شود. در این فیلم آموزشی استاد هادیان با کیفیت بالای آموزشی درک دانش آموز را از ترجمه و درک مطلب بالا می برد. در فیلم آموزش  کنکور سراسری مخصوصا عربی قواعد و نکات ریز عربی را برای کسب تراز بالا به شما آموزش داده خواهد شد. 

اهمیت مشاهده فیلم آموزش عربی کنکور

درس عربی عمومی در کنکور سراسری، دارای ضریب 2 است. و شاید می توان گفت با زدن درصد خوبی از این درس می توانید تاثیر زیادی در کسب رتبه مناسب داشته باشید. در اکثر مواقع دانش آموزان ممکن است علاقه ای به مطالعه یا فهم این درس نداشته باشند یا ممکن است برخی دانش آموزان فکر کنند این درس سخت است و ارزش یادگیری ندارد. خشک بودن مباحث این درس موجب می شود دانش آموزان چندین بار این درس را بخوانند اما متوجه یادگیری آن نشوند. لذا فیلم آموزش عربی کنکور برای اطمینان از یادگیری شما توسط لایو آموز ارائه می شود. نکته ای که فیلم آموزش عربی کنکور را از سایر دوره ها متمایز می کند فرار بودن مطالب است. دانش آموزان به دنبال راحت ترین راه برای یادگیری هستند و فکر می کنند راهی وجود ندارد و مایوس و ناامید می شوند. اما لایو آموز با اطمینان شما را به خرید و مشاهده فیلم آموزش عربی کنکور دعوت می کند.

آیا می‌توان عربی را از دروس کنکور حذف کرد؟

ضریب این درس حتی گاهی از دروس اختصاصی نیز بیشتر می‌شود بنابراین حذف کردن این درس اصلا ایده ی خوبی نیست. بسیاری از دانش آموزان ریاضی  و تجربی، از درس عربی فرار می‌کنند و علاقه ای به آن ندارند. اگر در طول تحصیلتان با این درس رابطه‌ی خوبی نداشته اید، بهتر است برای موفقیت در کنکور ترس از عربی را کنار بگذارید و با فیلم آموزش عربی کنکور، این درس را یاد بگیرید.

بخش های فیلم آموزش عربی کنکور ریاضی و تجربی

عربی عمومی کنکور، شامل تست های ترجمه، درک مطلب و قواعد و دستورزبان است. باز هم توصیه می‌کنیم هیچ بخشی را کنار نگذارید و روی هر سه بخش کار کنید.

مباحث مختلف فیلم آموزش عربی کنکور

ترجمه و تعریب

یکی از قسمت های راحت برای عربی کنکور که الزاما دانشجویان فیلم آموزش عربی کنکور آن را باید به خوبی یاد بگیرند فن ترجمه یا نام مشابه است. لازم است شما ابتدا به کتاب های عربی و بخش فن بیان ترجمه یا نام های مشابه مراجعه کنید و سپس وارد دوره و فیلم آموزش عربی کنکور شوید تا توانایی زدن 30 الی 35 درصد تست های درس عربی کنکور کارشناسی را داشته باشید.

ﺑﺨﺶ ﻣﻔﻬﻮم

در فیلم آموزش عربی کنکور 1 سوال از این قسمت مطرح می شود که بعضی از سوال ها قابل پاسخگویی بوده است و خیلی از مواقع آنقدر سخت بوده مه قابل پاسخگویی نبوده است.

در فیلم آموزش عربی کنکور به این موضوع پرداخته می شود. لازم است در جلسه کنکور این سوال را مطالعه نمایید. اگر توانستید پاسخ مناسبی دهید که بسیار خوب است اما اگر نتوانستید ایرادی ندارد و می توانید به سراغ سوال بعدی بروید.

درک ﻣﻄﻠﺐ

در آموزش عربی عمومی کنکور تا حد مناسبی به درک مطلب پرداخته می شود. به صورت میانگین از این قسمت 4 تست مطرح می شود. توجه شود در صورتی که در درک مطلب توانسته اید مهارت لازم را کسب کنید به این بخش از سوالات پاسخ دهید و در صورتی که مهارت ندارید آخر کار پاسخ دهید.

اﻋﺮاب ﮔﺬاری

یکی دیگر از بخش های مهم ویدئو آموزشی عربی کنکور قسمت اعراب گذاری است. لازمه این قسمت تنها تمرین است و تمرین. از این قسمت دو سوال مطرح می شود و تنها بخشی است که ارزش مطالعه دارد.

ﺗﺤﻠﯿﻞ ﺻﺮﻓﯽ

یکی از قسمت های مهم فیلم آموزش عربی کنکور تحلیل صرفی است. شما با شرکت در این دوره به راحتی می توانید پاسخگوی سوالات باشید.

ﻗﻮاﻋد

از دیگر بخش های پر اهمیت و پر تست بخش قواعد هست که لازمه آن تسلط روی درسنامه است.

enlightenedاین مجموعه از فیلم آموزش عربی کنکور شامل عربی هر سه پایه ی دهم، یازدهم و دوازدهم است.

enlightenedداوطلبان کنکور سراسری ریاضی و تجربی نظام جدید می‌توانند از فیلم آموزش عربی کنکور استفاده کنند.

enlightenedبا کمک این مجموعه ی آموزشی، تکنیک های حل تست را یاد بگیرید و در کسری از زمان به یک تست پاسخ دهید.

با خرید این دوره ی آموزشی، بسته ی فیزیکی دی وی دی های عربی عمومی کنکور برای شما ارسال می شود که شامل 8 ساعت آموزش در غالب فیلم با کیفیت عالی می باشد.

سر فصل های عربی کنکور

در عربی کنکور عموما از شاخه های مختلف سوالات ارایه می شوند این بخش ها در فیلم آموزش عربی کنکور تمامی این مباحث به صورت دقیق بررسی می شوند. دقت شود که این موارد طبق کنکور سراسری سال 97 ارائه شده است.

ترجمه

از آنجایی که در کنکور سراسری  از ترجمه 8 سوال مطرح می شود و از این سوالات 5 مورد آن از ترجمه عربی به فارسی  و 2 عدد از سوالات مربوط به تعریب و یکی از سوالات مفهومی است . بخش ترجمه در فیلم آموزش عربی کنکور بسیار اهمیت دارد.

درک مطلب

یکی دیگر از سرفصل های مهم فیلم آموزش عربی کنکور قسمت درک مطلب است. از آنجایی که 9 سوال کلی از قسمت درک مطلب مطرح می شود و از این 9 سوال 4 سوال آن مربوط به متن است و 2 سوال از درک مطلب عربی کنکور مربوط به حرکت گذاری است و 3 وسوال آن مربوط به تجزیه و ترکیب می باشد.که درفیلم آموزش عربی کنکور این قسمت هم حائز اهمیت است. تجزیه و ترکیب یعنی نقش کلمات درجملات یا حرکت گذاری حروف است.

قواعد

یکی از مباحث مطرح شده در فیلم آموزش عربی کنکور قواعد است. از بخش قواعد در عربی کنکور سراسری احتمالا8 سوال مطرح خواهد شد. این بخش در بین موضوعات قواعد پخش خواهد شد و هر سال سوالات متفاوتی مطرح خواهد شد.

اولویت بندی مباحث مهم درس عربی در کنکور

در فیلم آموزش عربی کنکور مباحث اولویت بندی شده است و طبق بودجه بندی روی مباحث مختلف زمان گذاشته ایم. لذا شما برای خواندن درس عربی باید به اولویت بندی توجه نمایید. این منجربه صرفه جویی در زمان خواهد شد. لذا لازم است روی مباحث کم اهمیت زمان کمتری بگذارید.

اعراب و ترکیب (احتمالا بین 6 الی 7 تست)

ترجمه و تعریب (حدودا 7 تست از این مبحث طراحی می شود)
متن و درک مطلب ( در هر سال 4 تست از این مبحث طراحی می شود)
تحلیل صرفی و اعراب ( 3 الی 4 تست)
مباحث مفهوم، معتل و مضاعف (هرکدام 1 تست)

حتما هنگام خرید، ارسال پستی را انتخاب کنید و آدرس خود را به طور دقیق وارد کنید.

هنوز از خرید این محصول مطمئن نیستید؟ فیلم های نمونه ای که در قسمت لیست
فیلم ها قرار گرفته را مشاهده کنید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (2)

سلام من خرید اینترنتی انجام دادم اما نمیتونم فایلها رو دانلود کنم لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر

بسیار دوره خوبی بود برای دختر خالم خریدم راضی بودند

مشاهده بیشتر