فیلم آموزشی نکته و تست سیگنال و سیستم ها 7010

سوالات درس سيگنال و سیستم سوالاتی هستند که برای هر سوال چندين راه حل وجود دارد فیلم آموزشی نکته و تست سیگنال و سیستم ها 7010 جهت کسب درصد بالاتر از 70 در زمانی کمتر از 20 دقيقه ارائه می‌شود این دوره به شما کمک می‌کند تا سریعترین راه حل تستهای سیگنال را طی کنید.

person-add 113 نفر
25 ساعت
550,000 تومان
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

فیلم آموزشی نکته و تست سیگنال و سیستم ها 7010 برای داوطلبان چه رشته هایی مناسب است؟

داوطلبان تمامي گرايش ­هاي رشته ­هاي مهندسی برق، مهندسی پزشکی، هوش مصنوعی و...می‌توانند از این دوره استفاده کنند.

درس سيگنال سيستم جزو دروس سهل ممتنع در منابع کنکور کارشناسي ارشد برق مي­ باشد، يعني اکثر دانشجويان فکر مي­کنند با مطالعه سطحي در اين درس مي­توان درصد مناسبي کسب کرد، اما درس سيگنال درسي است که براي درصد بالاي 50 در آن نيازمند فهم صحيح مطالب و نيز آموزش روش صحيح حل سوالات است.

در اين دوره ابتدا قبل از حل هر سوال مطالب درسي مرور شده است که اين موضوع باعث مي­شود تا دانشجوياني که درس را مطالعه نکرده­ اند، نيز بتوانند با مطالعه دوره به تسلط کافي براي حل سوال دست پيدا کنند، و دانشجوياني هم که قبلاً درس را مطالعه کرده ­اند، با مرور مطالب نظم ذهني و آمادگي يادگيري نکات جديد را داشته باشند و نياز به مطالعه جزوات يا کتب از اول نداشته باشند.

در ادامه پس از مرور مطالب، نکات ظريفی که معمولاً در سوالات کنکور مورد استفاده قرار مي­گيرد و در طول سالهای گذشته به عنوان تله سوالات مطرح شده است، آموزش داده شده است تا دانشجو با ذهن طراح سوالات کنکور آشنا شود و به اين ترتيب تا 70 درصد اشتباهات در حل سوال کاسته می شود. لذا ميتوان گفت که داوطلبان کنکور کارشناسي ارشد و دکتري که حتي درس سيگنال را مطالعه نکرده­ اند، با شرکت در اين دوره به توانايی مناسب برای پاسخگويی به سوالات دست خواهند يافت و مزيت بزرگ اين دوره اين است که به نحوی تدريس شده است که هيچگونه پيشنيازی نخواهد داشت.

آیا با نداشتن پایه قوی، می‌توانید در این دوره شرکت کنید و چقدر مفید خواهد بود؟

خوشبختانه درس سيگنال درسي است که شما اگر رياضيات مهندسي و معادلات را مطالعه کرده باشيد يعني 50 درصد مطالب را ذاتاً ياد گرفته ايد، تنها بايد با روشهاي سيگنالي سوالات را حل کنيد. براي مثال دو فصل درس سيگنال در مورد سري فوريه و تبديل فوريه است که در دروس ديگر ياد گرفته ايد و مبحث تبديل لاپلاس را نيز در دروس مختلف مطالعه کرده ايد، لذا عملاً نصف مطالب درس سيگنال را دانشجويان از قبل بلد هستند.

از طرفي در اين دوره ما برخلاف ساير دوره ها، نکات را حفظ نخواهيم کرد، بلکه رويکردي را آموزش خواهيم داد که در کمتر از 30 ثانيه نکته مربوطه را به راحتي از يک تعريف ساده استخراج کنيد و به اين ترتيب از شر حفظ کردن نکات مختلف رهايي خواهيد يافت.

همچنين مطابق رويه دوره جامع درس سيگنال، در اين دوره نيز تمام مطالب و روشهاي رياضي نيز در صورت استفاده در حل سوال تدريس خواهد شد و لذا دانشجو بدون هيچ پيش نيازي مي تواند با شرکت در اين دوره به درصد مطلوبي در درس سيگنال دست يابد.

براي دوره جمع ­بندي درس سيگنال متاسفانه هيچ کتاب يا مرجع مناسبي موجود نيست و تمام کتب و جزوات در دوره جمع بندي فقط به صورت خلاصه مطالب اصلي درس را بيان مي­کنند که معمولاً دانشجويان با مطالعه مطالب گسسته و خلاصه بيشتر دچار استرس می‌­شوند که مطالب را فراموش کرده اند و لذا چون سوالات به صورت گسسته حل شده است، نظم ذهني دانشجو را تخريب مي کند. فیلم آموزشی نکته و تست سیگنال و سیستم در بین کلاس آنلاین کنکور ارشد برق دارای محبوبیت ویژه‌ای است.

در اين دوره، سوالات 10 سال اخير سيگنال در کنکورهاي کارشناسي ارشد مهندسي برق با رويکرد زير حل شده است.

در هر سال، متناسب با سوال، مطالب اصلي مبحث مربوط به سوال بيان شده است تا ذهن دانشجو در فضاي فصل مربوطه قرار گيرد و اگر دانشجويي هم درس را قبلاً مطالعه نکرده است، با مبحث سوال آشنايي کافي پيدا کند، سپس نکات و روش­هاي تستي آن فصل مرور مي­شود تا نکات تستي در ذهن دانشجو نظم­  دهی شود و در هر يک از نکات، در صورت لزوم با مثال ساده توضيح داده شده است تا در صورتي که دانشجو نکته اي را فراموش کرده و يا مطالعه نکرده است، به طور کامل مرور شود و نيازي به مطالعه منابع کمکي نداشته باشد، سپس سوال به صورت تشريحي و تستي حل مي­شود و در نهايت گزينه های نادرست بررسي مي­شوند تا تله سوالات کاملاً براي دانشجويان شناسايي شود. به اين ترتيب با حل سوالات هر سال، به نوعي مطالب براي دانشجو مرور مي­شود و در ذهن دانشجو ماندگار خواهد شد.

تفاوت فیلم آموزشی نکته و تست سیگنال و سیستم ها 7010 با ساير کتب و دوره ها

سوالات درس سيگنال سوالاتي هستند که براي هر سوال چندين راه حل وجود دارد و حل سوال و انتخاب گزينه صحيح به خودي خود مزيت نيست، چرا که دانشجو در جلسه کنکور از درس سيگنال بايد بتواند درصد بالاي 70 را در کمتر از 20 دقيقه کسب نمايد و زمان را براي دروس سخت تر ذخيره کند. لذا در هر سوال شما بايد کوتاه ترين روش را بتوانيد تشخيص دهيد. براي مثال پاسخ يک سيستم خطي نامتغير با زمان گسسته را مي­توان با روش کانولوشن، تبديل فوريه زمان گسسته، سري فوريه زمان گسسته و تبديل Z حل کرد، اما بايد شما بتوانيد کوتاه ترين روش را تشخيص دهيد و در اين صورت است که در درس سيگنال به تسلط کافي دست يافته ايد. معمولاً در سوالات سيگنال نشانه هاي مخفي براي راهنمايي در مورد روش حل وجود دارد که شما بايد قادر به شناسايي اين نشانه ها باشيد. ما در اين دوره به شما آموزش مي­دهيم که چطور بفهميد که با چه روشي حل کنيد بهتر و کوتاه تر است تا بتوانيد زمان مناسبي را از درس سيگنال براي ساير دروس ذخيره نماييد.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام و عرض ادب
استاد عزیز اگه ممکنه بفرمایید فرق این دوره با دوره سیگنال سیستم جنابعالی چه فرقی دارد و پیشنهاد شما این دوره است یا دوره قبلی شما که 20+40 ساعت است.
اگر ممکنه توضیح بفرمایید

سلام این دوره جمع بندی و نکته تست هست که نکات در قالب حل سوالات 10 سال اخیر مرور شدن و اگر وقت دارید به نظر بهترین حالت اینه که دوره جامع رو ببینید و بعد برای جمع بندی از این دوره استفاده کنید

مشاهده بیشتر