فیلم آموزشی شرح درس زبان تخصصی روانشناسی 1402

کلاس آنلاین زبان تخصصی روانشناسی 1402 شامل 30ساعت تدریس به بررسی نکات کلیدی و مفهومی این درس می پردازد شما با شرکت در این کلاس و مطالعه جزوه های مربوطه قادر خواهید بود به بیشتر سوالات پاسخ دهید.

person-add 26 نفر
30:00
1,500,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آموزشی
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

یکی از دروس مهم و تخصصی روانشناسی زبان تخصصی روانشناسی است. این درس یکی از دروس بسیار حساس و سرنوشت ساز در  کنکور ارشد روانشناسی است. جهت کسب یک رتبه خوب در این مقطع لازم است به حدود 50 درصد از سوالات پاسخ دهید.

ضریب درس زبان تخصصی ارشد روانشناسی 1402
یکی از دروسی که در روانشناسی بسیار رتبه ساز و سرنوشت ساز است زبان تخصصی ارشد است. اگر می خواهید در کنکور رتبه خوب کسب کنید لازم است به بیش از 50 درصد سوالات پاسخ صحیح بدهید بنابراین این درس با ضریب 2 بسیار اهمیت دارد و شرکت در کلاس آنلاین زبان تخصصی کنکور ارشد روانشناسی 1402 برای شما از اهیمت خاصی برخوردار است. باید توجه کنید که از این درس 30 سوال طرح می شود که 5 الی 6 متن تخصصی را شامل می شود. که لازم است برای رسیدن به رتبه 50 به بیش از 50 درصد سوالات پاسخ دهید.

نکته: اگر پایه زبان انگلیسی قوی داشته باشید و با اصطلاحات انگلیسی روانشناسی آشنا باشید قادر خواهید بود به راحتی به این درصدها دست پیدا کنید.

منابع کنکور ارشد روانشناسی

اهمیت کلاس آنلاین زبان تخصصی روانشناسی 1402
کلاس آنلاین زبان تخصصی روانشناسی 1402 تمام مهارت های انگلیسی را به شما آموزش خواهد داد. بنابراین شما قادر خواهید بود نکات گرامری و ترجمه را به راحتی یاد بگیرید همچنین با شرکت در این کلاس ها نکاتی را فرا خواهید گرفت که در هیچ منبع دیگری مانند کتاب یا جزوه و حتی بسیاری از ویدئوهای آموزشی قادر به دسترسی به آن نخواهید بود.

 تفاوت کلاس آنلاین زبان تخصصی1402 روانشناسی با کتاب
یکی از عمده تفاوت های کلاس آنلاین زبان تخصصی روانشناسی 1402 با سایر منابع از جمله کتب این است که شما نیاز به هیچ منبعی ندارید. و با شرکت در کلاس آنلاین زبان روانشناسی 1402 قادر خواهید بود یک کلاس تعاملی داشته باشید همچنین با دسترسی به بازپخش ویدئوها قادر خواهید بود چندین بار آن ها را مشاهده نمایید.

 مزیت کلاس آنلاین نسبت به کلاس حضوری زبان تخصصی  1402
صرفه جویی در وقت
صرفه جویی در هزینه
امکان مشاهده بازپخش کلاس بعد از اتمام جلسه
امکان پشتیبانی بعد از کلاس
آیا کسانی که هیچ مطالعه ای در این زمینه نداشتند، می توانند در این دوره شرکت کنند؟
باید گفت داشتن دانش اندکی در حد دبیرستان به دانشجویان کمک خواهد کرد در این کلاس آنلاین شرکت کنید. این دوره آموزشی مناسب داوطلبانی است که تصمیم دارند این دروس را مطالعه نمایند و نیاز به مطالعه هیچ کتابی نخواهید داشت زیرا مطالعه دیگر کتب داوطلب را گمراه می کند و اگر تمام تمرکز شما روی جزوه یا فیلم های آموزشی باشد قادر خواهید بود مطلوب ترین نتایج را بگیرید.

مزیت کلاس آنلاین لایوآموز نسبت به موسسات دیگر چیست؟
لایو آموز با استفاده از اساتید برند و مطرح در رشته های روانشناسی، مهندسی برق و...کلاس آنلاین زبان تخصصی کنکور ارشد روانشناسی 1402 را برگزار می نماید. علاوه بر کیفیت عالی تدریس اساتید استفاده از جزوات منظم، پشتیبانی، برگزاری آزمون های فصلی، رفع اشکال و ارتباط مستقیم با اساتید و رفع اشکال خصوصی اشاره کرد.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)