فیلم آموزشی شرح درس روانشناسی فیزیولوژیک 1402

با شرکت در کلاس آنلاین روانشناسی فیزیولوژیک انگیزش و هیجان ارشد 1402 قادر خواهید بود به بیش از 90 درصد سوالات پاسخ صحیح بدهید. این دوره توسط بهترین اساتید ایران برگزار خواهد شد و ویدئو بازپخش در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

person-add 69 نفر
30:00
1,500,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آموزشی
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاس آنلاین روانشناسی فیزیولوژیک انگیزش و هیجان 1402 یکی از مهمترین دروس کنکور ارشد است. در این دوره دانشجویان قادر خواهند بود تا 90 درصد به سوالات پاسخ دهند . تعداد سوالاتی که در  درس روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان مطرح می شود 15 الی 20 سوال است. ضریب این درس برای کنکور ارشد 1 و برای کنکور دکتری 4 است.

در کلاس آنلاین روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش هیجان تمامی نکات منابع اصلی و سرفصل های آزمون کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی بیان خواهند شد.

کلاس های آنلاین روانشناسی

کلاس آنلاین روانشناسی فیزیولوژیک انگیزش و هیجان1402 یا مطالعه کتاب!

دانشجویان با شرکت در کلاس آنلاین روانشناسی فیزیولوژیک 1402 نیاز به مطالعه هیچ منبع دیگری ندارند و در صورت تمایل می توانند در کنار شرکت در کلاس آنلاین روانشناسی فیزیولوژیک کتاب جامع و کتاب 1000 نکته 1000 تست روان شناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان تالیف فاطمه صفرزاده مقدم مطالعه نمایند.

کلاس آنلاین روانشناسی فیزیولوژیک انگیزش و هیجان 1402 یا فیلم آموزشی!

در کلاس آنلاین دانشجویان با صرف کمترین هزینه و کمترین زمان قادر خواهند بود به بهترین اساتید ایران دسترسی داشته باشند. علاوه بر این از مزایایی مانند تعامل دوطرفه دانشجو و استاد برخوردار شوید. پشتیبانی کلاس و امکان ارتباط با استاد بعد از کلاس و پرسش و پاسخ از جمله مزایایی است که کلاس آنلاین دارد.

مزیت کلاس های آنلاین لایوآموز نسبت به موسسات دیگر چیست؟

موسسه لایوآموز با همکاری اساتید برتر در سطح کشور در رشته روانشناسی،کلاس های آنلاین را برگزار میکند.

از ویژگی های کلاس آنلاین لایوآموز علاوه بر کیفیت تدریس اساتید میتوان به داشتن جزوه منظم و کامل، برگزاری آزمون های فصلی و تکمیلی،امکان رفع اشکال  در حین کلاس، ارتباط مستقیم با استاد برای راهنمایی و رفع اشکال به طور خصوصی اشاره کرد.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)