فیلم آموزشی شرح درس آسیب شناسی روانی 1402

کلاس آنلاین آسیب شناسی روانی مختص داوطلبان ارشد و دکتری روانشناسی با تدریس استاد مقدم شما را برای زدن درصد بالای سوالات کنکور ارشد و دکتری آماده خواهد کرد. شما با شرکت در کلاس آنلاین می توانید بعد از هر جلسه فیلم آموزش آسیب شناسی روانی را دانلود نمایید.

person-add 126 نفر
30:00
1,500,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آموزشی
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

 کلاس آنلاین آسیب شناسی روانی توسط  مدرس دوره که دارای 19 سال سابقه تدریس در زمینه کنکور ارشد و دکتری روان شناسی است تدریس خواهد شد. تمامی منابع اصلی و کتب مرجع در کلاس آنلاین آسیب شناسی روانی تدریس خواهد شد و بعد از هر جلسه فیلم آموزش آسیب شناسی روانی روی سایت آپلود خواهد شد. وسپس داوطلب با تسلط بر مطالب می تواند بالاترین درصد ممکن را در کنکور کسب نماید. ضریب مبحثبرای کنکور  دکتری روان شناسی ضریب 4 و برای گرایش روان شناسی بالینی و روان شناسی عمومی و روان شناسی کودکان استثنایی در مقطع کارشناسی ارشد، ضریب 2 می باشد. دانشجویان با شرکت در این دوره می توانند میانگین 70 درصد در کنکور کارشناسی ارشد یا دکتری روان شناسی به سوالات این درس پاسخ دهند.

 

تمایز این کلاس آنلاین و فیلم آموزشی آسیب شناسی روانی با سایر دوره های حضوری یا منابع  در چیست؟

مدرس کلاس آنلاین آسیب شناسی روانی دارای سابقه بیش از 19 سال است. علاوه بر آن تمامی منابع اصلی و کتب مرجع در این دوره تدریس می شود و داوطلب با تسلط بر مطالب می تواند بالاترین درصد ممکن را در کنکور کسب نماید. و از آنجایی که ضرایب این درس برای دکتری روان شناسی 4 و برای گرایش روان شناسی بالینی و روان شناسی عمومی و روان شناسی کودکان استثنایی در مقطع کارشناسی ارشد، 2 می باشد درس مهمی محسوب می شود.

 

 دانشجویان با شرکت در کلاس آنلاین  آسیب شناسی روانی چه چیزی را به دست می آورند؟

دانشجویان با شرکت در کلاس آنلاین آسیب شناسی روانی می توانند حداقل میانگین 70 درصد در کنکور کارشناسی ارشد یا دکتری روان شناسی را کسب نمایند. و به جرات می توان گفت حتی  کسانی که تا الان هیچ مطالعه ای در این درس نداشتند و پایه چندان قوی هم ندارند، می توانند در کلاس آنلاین آسیب شناسی روانی شرکت کنند و این کلاس مباحث را از پایه تا پیشرفته پوشش خواهد داد و نیازی به مطالعه یا دانش قبلی ندارد. و حدود 60 ساعت زمان مناسبی برای مطالعه و تسلط در درس آسیب شناسی روانی است. که بتوانند 70 درصد سوالات را در کنکور پاسخ صحیح دهند.

سر فصل های کلاس آنلاین آسیب شناسی روانی

 

کلاس آنلاین آسیب شناسی روانی جهت موفقیت داوطلبان کنکور ارشد و دکتری روانشناسی برگزار خواهد شد که بعد از هر جلسه این کلاس آنلاین در قالب فیلم آموزش آسیب شناسی روانی برای دانشجویان آماده خواهد شد.

- کلیات روانشناسی مرضی

- دیدگاه‌های نظری روانشناسی مرضی

- علائم روان‌پزشکی

- اختلال هاي اضطرابی ، وسواسي  اجباري و اختلال هاي مرتبط با تروما و استرس

- اختلالات بدنی شکل و اختلالات ساختگی

- اختلالات تجزيه‌اي یا گسستگی

- روانشناسي تندرستي (اختلالات روان‌تني یا سایکوسوماتیک)

- اختلالات خلقي

- روان‌گسيختگي (اختلالات سایکوتیک)

- اختلالات خواب

- اختلالات خوردن و چاقي

- اختلالات كنترل تكانه و انطباقي

- اختلالات شخصيتي

- اختلال‌هاي اجتماعي و ميان‌فردي (كژكاركردي جنسي و اختلال جنسي، اختلال‌هاي مصرف مواد روان‌گردان)

- اختلالات روانی- عضوی و شناختی و اختلالات نوركوگنيتيو

- اختلالات شيرخوارگي، كودكي و نوجواني

در هر مبحث، تاریخچه، سبب شناسی، تشخیص، تشخیص افتراقی و درمان هر اختلال توضیح داده می شود.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)