پکیج نکته و تست مدارهای الکتریکی + الکترونیک (تخفیف ویژه)

با خرید این پکیج به جای پرداخت 124 هزار تومان برای هر دوره فقط با 166 هزار تومان فیلم آموزشی کارگاه دو دوره الکترونیک و مدارهای الکتریکی را دریافت کنید.

6 نفر
2 دوره
7 روز ضمانت بازگشت وجه
248,000 166,160 تومان
محتوا و توضیحات
دوره‌های این پکیج

 

با خرید این پکیج به جای پرداخت 124 هزار تومان برای هر دوره (در مجموع 248 هزار تومان) فقط با 166 هزار تومان فیلم آموزشی کارگاه دو دوره الکترونیک و مدارهای الکتریکی را دریافت کنید.

 

دوره جمع بندی نکته و تست الکترونیک

مهمترین کار برای قبولی صد درصد و کسب رتبه خوب در آزمون کارشناسی ارشد جمع بندی مناسب و افزایش سرعت تست زنی می باشد. در این دوره بیش از 80 تست تالیفی بررسی و حل می گردد و همچنین تمام مباحث درس الکترونیک مرور می شود و نکات مهم و کاربردی جهت تست زنی به شما آموزش داده می شود تا به راحتی بتوانید همه آنچه را که خوانده اید را به صورت کاربردی و قطعی جمع بندی کنید.  
علاوه بر آن یک جلسه دو ساعته ویژه حل تست کنکور ارشد 97 و کنکور دکتری 98 خواهیم داشت که در این جلسه روش تست زنی و زمان بندی آموزش داده می شود. این دوره به تمامی دانشجویانی که فیلم آموزشی درس الکترونیک را تهیه کرده اند یا در کلاس های آنلاین استاد توسلی شرکت کرده اند و همچنین به دانشجویانی که درس الکترونیک را از منابع دیگری مطالعه کرده اند توصیه اکید می شود.

 

 نکته و تست مدار الکتریکی 1 و2

این دوره شامل 12 ساعت فیلم آموزشی آفلاین و یک جلسه سه ساعته به صورت فیلم ضبط شده کارگاه آنلاین می باشد که به حل و تحلیل آزمون های جامع چند سال اخیر پرداخته می شود که در این جلسه روش تست زنی درست مدار و انتخاب فصل های مناسب، انتخاب سوالات و زمان بندی در آزمون را تمرین می کنیم

این دوره به تمامی دانشجویانی که فیلم آموزشی درس مدار الکتریکی ما را تهیه کرده اند یا در کلاس های آنلاین شرکت کرده اند به شدت توصیه می شود و همچنین به دانشجویانی که برای مطالعه درس مدار الکتریکی از منابع دیگری استفاده کرده اند توصیه داریم که حتما این دوره را مطالعه کنند.