پکیج آموزش کنکور ارشد کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی

پکیج آموزش کنکور ارشد کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی شامل دروس ضرایب 3 و 4 گرایش هوش مصنوعی می باشد. این پکیج شامل دروسی مانند سیستم عامل، هوش مصنوعی، ساختمان داده و طراحی الگوریتم و مدار منطقی است که شما با خرید این پکیج تخفیفی در گرایش هوش مصنوعی مقطع ارشد رتبه خوبی کسب نمایید.

30 نفر
3 دوره
2 روز ضمانت بازگشت وجه(ویژه خرید از سایت)
770,000 577,500 تومان
محتوا و توضیحات
دوره‌های این پکیج

معرفی گرایش هوش مصنوعی رشته مهندسی کامپیوتر

 

پکیج کنکور ارشد کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی در بردارنده دروس تخصصی برای گرایش هوش مصنوعی است.گرایش هوش مصنوعی برای کنکور ارشد کامپیوتر شامل دوره های نظری و علمی و تحقیقاتی در زمینه هوشمند سازی کامپیوتر و سیستم های کامپیوتری می باشد. در گرایش هوش مصنوعی با هدف الهام گیری از موجودات زنده و بالاخص انسان انجام می شود.

استدلال، یادگیری، و رفتارهای هوشمندانه، حس بینایی و... توسط سیستم های کامپیوتر هدف این رشته است.در دوره ارشد دانشجویان با مطالبی چون شبکه های عصبی، هوش مصنوعی پیشرفته ، تئوری فازی و... آشنا می شود.

تا سال ها پیش هوش مصنوعی نا مفهوم بود اما امروزه با پیشرفت فناوری روزانه 10 ها محصول کاربردی هوش مصنوعی تولیذد می شود که این کاربردها نتیجه فعالیت دانشجویان رشته هوش مصنوعی است.

 

پکیج کنکور ارشد کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی

 

پکیج کنکور ارشد کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی شامل مجموعه ای از دروس هوش مصنوعی است. گرایش هوش مصنوعی دوره ای مشتمل بر دروس علمی ، نظری و تحقیقاتی در زمینه هوش مصنوعی هستند.

داوطلبان آزمون ارشد به خوبی می دانند که جابه جایی بین دانشگاه های خوب و یا متوسط در گرو شاید چند تست باشد و دقیقا چند تست صحیح می تواند به سادگی آینده ی تحصیلی شما را از نظر محل تحصیل دگرگون سازد و برایتان تعیین کننده باشد.

این پکیج برای تمامی داوطلبان کنکور ارشد رشته مهندسی کامپیوتر قابل استفاده است.

این مجموعه شامل دروس : آموزش سیستم عامل، آموزش هوش مصنوعی، آموزش ساختمان داده و طراحی الگوریتم، آموزش معماری کامپیوتر، آموزش مدار منطقی می باشد که دروس دارای ضریب 3 و 4 در این پکیج قرار داده شده است.