پکیج  آموزش کنکور ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار

پکیج  آموزش کنکور ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار شامل دروس با ضرایب 3 و 4 کنکور ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار است شما با تهیه این پکیج می توانید از تخفیف 10 درصدی نسبت به خرید تکی دروس برخوردار شوید.

20 نفر
2 دوره
2 روز ضمانت بازگشت وجه(ویژه خرید از سایت)
700,000 525,000 تومان
محتوا و توضیحات
دوره‌های این پکیج

معرفی گرایش نرم افزار

 

گرایش مهندسی نرم افزار یکی از گرایش های زیر مجموعه رشته مهندسی کامپیوتر است. پکیج کنکور ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار مختص داوطلبان رشته مهندسی کامپیوتر است که دارای ضریب 3 و 4 هستند. اگر دانشجو این منابع را تهیه و مطالعه کند قادر است به راحتی در یک دانشگاه خوب قبول شود.

مهندسی نرم افزار یکی از زیر شاخه های رشته  مهندسی کامپیوتر است. مهندسی نرم افزار رشته ای است که در آن روش هایی سیستماتیک و اصولی آموزش داده می شود تا با استفاده از آنها بتوان به طراحی و تولید نرم افزار پرداخت.
حتما همه میدانید که کامپیوتر دستگاهی است که دستورالعمل های خاصی را میگیرد و با آنها کار هایی انجام میدهد که مطلوب کاربر است و همه میدانیم که نرم افزار هم همان دستورالعمل هاست که متخصصانی که زبان کامپیوتر را می فهمند برای کامپیوتر تعریف می کنند تا سیستم بتواند کاری که از آن انتظار می رود را انجام دهد.  این رشته با کامپیوتر و نرم افزارها سر و کار دارد.

 

پکیج آموزش کنکور ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار

برای دانشجویان منابع اهمیت دارد لذا لایو آموز پکیج  آموزش کنکور ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار را با تخفیف 10 درصدی برای شما در نظر گرفته است. از آنجایی که جابجایی رتبه دانشجویان  ممکن است درگیر چند تست باشد.و دقیقا چند تست  می تواند دانشگاه دانشجویان را تغییر دهد. پکیج کنکور ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار شامل دروس تخصصی ضرایب 3 و 4 را در می باشد که شما با خرید و مشاهده پکیج آموزش کنکور ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار قادر خواهید بود در دانشگاه های تاپ کشور قبول شوید. این پکیج شامل دروسی همانند سیستم عامل، نطریه زبان ها و ماشین ها، ساختمان داده و الگوریتم، هوش مصنوعی ، کامپایلر و پایگاه داده می باشد.