پکیج آموزش کنکور ارشد کامپیوتر گرایش معماری

پکیج آموزش کنکور ارشد کامپیوتر گرایش معماری شامل دروس تخصصی گرایش معماری که درای ضرایب 3 و 4 هستند می باشد لذا شما با تهیه این پکیج از تخفیف 10 درصدی نسبت به خرید جزئی دروس برخوردار خواهید شد.

25 نفر
2 دوره
2 روز ضمانت بازگشت وجه(ویژه خرید از سایت)
390,000 292,500 تومان
محتوا و توضیحات
دوره‌های این پکیج

معرفی گرایش معماری کامپیوتر

 

پکیج آموزش کنکور ارشد کامپیوتر گرایش معماری شامل دروس تخصصی برای گرایش معماری است. گرایش معماری دوره ای مشتمل بر دروس علمی ، نظری و تحقیقاتی در زمینه معماری های کامپیوتر و متدهای طراحی و آنالیز سیستم‌های مبتنی بر کامپیوتر است.

از آنجایی که  رشته معماری کامپیوتر در آزمایشگاه های رایانش ابری، شبکه ، شبکه های میان تراشه ای، اینترنت اشیا، سیستم های نهفته و طراحی تراشه زیر نظر اساتید راهنما به تحقیق و مطالعه می پردازند.

طراحی تراشه های بومی یا شخصی سازی تراشه های خارجی برای جلوگیری از درز اطلاعات به خارج از سیستم و پیشگیری از نفوذها، ایجاد ارتباط بین تراشه ها جهت مدیریت منابع شهری و بسیاری دیگر، از وظایف دانشجویان ارشد رشته معماری کامپیوتر می باشد.

 

محتوای پکیج آموزش کنکور ارشد کامپیوتر گرایش معماری

برای متقاضیان کنکور ارشد کامپیوتر منابع از اهمیت زیادی برخوردار هستند. جابجایی رتبه دانشجویان  ممکن است درگیر چند تست باشد.و دقیقا چند تست  می تواند دانشگاه شما را تغییر دهد. پکیج کنکور ارشد کامپیوتر گرایش معماری دروس تخصصی ضرایب 3 و 4 را در برمیگیرد که شما با خرید و مشاهده پکیج آموزش کنکور ارشد کامپیوتر گرایش معماری قادر خواهید بود در این گرایش به راحتی قادر خواهید بود در دانشگاه های تاپ کشور قبول شوید. این پکیج شامل دروسی همانند مدار منطقی، معماری، سیستم عامل، شبکه می باشد.