پکیج آموزش کنکور ارشد کامپیوتر گرایش شبکه

پکیج آموزش کنکور ارشد کامپیوتر گرایش شبکه کامپیوتری شامل دروس داری ضریب 3 و 4 است. در این پکیج َتمامی دروس مورد نیاز برای قبولی در یک دانشگاه خوب ارائه می شود که شما با تهیه این پکیج می توانید رتبه خوبی را کسب نمایید.

15 نفر
2 دوره
2 روز ضمانت بازگشت وجه(ویژه خرید از سایت)
390,000 292,500 تومان
محتوا و توضیحات
دوره‌های این پکیج

 

پکیج کنکور ارشد کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی

پکیج کنکور ارشد کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی شامل مجموعه ای از دروس هوش مصنوعی است. گرایش هوش مصنوعی دوره ای مشتمل بر دروس علمی ، نظری و تحقیقاتی در زمینه هوش مصنوعی هستند.

داوطلبان آزمون ارشد به خوبی می دانند که جابه جایی بین دانشگاه های خوب و یا متوسط در گرو شاید چند تست باشد و دقیقا چند تست صحیح می تواند به سادگی آینده ی تحصیلی شما را از نظر محل تحصیل دگرگون سازد و برایتان تعیین کننده باشد.

این پکیج برای تمامی داوطلبان کنکور ارشد رشته مهندسی کامپیوتر قابل استفاده است.

این مجموعه شامل دروس : آموزش سیستم عامل، آموزش هوش مصنوعی، آموزش ساختمان داده و طراحی الگوریتم، آموزش معماری کامپیوتر، آموزش  معماری کامپیوتر، آموزش مدار منطقی می باشد که دروس دارای ضریب 3 و 4 در این پکیج قرار داده شده است.

 

معرفی گرایش شبکه های کامپیوتری رشته مهندسی کامپیوتر

پکیج کنکور ارشد کامپیوتر گرایش شبکه های کامپیوتری برای قبولی دانشجویان این گرایش در بهترین دانشگاه های ایران بسیار کاربرد دارد. قبل از تصمیم گیری برای قبولی دانشجویان در این گرایش باید با این گرایش آشنا شوید. گرایش شبکه های کامپیوتری رشته مهندسی کامپیوتر در طول مدت تحصیل به بررسی و مطالعه و شناخت انواع معماری رایج در شبکه های کامپیوتری و سیستمهای توزیع شده می پردازند. ارزیابی شبکه های کامپیوتری طراحی ساز و کارهای برگرفته از طبیعت برای مدیرت شبکه و... می پردازیم. ایجاد بستر ارتباطی برای برنامه ها و نرم افزارهای کاربردی و پایگاه داده از دیگر جنبه های  رشته شبکه کامپیوتری است . از آنجایی که کار با شبکه های کامپیوتری در تمام بنگاه های تجاری و ارگان های دولتی به یک موضوع عادی تبدیل شده است. چراکه اکثر سخت افزارهای کاربردی نظیر تلفن همراه و دوربین مدار بسته و همچنین نرم افزار های کاربردی در زمینه های مالی و غیره بر روی بستر شبکه های کامپیوتری طرح ریزی می شوند.

دروس پکیح کنکور ارشد کامپیوتر گرایش شبکه های کامپیوتر شامل دروس: آموزش مدار منطقی،  آموزش معماری کامپیوتر، آموزش شبکه کامپیوتری، و آموزش سیستم عامل است.