کلاس آنلاین پایگاه داده ها

کلاس آنلاین پایگاه داده مختص متقاضیان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی توسط استاد سلامی مولف و مدرس برتر و نويسنده كتاب های پوران پژوهش در لایو آموز برای شما ارائه می شود.

person-add 37 نفر
40 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
320,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : یکشنبه ها 17 الی 20
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاس آنلاین پایگاه داده

 آموزش پایگاه داده  برای دانشجویان رشته های مهندسی کامپیوتر از اهمیت خاصی برخوردار است.  پایگاه داده (دادگان بانک اطلاعاتی) مجموعه ای از اطلاعات ساختاری و منظم و سامانمند می گویند. درس پایگاه داده به بررسی اطلاعات و نحوه ذخیره سازی اطلاعات می پردازد.

درس پایگاه داده در کنکور ارشد کامپیوتر ضرایب 2 یا 3 دارد فیلم آموزش پایگاه داده پس از برگزاری کلاس آنلاین روی سایت قرار خواهد گرفت.پایگاه داده درسی است که حدودا 7 سوال از آن برای رشته های مهندسی مطرح می شود

 

مزیت فیلم آموزش و کلاس آنلاین پایگاه داده


در مورد منبعی خوب و جامع از این درس به داوطلبین توصیه می‌شود کلاس آنلاین پایگاه داده را شرکت نمایید. بعد از تدریس کلاس آنلاین پایگاه داده فیلم آموزش پایگاه داده بسیار مفید است؛ مزیت اصلی فیلم­های آموزشی جدا از به صرفه بودن از نظر اقتصادی با توجه به هزینه کلاس‌ها، صرفه جویی در وقت شما عزیزان است که این امکان را به شما می‌دهد چندین بار به تماشای قسمت‌هایی که کمتر متوجه شده و در فهم آن‌ها با مشکل روبرو هستید بپردازید.

این مجموعه به اندازه کافی جامع بوده و دارای شرح درس و مرور نکات و تست‌های دانشگاه سراسری، آزاد، تألیفی و می باشد و به جرأت می‌توان گفت با تهیه و اختصاص دادن زمانی کافی برای تماشای آن، دیگر نیازی به منبع دیگری وجود ندارد .

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

این دوره با استاد سلامی عالیه. حتما شرکت کنید. من افتخارشو داشتم شاگردشون باشم خیلی استاد خوبی هستن.خیلی خوب تدریس کردند. پایگاه داده رو من قبلا چند تا کلاس رفته بودم اما هیچکدوم به پای اقای سلامی نرسیدند. هر کسی نمیتونه انقد خوب تدریس کنه. واقعا عالیه. امیدوارم هر جا که هستند سالم و تندرست باشن.

مشاهده بیشتر