کلاس آنلاین مدار الکتریکی 1 و 2 (پاییز 99)

کلاس آنلاین مدار الکتریکی 1 و 2 (پاییز 99) ویژه کنکور 1400 همراه با جزوه کامل توسط استاد توسلی برندترین استاد کنکور مدار به صورت کلاس آنلاین تدریس خواهد شد شما با شرکت در این کلاس روش های میانبر و کوتاه حل مسئله را فرا خواهید گرفت.

person-add 8 نفر
100 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
1,200,000 900,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 23 مهرماه چهارشنبه ها ساعت 17 الی 20
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

 

مدار الکتریکی یکی از درس‌های مهم در تمامی گرایش‌های کنکور ارشد برق است و کسب درصد بالا در این درس می‌تواند قبولی شما را تضمین کند.

درس مدار برای داوطلبان کنکور ارشد دکتری و آزمون استخدامی بسیار سرنوشت ساز است. این درس عموما به حدی سرنوشت ساز است که اگر کارنامه افراد برتر را ببینید متوجه خواهید شد اکثر رتبه های برتر این درس را با درصد بالا پاسخ داده اند. درس مدار جز دروسی است که با خواندن و حفظ کردن نمی‌توانید به درصد بالایی برسید بنابراین لازم است با تمرین، تلاش و زمان به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید

ضریب مبحث دوره آنلاین مدار 1 و 2 برای گرایش های مختلف چند است؟

مدار الکتریکی 1و2 برای تمامی گرایش‌ها دارای ضریب 3 است. این درس یکی از مهم ترین دروس است که برای تمامی گرایش‌ها بیشترین تاثیر در رتبه را دارد. اما مطالعه کتاب و ویدئو آموزشی به تنهایی کافی نیست.

از این رو این درس برای تمامی گرایش ها جزو دروس اجباری است که می‌توان برای تضمین رتبه های تک رقمی تا دو رقمی استفاده کنید.

کلاس آنلاین مدار الکتریکی 1و2 کنکور 1400 نسبت به کتاب و کلاس حضوری دارای مزایای زیادی است که در ادامه خواهیم گفت:

مزیت کلاس آنلاین مدار الکتریکی 1و 2 پاییز 99 نسبت به کتاب‌

کلاس آنلاین مدار الکتریکی 1و2  مختص کنکور 1400 نکاتی را برای شما شرح می‌دهد که در هیچ کتابی نمی‌توانید مطالعه کنید. همچنین از آنجایی که درس مدار الکتریکی یک درس مفهومی است و تنها با مطالعه کتاب و شرکت در کلاس هایی که مفاهیم کلی را شرح می‌دهند نمی‌توان به درستی مفاهیم میانبر را شرح داد. نکته دیگر در برگزاری کلاس آنلاین مدار الکتریکی 1 و2 این است که این کلاس ها ضبط می‌شود و بعد از پایان کلاس قادر خواهید بود لینک بازپخش را مشاهده کنید و یادداشت برداری کنید.

مزایای کلاس آنلاین مدار الکتریکی 1و2 نسبت به فیلم آموزشی

مدار الکتریکی یکی از دروسی است که تنها نمی‌توان به فیلم آموزشی آن بسنده کرد به همین دلیل لازم است در کلاسی شرکت کرد که تعامل دوطرفه بین کاربر و استاد برقرار باشد. استاد توسلی یکی از بهترین اساتیدی است که با ساده سازی مراحل حل مسئله  مدار الکتریکی 1و2 جز برندترین اساتید کنکور ارشد و دکتری محسوب می‌شود. بنابراین شما با شرکت در کلاس آنلاین مدار الکتریکی قادر خواهید بود یک تعامل دو طرفه با اساتید داشته باشید همچنین می توانید از طریق تلگرام با استاد در ارتباط باشید. مزیت بزرگ دیگری که کلاس آنلاین مدار الکتریکی لایوآموز دارد لینک باز پخش است که با این لینک شما قادر خواهید بود بارها و بارها ویدئوهای کلاس مدار الکتریکی را مشاهده نمایید.

نکته مهم و کاربردی

از آنجایی که فیلم مدارالکتریکی 1 و2 برای افرادی که از لحاظ دانش مداری صفر هستند تدریس می شود. شما قادر خواهید بود بدون داشتن هیچ پیش زمینه ای  این درس را مطالعه نمایید.

آیا بدون داشتن دانش قبلی می توان در دوره آنلاین مدار الکتریکی 1و2 شرکت کرد؟

جدای از بحث تبلیغات این دوره مختص دانشجویانی است که هیچ اطلاعاتی از مدار ندارند. و دوره مناسب داوطلبانی است که می­خواهند از ابتدا این درس را بخوانند و نیازی به مطالعه هیچ کتاب دیگری ندارند. به نظر بنده خواندن کتاب­ های دیگر داوطلب را گمراه می­کند و اگر تمام تمرکزشان بر روی جزوه و فیلم ­های آموزشی باشد می­توانند بهترین نتیجه را بگیرند.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)