کلاس آنلاین سیگنال و سیستم (پاییز 99)

کلاس آنلاین سیگنال و سیستم (پاییز 99) 70 ساعت آموزش آنلاین ویژه متقاضیان کنکور ارشد و دکتری است که شما با شرکت در کلاس آنلاین سیگنال و سیستم پاییز99 با هر سطحی از دانش قادر خواهید بود نتیجه مطلوب کسب کنید.

person-add 15 نفر
70 ساعت
2 هفته ضمانت بازگشت وجه
1,000,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 13 آذر پنجشنبه ها ساعت 15 الی 19
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاس آنلاین سیگنال و سیستم پاییز 99 برای داوطلبان کارشناسی ارشد برق، مهندسی پزشکی، هوش مصنوعی و دکتری مهندسی برق کنترل و مخابرات کاربرد دارد. شما با شرکت در کلاس آنلاین سیگنال و سیستم پاییز99 با هر سطحی از دانش قادر خواهید بود نتیجه مطلوب کسب کنید.

ضریب درس سیگنال سیستم و مباحث پیشنیاز این درس

درس سیگنال و سیستم برای گرایش های مخابرات و مهندسی پزشکی ضریب 4 برای گرایش‌هایی مانند کنترل، الکترونیک، ضریب 2 و سایر گرایش‌ها ضریب 1 دارد. همچنین برای شرکت در کلاس آنلاین سیگنال و سیستم پاییز99 نیاز به پیشنیاز خاصی ندارید. در این دوره تمامی مباحث از پایه تدریس می‌شود. دانشجویان برای کسب موفقیت در درس سیگنال و سیستم و کسب درصد مناسب نیاز به پایه ریاضی مناسبی دارند که مهمترین مباحث مربوط به انتگرال گیری است که در این کلاس آنلاین برای شما تدریس خواهد شد. اما برای این که به تسلط صددرصدی برسید لازم است درس ریاضی مهندسی و معادلات دیفرانسیل را به خوبی یاد بگیرید. این باعث خواهد شد که تمام دانشجویان با هر سطح علمی بتوانند بدون هیچ ابهامی در کلاس شرکت کنند.کلاس آنلاین کنکور ارشد برقمزیت کلاس آنلاین کنترل خطی نسبت به مطالعه کتاب

منبع و کتابی که در دانشگاه‌ها برای سیگنال و سیستم تدریس می‌شود کتابی است به نام سیگنال اپنهایم. این کتاب بسیار کامل است و آنچنان پیچیده نیست. از آنجایی که سوالات کنکور از یک مرجع طرح نمی‌شود و برای طرح سوال طراحان از لم‌ها و حالت‌های مختلف استفاده می‌کنند این مرجع نمی‌تواند برای دانشجویان کافی باشد لذا کتاب‌های کامل دیگری وجود دارد ازجمله کتاب آقای تقدسی که در دو جلد تالیف شده است. در جلد اول مثال‌ها و تست‌های متنوعی از کنکور را حل کرده اند و در جلد دوم تست‌های دشوارتر با نکات بسیار ریزی نسبت به جلد اول ارائه شده است. با توجه به حجم زیاد کتاب و انبوه اطلاعات بسیاری از دانشجویان جلد دوم را مطالعه نمی‌کنند و عده ای هم که دوجلد را مطالعه می‌کنند به دلیل نکات زیاد نمی‌توانند در کنکور این نکات را استفاده و در جهت حل سوالات استفاده کنند.

یکی از دلایل برگزاری کلاس آنلاین سیگنال و سیستم پاییز 99 ارائه مجموع نکات مفید کتاب و ارائه تجربه 7 ساله تدریس سیگنال در موسسات تهران و ارائه به دانش آموزان است. در این کلاس آنلاین شما بدون حفظ کردن حتی یک فرمول یا نکته قادر خواهید بود به صورت مفهومی مطالب را فرا بگیرید و به نتیجه مطلوب دست یابید. دانشجویان پس از شرکت در این کلاس قادر خواهند بود نکات را در کمتر از 30 ثانیه استخراج کنند. کافی است دانشجو در هنگام کلاس روش کاربردی و کوتاه استخراج نکات را از تعاریف سیگنال یاد بگیرد. پس ضروری است که دانشجو با عنوان نکات اشنا شود تا بتواند نکته را استخراج کند و از آن استفاده کند.

با توجه به سالها تجربه در کلاس آنلاین سیگنال و سیستم  مشکل اساسی دانشجویان تشخیص راه حل است. از آنجایی که سوالات سیگنال چندان سخت نیستند اما روش‌های حل مسائل با هم شباهت زیادی دارند و ممکن است باعث سردرگمی دانشجویان شوند بنابراین برای کدگذاری و تشخیص استفاده درست از روش‌های حل سوالات و استفاده از مثال‌های ماندگار در ذهن شما لازم است در کلاس آنلاین سیگنال و سیستم 99 شرکت کنید.

به صورت خلاصه می‌توان گفت سیگنال و سیستم در کنکور دارای سوالات سهل و ممتنع است یعنی در عین این که سوالات راحت هستند برای حل دارای پیچیدگی فراوانی هستند. در صورتی که با نشانه‌های درس سیگنال و سیستم آشنا نباشید در تله گرفتار خواهید شد و با تصور این که سوال بسیار راحت است به جواب نادرست خواهید رسید پس شرکت در کلاس آنلاین بسیار ضروری است. به طور خلاصه می‌توان گفت  این دوره با کتاب دارای تفاوت‌های زیر است:

  • ارائه نکات و حل سوالات مختلف با این نکته‌ها
  • ارائه مفاهیم و محل استفاده از هر یک از نکات
  • نمایش تله طراحان سوال و ارائه پاسخ برای آن‌ها
  • روش‌های کد گذاری برای تشخیص پاسخ از صورت سوال
  • ارائه روش‌هایی برای استخراج نکات در کمتر از 30 ثانیه و عدم لزوم جهت حفظ نکات
  • حل انواع مثال برای افزایش توانایی دانشجویان

مزایای کلاس آنلاین سیگنال و سیستم در مقابل کلاس حضوری

کلاس آنلاین سیگنال و سیستم پاییز99 در مقابل کلاس حضوری از لحاظ هزینه و اساتید بسیار متفاوت است. هزینه کلاس آنلاین بسیار به صرفه تر از کلاس حضوری است. همچنین اساتید این کلاس‌ها جز برندترین و با تجربه‌ترین اساتید کنکوری هستند که در همه نقاط ایران می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید و حتی با آن‌ها ارتباط مجازی یا تلفنی برقرار کنید. یکی دیگر از مزایای دوره مجازی سیگنال ها و سیستم ها دسترسی به لینک بازپخش است که می‌توانید برای نکته برداری و استفاده مجدد از این کلاس آن را مشاهده نمایید.

مزیت کلاس آنلاین سیگنالها و سیستم ها نسبت به فیلم آموزشی

از مزایای کلاس آنلاین سیگنالها و سیستم ها نسبت به فیلم آموزشی این است که در این روش مشابه کلاس حضوری تعامل برقرار است و استاد به سوالات شما پاسخ خواهد داد اما در فیلم آفلاین نمی‎‌توانید به خوبی اشکالات یا سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ دریافت کنید. همچنین استاد با حل سوالات تالیفی شما را با انواع سوالات آشنا خواهد کرد.

آیا با داشتن دانش صفر می‌توان در کلاس آنلاین سیگنال و سیستم99 شرکت کرد؟

شما می‌توانید بدون داشتن هیچ دانشی در کلاس آنلاین سیگنال و سیستم شرکت کنید اما بهتر است برای کسب نتیجه مطلوب و رسیدن به تسلط صددرصدی دروسی مانند معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی را به خوبی یاد بگیرید تا بتوانید با آمادگی کامل‌تر در کلاس آنلاین سیگنال و سیستم حضور پیدا کنید. اما به صورت مفهومی نیاط چندانی به مباحث پایه ندارد. اما لازم است برای تسلط کافی پایه ریاضی مناسبی مخصوصا مباحث انتگرال گیری داشته باشید. اما برای احتیاط کلیات این موضوع برای شما تدریس خواهد شد.

مزیت کلاس آنلاین‌ های لایو آموز نسبت به بقیه دوره‌ها چیست؟

سایت لایوآموز جز یکی از برندهای کنکور ارشد برق است و از اساتید باتجربه و مطرح در این رشته بهره می‌گیرد و رتبه‌های تک رقمی زیادی در این سال‌ها از دوره‌های لایوآموز استفاده کرده اند. بنابراین علاوه بر این مزایا کلاس آنلاین کنکور برق لایو آموز دارای امکاناتی مانند جزوه‌های کامل، امکان ارتباط و تعامل زنده استاد با دانشجو، و رفع اشکال خصوص دوره های لایوآموز را از سایر دوره ها جدا می‌کند.

*لازم به ذکر است که دانشجویانی که سال99 فیلم آموزشی دوره ها را خریداری کرده اند می‌توانند با پرداخت مابه التفاوت دوره فیلم آموزشی با کلاس آنلاین در دوره ی کلاس آنلاین شرکت کنند.و کسانی که قبل از سال99خرید کردند میتوانند از 30درصد تخفیف برای شرکت در دوره های آنلاین استفاده کنید.

اگر تمایل به چنین کاری دارید میتوانید به پشتیبانی تلگرام لایوآموز به نشانی  liveamooz-support@ پیام بدهید.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام ارائه خدمات پشتیبانی لایو آموز به شدت ضعیف است. بنده در این چند روز چندین نوبت تماس گرفتم و کسی پاسخگو نیست. این حد بی نظمی واقعا غیر قابل تحمل است.

مشاهده بیشتر