فیلم کلاس آنلاین روانشناسی بالینی

در کلاس آنلاین روانشناسی بالینی مخصوص داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی نکات مهم تمامی منابع تدریس خواهد شد. با مشاهده این فیلم آموزش روانشناسی بالینی  می توانید کسب میانگین60 الی 70 درصد کسب نمایید.

person-add 64 نفر
20 ساعت
500,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : فیلم آفلاین (دانلودی)
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

کلاس آنلاین و فیلم آموزش روانشناسی بالینی

 کلاس آنلاین روانشناسی بالینی یکی از دروس پراهمیت کنکور ارشد روانشناسی است این درس دارای ضریب 3 می‌باشد. تعداد سوالات درس روانشناسی بالینی 20 سوال است که با شرکت در کلاس و یا خرید فیلم آموزشی روانشناسی بالینی از لایوآموز قادر خواهید بود رتبه خود را تا حد زیاد بهبود دهید.

مزیت کلاس آنلاین روانشناسی بالینی نسبت به سایر منابع

کلاس آنلاین روانشناسی بالینی یک منبع کامل و جامع از دسته کلاس آنلاین کنکور روانشناسی محسوب می‌شود. در این دوره با توجه به حجیم بودن منابع درس روانشناسی بالینی امکان مطالعه منابع وجود ندارد بنابراین شما با شرکت در کلاس روانشناسی بالینی قادر خواهید بود تمامی نکات بدون نیاز به هیچ منبع دیگری را یاد بگیرید و درصد مطلوبی در این درس کسب کنید. یکی دیگر از مزایای این کلاس استاد باتجربه آن است. استاد مقدم یکی از اساتید باسابقه و برند در این حوزه می‌باشد.

با شرکت در این دوره و تلاش مستمر قادر خواهید بود به 60 الی 70 درصد سوالات این درس در کنکور کارشناسی ارشد روان شناسی پاسخ دهید. این کلاس مباحث را از پایه تا پیشرفته پوشش می دهد و نیازی به مطالعه یا دانش قبلی نخواهید داشت.

 

کیفیت و کمیت دوره روانشناسی بالینی

برای مطالعه درس روانشناسی بالینی حدود 80 ساعت زمان مناسبی است. که می توانید با مشاهده فیلم آموزشی روانشناسی بالینی یا کلاس آنلاین آن در کمترین زمان به بهترین نتیجه دست یابید.

سرفصل های فیلم آموزش و کلاس انلاین روانشناسی بالینی

 

در کلاس آنلاین روانشناسی بالینی که یعد از آن فیلم آموزش روانشناسی بالینی برای شما دانشجویان این دوره ارائه خواهد شد سرفصل های زیر ارائه خواهد شد.

زمینه تاریخی روانشناسی بالینی

روش‌های تحقیق در روانشناسی بالینی

مصاحبه

اهمیت آزمون‌های روانی و سنجش باليني

- سنجش هوش

- سنجش شخصیت

- سنجش رفتاری

- قضاوت بالینی

- روان‌درمانی

- دیدگاه روان‌پویشی

- دیدگاه پدیدار شناختی و انسان‌گرایی

- دیدگاه رفتاری

- دیدگاه شناختی

- مداخلات بالینی جمعی

- دیدگاه التقاطی

- تخصص‌های روانشناسی بالینی

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

هنوز نتونستم فایل جلسات را باز کنم

1399-07-05

با پشتیبانی در تماس باشید.

مشاهده بیشتر