کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre2

کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre2 و در کنار آن فیلم آموزش آیلتس IELTS-Pre2 ببرای کسانی در نظر گرفته شده است که در آزمون OPT نمره ای بین 31 تا 35 کسب کنند. کلاس آنلاین pre2 IELTS شامل 50 ساعت درس و نکته فشرده و طلایی برای موفقیت در آزمون آیلتس است. جهت ثبت نام کلیک کنید.

person-add 12 نفر
50 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
600,000 480,000 تومان
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

این دوره در مرحله پیش ثبت نام و تکمیل ظرفیت قرار دارد

 کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre2

کلاس آنلاین آیلتس Pre2 IELTS برای کسانی در نظر گرفته شده است که در آزمون OPT نمره ای بین 31 تا 35 کسب کنند. بعد از کسب این نمره براساس آزمون شفاهی در سطح اول B2 قرار میگیرند. این دوره شامل 34 جلسه کلاس 90 دقیقه ای برای آموزش ریدینگ، لغت، اسپیکینگ و لیستنینگ می باشد. به منظور هماهنگ سازی متد آموزشی کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre2 و دوره های دیگر دقیقا متناسب با سیلابس مصوب و تعیین شده ی گروه مدرسین کلاس آنلاین آیلتس Pre2 IELTS موسسه آموزش داده می شوند و مدرسین و داوطلبان دوره ها موظف به رعایت این طرح درس و روش آموزشی می باشند. جهت ثبت نام دوره های جامع آمادگی آزمون آیلتس IELTS بر روی لینک زیر کلیک کنید.

جهت تقویت مهارت های Reading و Speaking از کتاب Active Reading 2 و برای تقویت مهارت اسپیکینگ و لیسنینگ از کتاب Headway Acadmic Skills Listening & Speaking 3 استفاده می شود. در فیلم آموزش آیلتس Pre2 IELTS هیچ بحث گرامری وجود ندارد. در نتیجه زبان آموزان این دوره باید حتما در کارگاه گرامر پیشرفته Advanced Grammar Workshop شرکت کنند و گرامر مورد نیاز را در آن کلاس فرا بگیرند. متقاضی این دوره در هنگام ثبت نام متناسب با جدول زمانی دوره های Pre و گرامر مقدماتی بطور موازی هر دوره را می گذراند. بدیهی است امکان شرکت متقاضی در هر یک از کارگاه های گرامر موجود در جدول که از لحاظ زمانی برای متقاضی مناسب است وجود دارد.

تست آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج

از طریق لینک زیر وارد سامانه بین المللی تعیین سطح دانشگاه کمبریج شوید و برای مدت زمان 10 دقیقه تست آنلاین را کامل بزنید.

ورود به سایت دانشگاه کمبریج برای تست آنلاین تعیین سطح

پس از حصول نتیجه از نتیجه آزمون با موبایل خود یک اسکرین شات بگیرید.

تصویر را از طریق واتساپ به شماره 09131007416 ارسال کنید و منتظر پاسخ بمانید.
 

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (2)

با سلام و وقت بخیر. ببخشید چرا بعد از بروز رسانی سایت دیگر دسترسی به فیلم های قبل امکان پذیر نیست و همچنین فیلم های مربوط به هر جلسه برگزار شده خیلی با تاخیر در سایت قرار داده می شود لطف در سرعت این کار تدبیری بیندیشید. سپاسگزارم

1399-07-06

با سلام به پشتیبانان پیام بدین در صورتی که در دیتا بیس موجود باشه برای شما ارسال میکنند.

سلام.من فيام اول را دانلود تونستم بكنم اما فيلم هاي بعدي گزينه save ندارع

مشاهده بیشتر