مشاوره رایگان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : برگزار شده (فیلم دوره آنلاین)

برای ورود به کلاس آنلاین، وارد حساب کاربری خود شوید

راهنمای ورود به کلاس آنلاین
معرفی استاد توصیه استاد - - - -
هادی توسلی
هادی توسلی

مدرس و مولف  با سابقه کنکور ارشد  ودکتری مهندسی برق

۸ سال سابقه تدریس در موسسات برتر ایران همچون مدرسان شریف پوران پژوهش مهستان و پارسه در تهران و موسسات نوین صدرا اصفهان و دانشمند مشهد

به تازگی تالیف کتاب مدار الکتریکی برای انتشارات پوران پژوهش را آغاز کرده و تا امسال این کتاب به صورت چاپی و دیجیتال ارایه میشود.

هادی توسلی
هادی توسلی

این دوره به تمامی دانشجویانی که فیلم آموزشی درس مدار الکتریکی کامپیوتر ما را تهیه کرده اند یا در کلاس های آنلاین شرکت کرده اند به شدت توصیه می شود و همچنین به دانشجویانی که برای مطالعه درس مدار الکتریکی از منابع دیگری استفاده کرده اند توصیه داریم که حتما این دوره را مطالعه کنند. دوستانی که در دوره پاییز 97 شرکت کرده اند نیازی نیست جلسه آنلاین را مطالعه کنند

این درس فعلا فاقد گروه تلگرامی می باشد.

بیمه کیفیت


کیفیت این آموزش توسط لایوآموز تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از دوره، تا 72 ساعت پس از خرید امکان انصراف و عودت کامل هزینه وجود دارد.

خرید مطمئن
توضیحات تخصصی محتوا و سرفصل جزوات - - -

 نکته و تست مدار الکتریکی کامپیوتر

مهمترین کار برای قبولی صد درصد و کسب رتبه خوب در آزمون کارشناسی ارشد جمع بندی مناسب و افزایش سرعت تست زنی می باشد. دوره فیلم نکته و تست مدار الکتریکی شامل بیش از 10 ساعت مرور و آموزش تمام مباحث به صورت نکات مهم و کلیدی در این دوره فصل به فصل سوالات کامپیوتر حل خواهد شد. علاوه بر آن در یک جلسه شش ساعته به صورت آنلاین برگزار شد. (فیلم ضبط شده کلاس در بخش دوم فیلم های آموزشی این دوره، برای دانلود قرار گرفته است) که به حل و تحلیل آزمون های جامع چند سال اخیر و تست های تالیفی پرداخته و روش تست زنی درست مدار و انتخاب فصل های مناسب، انتخاب سوالات و زمان بندی در آزمون را تمرین می کنیم.  همچنین تمام مباحث درس مدار الکتریکی مرور شده و نکات مهم و کاربردی جهت تست زنی، آموزش داده شده است. تا به راحتی بتوانید همه آنچه را که خوانده اید به صورت کاربردی و قطعی جمع بندی کنید. 

این دوره به تمامی دانشجویانی که فیلم آموزشی درس مدار الکتریکی کامپیوتر ما را تهیه کرده اند یا در کلاس های آنلاین شرکت کرده اند به شدت توصیه می شود و همچنین به دانشجویانی که برای مطالعه درس مدار الکتریکی از منابع دیگری استفاده کرده اند توصیه داریم که حتما این دوره را مطالعه کنند.

فیلم ضبط شده آموزش آنلاین مدارهای الکتریکی

دوره نکته و تست مدار الکتریکی در یک جلسه شش ساعته به صورت آنلاین برگزار شد و فیلم آن در اختیار شما قرار گرفته است. در این دوره به حل و تحلیل آزمون های جامع چند سال اخیر و تست های تالیفی پرداخته و روش تست زنی درست مدار و انتخاب فصل های مناسب، انتخاب سوالات و زمان بندی در آزمون را تمرین می کنیم.  همچنین تمام مباحث درس مدار الکتریکی مرور شده و نکات مهم و کاربردی جهت تست زنی، آموزش داده شده است. تا به راحتی بتوانید همه آنچه را که خوانده اید به صورت کاربردی و قطعی جمع بندی کنید. 

 

با آموزش های آنلاین، فیلم و DVD های آموزشی لایوآموز مسیر موفقیت خود را هموار کنید.

فیلم آموزش مدار الکتریکی شامل:

10 ساعت مرور و آموزش تمام مباحث

حل و تحلیل آزمون های جامع چند سال اخیر

فیلم ضبط شده آموزش آنلاین

لیست ویدیوها نظرات (0) رفع اشکال - -
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)

پرسش و پاسخ ها

طرح سوال جدید

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.