نکته و تست ( وکیلی - مهدوی)

در اين دوره استادوکیلی مدرس با سابقه ارشد و دکتری ، همچنین استاد هوشمند مهدوی مولف کتاب پرفروش استعداد تحصیلی ویژه وزارت بهداشت در خدمت دوستان خواهند بود تا با ارائه نكات آموزشی و تست های متنوع زمينه تسلط بيشتر شما بر اين درس كاملا مهم و كليدی كنكور دكتری فراهم گردد.

person-add 37 نفر
16 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
250,000 187,500 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : 5شنبه 16 خرداد ساعت 16 تا 20 (بخش منطقی- استاد وکیلی ) جمعه 17 خرداد ساعت 16 تا 20 (بخش کمیتی- استاد مهدوی ) دوشنبه 20 خرداد ساعت 16 تا 20 ( بخش درک مطلب- استاد وکیلی ) 5شنبه 23 خرداد ساعت 16 تا 20 ( بخش تحلیلی- استاد مهدوی)
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

دوره خصوصی نکته و تست استعداد تحصیلی

 

- حتی اگر تا کنون موفق به مطالعه بخش خاصی از استعداد تحصیلی نشده اید، برای رسیدن به درصد قابل قبول، شرکت در این دوره و مطالعه جزوه های دوره به تنهایی کافی است.

- محتوای آموزشی این دوره از مباحث پایه و سطح مبتدی شروع خواهد شد.

- از آنجا که سوالات استعداد تحصیلی بیشتر مهارتی می باشد، شرکت در دوره و کسب فوت و فن کوزه­گری از جناب استاد وکیلی  و  استاد هوشمند مهدوی کاربردی تر و موثرتر از مطالعه کتاب خواهد بود.

- استعداد تحصیلی درس عمومی و دارای ارزش یکسان برای تمامی رشته هاست.

- در این دوره 80 درصد مباحث استعداد تحصیلی تدریس خواهد شد؛ پس از گذراندن دوره انتظار می رود به بخش اعظمی از سوالات کنکور جواب بدهید.

- این دوره در4 جلسه 4 ساعته به صورت آنلاین برگزار خواهد شد؛ علاوه بر زمان آموزش و حضور در کلاس، 30 الی 40 ساعت برای مرور مباحث و تمرین های ارائه شده نیاز است تا به سطح قابل قبول در درس استعداد تحصیلی برسید.

- اگر وقت مطالعه بیشتر داشته باشید، کتاب سفید وزارت بهداشت تالیف محمد وکیلی و هادی مسیح خواه و همچنین کتاب استعداد تحصیلی مخصوص وزارت بهداشت تالیف استاد مروج و استاد هوشمند مهدوی به تسلط بیشتر شما در این درس کمک می کند.

دوره خصوصی نکته و تست استعداد تحصیلی
بنابر اعلام سنجش پزشکی از سال گذشته به آزمون دكتري رشته های وزارت بهداشت نيز درس استعداد تحصیلی به مواد آزمون دوره های دکتری تخصصی و پژوهشی اضافه شد. طبق کنکور برگزار شده وزارت بهداشت در اردیبهشت 1397 (در قالب دو دفترچه روز پنج شنبه و جمعه ) و همچین نمونه سوالات منتشر شده در سايت اين سازمان، سوالات استعداد تحصیلی آزمون دكتري وزارت بهداشت نيز مشابه وزارت علوم داراي ساختار زير مي باشد:

بخش اول: درک مطلب 2 متن (8 سوال)

بخش دوم: منطقی(7 سوال)

بخش سوم: تحلیلی 2 پک (8 سوال)

بخش چهارم: کمیتی(7 سوال)

در این دوره هر 4 سرفصل تدریس و مهارت های لازم برای پاسخ دهی به سوالات مختلف آموزش داده می شود.

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام وقت بخیر خدمت اساتید محترم استعداد تحصیلی
یه خواهش داشتم ازتون
اگر امکانش باشه این جلسه بذارید در کلاستون ثبت نام کنم و بهم تخفیف بدید و اون چند جلسه ضبط شده را در اختیار بگذارید
اگر امکانش هست براتون اجازه بدید با50 هزارتومان از این دوره تون بتونم استفاده کنم.
ان شاالله خدا اجرتون بده
ان شاالله خدا براتون خبران کنه
تا عمر داشته باشم این لطفتون را فراموش نمیکنم.
امکان داره؟؟؟

مشاهده بیشتر