فیلم آموزش مدار الکتریکی ۲ و کلاس آنلاین مدار الکتریکی 2 جهت آزمون های استخدامی و امتحانات پایانترم دانشگاه شامل دوره های رایگان و آموزش روان و مفهومی آموزش مدار الکتریکی 2 با تدریس روان استاد هادی توسلی می باشد. این دوره امکان ارائه و فروش ندارد شما میتوانید از دوره ی زیر برای درس مدار الکتریکی استفاده کنید .

person-add 606 نفر
52 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
400,000 300,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : (فایل ضبط شده جلسات آنلاین)
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

این دوره امکان ارائه و فروش ندارد شما میتوانید از دوره ی زیر برای درس مدار الکتریکی استفاده کنید .

جهت شرکت در کلاس آنلاین مدار الکتریکی 2 کنکور 1402 روی تصویر زیر کلیک کنید:

کلاس آنلاین مدار الکتریکی 2

فیلم آموزش مدارهای الکتریکی 2 کنکور ارشد و دکتری

اهمیت درس مدار الکتریکی 2 

همان‌طور که می‌دانید درس مدارالکتریکی 2 یکی از مهمترین دروس مهندسی برق است که در اغلب آزمون های استخدامی و کنکور ارشد و دکتری جز دروس مهم به حساب می‌آید. این درس برای کنکور ارشد برق تمام گرایش ها دارای ضریب 4 و جزو مهمترین دروس محسوب می‌شود. و با بررسی کارنامه قبولی ها می‌بینید که درس مدار را بالا زده اند. مشکلی که دانشجویان با این درس دارند این است که مدار درسی حفظی و فرمولی و نکته‌وار نیست و فقط با کتاب کنکوری خوندن به این تسلط نخواهید رسید. این مهارت باید با تلاش و تمرین در طول یک سال در دانشگاه با مطالعه رفرنس ها و حل تمرین فراوان حاصل شود. ولی حالا برای آزمون که وقت کمی دارید فیلم آموزشی مدار لایو آموز با تدریس شیوای استاد توسلی راه مناسبی برای تسریع در یادگیری مفهومی این درس می‌باشد.

اگر درس مدار الکتریکی 1 را به صورت مفهومی یاد گرفته باشید ( نه با روش های مرسوم و فرمول و نکته های کتاب های رایج ) درس مدار 2 حجم خیلی کمتری نسبت به مدار1 دارد و از لحاظ سختی درس راحتتری است و تقریبا بیش از 50 درصد از سوالات کنکور مدار را به خود اختصاص می‌دهد.

معرفی دوره آموزش مدار الکتریکی 2

در کلاس آنلاین مدار الکتریکی 2 ابتدا مفاهیم به صورت تشریحی آموزش داده شده است و با سوال پرسش از دانشجویان کلاس به سوالات احتمالی شما در فیلم مدار پاسخ داده خواهد شد. مجموعا بیش از 50 ساعت می‌باشد.

مدت زمان آموزش تشریحی: حدود 10 تا 15 ساعت

مدت زمان حل تمرین و مثال و تست کنکور: 40 ساعت

کیفیت ویدیو آموزشی مدار الکتریکی2

به جرات می‌توانیم بگویم پر فروش‌ترین فیلم آموزشی مدار الکتریکی در این چند سال بودیم نه به خاطر تبلیغات بلکه به خاطر کیفیت و تبلیغات دهان به دهان که باعث شده دانشجویان ما در آزمون‌ها به خوبی از پس این درس بر بیایند. انقدر مطمئنیم که ما برای این دوره بیمه تضمین کیفیت آموزش گذاشتیم اگر پس از یک هفته از خرید از تهیه به هر دلیلی راضی نبودید میتوانید پول خود را کامل پس بگیرید خوشبختانه حتی یک نفر ناراضی نداشتیم (ممکنه باور نکنید چند جلسه را مطالعه کنید ایمان خواهید آورد)

روش دیگر این است که وارد جلسات شوید و جلسات رایگان را مطالعه کنید بیش از 30 درصد از این دوره را رایگان ارائه کردیم.

علاوه بر دوره های آموزشی و جامع  مدار الکتریکی 1 و مدارهای الکتریکی 2 و نکته و تست مدار الکتریکی در یک روز آموزش های رایگان زیر هدیه لایو آموز به شماست.  

با کلاس آنلاین، فیلم آموزشی، دانلودی و DVD های آموزشی لایوآموز مسیر موفقیت خود را هموار کنید.

آموزش رایگان مدار الکتریکی - قضیه همپاسخی

آموزش رایگان مدار الکتریکی- تونن نورتن

آموزش رایگان تکنیک تحلیل سریع مدار

 

جهت شرکت در کلاس آنلاین مدار الکتریکی 2 کنکور 1400 روی تصویر زیر کلیک کنید:

کلاس آنلاین مدار الکتریکی

سرفصل های فیلم آموزشی مدار الکتریکی 2

همان‌طور که در فیلم آموزش مدار الکتریکی 2 مشاهده می‌کنید ابتدا با مبحث دوقطبی شروع کردیم و در این فصل برخلاف کتاب ها و منابع مختلف از ارائه فرمول های زیاد و گیج کننده و غیرقابل حفظ خودداری کردیم و سعی کردیم با حداقل روابط و تکنیک هایی که شما را از حفظ مبرا می دارد فصل دوقطبی را به  صورت کاملا تضمینی به شما یاد بدیم و در این فصل علاوه بر تست ها مثال های زیادی حل شده است.

 در فصل فرکانس های طبیعی به جای آنکه از روش های رایج در شمارش فرکانس طبیعی استفاده کنیم با نوشتن معادله‌ی متغییر های حالت خیلی مطمئن‌تر و با اطمینان مرتبه و فرکانس طبیعی وفرکانس طبیعی صفر را تشخیص می‌دهیم. لازم به ذکر است  سوالات اخیر با روش های مرسوم و شمارش های فرمولی جواب نمی دهد و به دلیل وجود وابستگی خطی بین متغییرحالت امکان اشتباه شما با روش های رایج خیلی زیاد است. 

از نقاط متمایز دیگر ما بحث تابع شبکه است که با توجه به اینکه استاد توسلی خود علاوه بر الکترونیک در ارشد گرایش کنترل نیز تحصیلات دارند مبحث تابع شبکه را به فرمی زیبا و مفهومی به شما آموزش داده است. همچنین می توان گفت در بحث تزویج و ترانس بازهم می توان گفت با روش‌های مدون و بدون حفظ فرمول به راحتی سوالات تزویج و ترانس را شما حل خواهید کرد. در فصل‌های پایانی می توان به قضیه هم پاسخی اشاره کرد که این قضیه یکی از قضایای پرتکرار در کنکور سال‌های اخیر بوده و بعضا دانشجویان کلاس مدار الکتریکی 2 با مفهوم این قضیه مشکل دارند ولی بازهم در این فصل با روش ابتکاری استاد توسلی به جرات می توان گفت این روش در هیچ کتاب و جزوه و منبعی یافت نخواهد شد.

به جرات میتوانیم بگوییم تمام سرفصل های آموزش مدارهای الکتریکی 2 در این دوره آموزش داده شده است.

 • مدارهای دوقطبی

در این فصل از مدار الکتریکی 2 با تکنیک های منحصر به فرد بدون اینکه فرمول اضافی حفظ کنید تمام مفاهیم را آموزش میبینید و تست های این فصل را به راحتی حل خواهید کرد. 

 • سلف های تزویج و ترانس 

این فصل از دوره آموزش مدار الکتریکی 2 یکی از مهمترین و پر سوال ترین فصول مدار است که کافی است مبحث فازور و لاپلاس را مسلط باشید. تمام تست های ارشد و دکتری مربوط به این فصل کار کردیم و روابط را با قلق های خاصی به شما آموزش دادیم.

 • فرکانس طبیعی و مرتبه مدار 

مفهومی ترین فصل درفیلم آموزش مدار الکتریکی 2 بدون شک این فصل است و بر خلاف کتاب ها نکات حفظی به شما آموزش ندادیم و سعی کردیم با معادله نوشتن مفاهیم فرکانس طبیعی را آموزش بدهیم.

 • تشخیص فرکانس های طبیعی صفر 

 • روش تشخیص فرکانس طبیعی با معادلات مدار

 • وابستگی خطی بین متغیر های حالت

 • تابع شبکه

 • فضای حالت

 • آپ امپ

 • قضیه هم پاسخی

 • گراف 

 • تلگان

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (23)

عالی بود.من دفعه قبل یه نظر منفی گذاشتم ولی الان که فیلم ها رو کامل دیدم همیشه قدردان زحماتتون هستم.

سلام استاد توسلی .خدا قوت .
بارها تو آموزش ها فرمودید که سلف اتصال کوتاه حذف نمیشه.اما در محاسبه فرکانسهای طبیعی در صفحه ی 873 - برق77 سلف و خازنهای اتصال کوتاه شده را حذف کردید.علت چیست؟

سلام استاد وقت بخیر. فیلمی که مربوط به فرکانس طبیعیه خوب ضبط نشده همش قطع و وصل شده و باعث سردرگرمی میشه. من کامل دانلود کردم و اطمینان دارم که دموی فایل رو دانلود نکردم. ممنون میشم رسیدگی کنید واقعا اعصاب ادمو بهم میریزه

1399-07-05

با سلام در حال بررسی است.

با سلام. ببخشین یک جزوه کلی واسه مدار 1 هست و یکی هم برای مدار 2 ؟ یا دوتا فایل جزوه در واقع ادغام شده و یک فایل می باشند؟ یعنی میگم که الکی دوتاشونو دانلود نکنم

سلام برای هر دو مدار 1 و 2 است

سلام استاد
استاد من یک سوال داشتم، برای قسمت دوقطبی ها اگر فرمول ها را حفظ نکنیم و سعی کنیم با kvl , kcl سوال ها را حل کنیم با مشکلی مواجه نمیشیم که؟ یا سعی کنیم فرمول ها را حفظ کنیم؟

همونطور که در این فصل مشاهده کردید تمام سوالات بدون حفظ فرمول میشه حل کرد ولی اگه حفظیاتتون خوبه بد نیست حفظ کنید من که خودم نمیتونم این همه فرمول حفظ کنم و روش اصولی را تدریس کردم

سلام ...کلاس ها کی شروع میشه

سلام از 29 مهر شروع میشود

به دوستانی که دنبال درصد خوبی در درس مدار الکتریکی هستن یا بیس مداری ضعیفی دارن فیلم مدار1و2 استاد توسلی رو توصیه میکنم ببینن.پشیمون نمیشید.

واقعا عالی خیلی خیلی خوب بود من که خیییییییلی خوب باهاش جلو رفتم و ممنونم از ای نحوه تدریس ،بی نظیر بود،مخصوصا این که تو بعضی از تست ها بخش زیادی از مدار رو دوره میکرد،و به قول استاد توسلی از مدار لذت میبردیم و کللللی کیف میکردیم ممنونم استاد بزرگ

با سلام روش های تدریش استاد توسلی در مدار 2 به مانند مدار 1 عالی و مفهومی هستش به خصوص ایشون مباحثی همچون فرکانس های طبیعی و توابع شبکه که جز مباحث مهم مدار 2 است که در اکثر منابع کنکوری به صورت فرمول وار گفته شده به مفهومی ترین شکل توضیح میدن به طوری بدون هیچگونه حفظ فرمول و روابط میتوان تست ها رو به نحو احسن جواب داد .و همچنین تو دوره مدار 2 اکثر سوالات ارشد و دکتری تحلیل میشه تا یه بانک تستی مناسب از تست های مهم سال های قبل هم در اختیار دانشجو قرار میگیره...

آموزش مدار 2 استاد همچون مدار1 ایشون کاملا به صورت مفهومی و به زبان ساده بیان شده است. آموزش ایشون من رو از پریشان ذهنی هایی که از تدریس اساتید دانشگاه داشتم و کلا مباحث رو با هم قاطی می کردم نجات داد ، آموزش ایشون در کنار انسجام مطالب ، با بیان مفهومی به فرد انگیزه ی مضاعف می بخشد.

سلام چرا هم پاسخی بعد از پاسخ فرکانسی فیلمش نیست؟

سلام در آخرین فصل مدار 2 تدریس شده است

عالی هست این دوره،فرکانس طبیعی فوق العاده بود

سلام مدار2 یکی از درس هایی هست که با کمی تمرین میتوان درصد خوبی در آن بدست اورد که استاد خیلی ماهرانه آن را تدریس کردند.

خوب و عالی، ممنونیم از استاد

استاد توسلی ازتون ممنونم با بهترین شیوه هایی که میشد مدار رو آموزش دادید میتوم بگم پایم کاملا صفره صفر بود و الان خداروشکر به حدی رسیدم که از خودم راضیم و منتظرم بهترین نتیجه رو بگیرم

من سر کلاس استاد زرگر رفتم ولی واقعا به گرد پای استاد توسلی هم نمی رسن ، استاد توسلی بدون هیچ شک و تردیدی بهترین استاد مدار کشور هست

مباحث بسیار عالی و کامل هست.تشکر میکنم از استاد توسلی

آموزش خوب و مفهومی هست خصوصا فصل فرکانس طبیعی

تسلط بر دورس فوق العاده هست . واقعا عالی ست

سلام وقت بخير
تدريس استاد بسيار عالي و بي نظير است و با کلاس آنلاين و جزوه استاد توسلي از هر منبع ديگري بي نيازمي شويد
البته جزوه استاد رو بصورت رايگان مي تونيد از سايت دانلود کنيد و خودتون با يک نگاه سريع تفاوت رو با ساير منابع احساس خواهيد کرد
موفق و مويد باشيد

سلام وقت بخير
تدريس استاد بسيار عالي و بي نظير است و با کلاس آنلاين و جزوه استاد توسلي از هر منبع ديگري بي نيلز مي شويد
البته جزوه استاد رو بصورت رايگان مي تونيد از سايت دانلود کنيد و خودتون با يک نگاه سريع تفاوت رو با ساير منابع احساس خواهيد کرد
موفق و مويد باشيد

عالی بود مدار 2 و چقدر هم زود تونستم تمومش کنم!
حتما مدار1 رو با خود استاد توسلی یاد بگیرید بعد میبینید مدار 2 بازیه!!
البته خود مدار 1 هم اینقدر خوب گفتن که من همش میگفتم پس اون بخش هایی که از کتاب میخوندم و سخت بود کجاس :)))
من خودم سطح خوبی داشتم توی مدار ولی تست کنکور میدیدم نمیدونستم برای چه بحثیه و چطور حل کنم. استاد توسلی با دست بندی خوب و راه های سریع تر مشکل من رو حل کرد.

حتی کنکور هم اگه ندارید این فیلم هارو ببینید. واقعا به درد بخوررررره :)

متشکر

قسمت فرکانس طبیعی قسمت 6 مشکل داره یه دفعه فیلم پرش میکنه وکیفیت صدا هم پایین لطفا رسیدگی کنید

مشاهده بیشتر