مشاوره رایگان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : دوشنبه ها ساعت 18 (پس از پایان مدار 1)

جهت رزرو رایگان کلاس آنلاین جلسه اول،وارد حساب کاربر خود شوید.

رزرو رایگان جلسه اول

برای ورود به کلاس آنلاین، وارد حساب کاربری خود شوید

راهنمای ورود به کلاس آنلاین
معرفی استاد توصیه استاد تخفیفات ویژه گروه تلگرام این درس - - - -
هادی توسلی
هادی توسلی

مدرس و مولف  با سابقه کنکور ارشد  ودکتری مهندسی برق

۸ سال سابقه تدریس در موسسات برتر ایران همچون مدرسان شریف پوران پژوهش مهستان و پارسه در تهران و موسسات نوین صدرا اصفهان و دانشمند مشهد

به تازگی تالیف کتاب مدار الکتریکی برای انتشارات پوران پژوهش را آغاز کرده و تا امسال این کتاب به صورت چاپی و دیجیتال ارایه میشود.

هادی توسلی
هادی توسلی

این دوره با فرض اینکه دانشجو مدار الکتریکی 1 را به طور کامل مطالعه نکرده است تدریس کرده ام و فقط کافی است تحلیل مدار مقاومتی و تونن و نورتن و معادلات دیفرانسیل و یه مقدار مدار مرتبه اول را از آموزش مدار الکتریکی 1 به روش خودم مطالعه کرده باشید. توصیه اکید دارم اگه مدار 1 را به روش من مطالعه نکرده اید و با روش های بی مفهوم کتاب های دیگر یاد گرفته اید ابتدا مدار 1 من را مطالعه کنید تا مدار2 را مفهومی یاد بگیرید. نکته آخر این است که حجم سختی کلاس مدار الکتریکی 2 نسبت به مدار1 خیلی کمتر است و واقعا حیفه که مدار1 را بخونید و مدار 2 را حذف کنید. سوالات بیشتری از مدار2 نسبت به مدار1 در آزمون کنکور مطرح میشود.

تخفیفات ویژه

1. پکیج های کامل گرایش ها

با خرید پکیج کامل گرایش مربوطه از 30 درصد تخفیف بهره مند شوید.

 

2. تخفیف سبد خرید

خرید 2 دوره همزمان 5 درصد تخفیف

خرید 4 دوره همزمان 15 درصد تخفیف

خرید 6 دوره همزمان 20 درصد تخفیف

خرید 8 دوره همزمان 25 درصد تخفیف

 

 

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.

بیمه کیفیت


کیفیت این آموزش توسط لایوآموز تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از دوره، تا 1 هفته پس از خرید امکان انصراف و عودت کامل هزینه وجود دارد.

خرید مطمئن
توضیحات تخصصی محتوا و سرفصل جزوات - - -

فیلم آموزش مدارهای الکتریکی 2 کنکور ارشد و دکتری

 

اهمیت درس مدار الکتریکی 2 

همانطور که میدانید درس مدارالکتریکی 2 یکی از مهمترین دروس مهندسی برق است که در اغلب آزمون های استخدامی و کنکور ارشد و دکتری جز دروس مهم به حساب می آید. این درس برای کنکور ارشد برق تمام گرایش ها دارای ضریب 4 و جزو مهمترین دروس به حساب می آید و با بررسی کارنامه قبولی ها میبینید که درس مدار را بالا زده اند. مشکلی که دانشجویان با این درس دارن این است که مدار درسی حفظی و فرمولی و نکته‌وار نیست و فقط با کتاب کنکوری خوندن به این تسلط نخواهید رسید. این مهارت باید با تلاش و تمرین در طول یک سال در دانشگاه با مطالعه رفرنس ها و حل تمرین فراوان حاصل شود. ولی حالا برای آزمون که وقت کمی دارید فیلم آموزشی مدار لایو آموز با تدریس شیوای استاد توسلی راه مناسبی برای تسریع در یادگیری مفهومی این درس میباشد.

اگر درس مدار الکتریکی 1 را به صورت مفهومی یاد گرفته باشید ( نه با روش های مرسوم و فرمول و نکته های کتاب های رایج ) درس مدار 2 حجم خیلی کمتری نسبت به مدار1 دارد و از لحاظ سختی درس راحتتری است و تقریبا بیش از 50 درصد از سوالات کنکور مدار را به خود اختصاص میدهد.

 

معرفی دوره آموزش مدار الکتریکی 2

در کلاس آنلاین مدار الکتریکی 2 ابتدا مفاهیم به صورت تشریحی آموزش داده شده است و با سوال پرسش از دانشجویان کلاس به سوالات احتمالی شما در فیلم مدار پاسخ داده خواهد شد. مجموعا بیش از 50 ساعت میباشد.

مدت زمان آموزش تشریحی: حدود 10 تا 15 ساعت

مدت زمان حل تمرین و مثال و تست کنکور: 40 ساعت

 

کیفیت ویدیو آموزشی مدار الکتریکی2:

به جرات میتوانیم بگویم پر فروش ترین فیلم آموزشی مدار الکتریکی در این چند سال بودیم نه به خاطر تبلیغات بلکه به خاطر کیفیت و تبلیغات دهان به دهان که باعث شده دانشجویان ما در آزمونها به خوبی از پس این درس بر بیایند. انقدر مطمئنیم که ما برای این دوره بیمه تضمین کیفیت آموزش گذاشتیم اگر پس از یک هفته از خرید از تهیه به هر دلیلی راضی نبودید میتوانید پول خود را کامل پس بگیرید خوشبختانه حتی یک نفر ناراضی نداشتیم (ممکنه باور نکنید چند جلسه را مطالعه کنید ایمان خواهید آورد)

روش دیگر این است که وارد جلسات شوید و جلسات رایگان را مطالعه کنید بیش از 30 درصد از این دوره را رایگان ارائه کردیم.

 

علاوه بر دوره های آموزشی و جامع  مدار الکتریکی 1 و مدارهای الکتریکی 2 و نکته و تست مدار الکتریکی در یک روز آموزش های رایگان زیر هدیه لایو آموز به شماست.  

 

با کلاس آنلاین، فیلم آموزشی، دانلودی و DVD های آموزشی لایوآموز مسیر موفقیت خود را هموار کنید.

آموزش رایگان مدار الکتریکی - قضیه همپاسخی

آموزش رایگان مدار الکتریکی- تونن نورتن

آموزش رایگان تکنیک تحلیل سریع مدار

 

برنامه کلاس آنلاین مدار الکتریکی 2

 

موضوع تاریخ ساعت
تزویج و ترانس 7 مهر 18 الی 21
دو قطبی 14 مهر 18 الی 21 
فرکانس طبیعی 21 مهر 18 الی 21
تابع شبکه 28 مهر 18 الی 21
فضای حالت 5 آبان 18 الی 21
آپ امپ 12 آبان 18 الی 21
قضیه هم پاسخی 19 آبان 18 الی 21
گراف و تلگان 26 آبان 18 الی 21

 

قابل توجه:

دوره های پاییزه مدار الکتریکی 2 از نیمه دوم آبان برگزار میشوند. دواطلبان دوره تابستانه مدار الکتریکی 2 می توانند به صورت رایگان در این دوره مجددا حضور یابند.

 

سرفصل های فیلم آموزشی مدار الکتریکی 2: 

همانطور که در فیلم آموزش مدار الکتریکی 2 مشاهده می کنید ابتدا با مبحث دوقطبی شروع کردیم و در این فصل برخلاف کتاب ها و منابع مختلف از ارائه فرمول های زیاد و گیج کننده  و غیرقابل حفظ خودداری کردیم و سعی کردیم با حداقل روابط و تکنیک هایی که شما را از حفظ مبرا می دارد فصل دوقطبی را به  صورت کاملا تضمینی به شما یاد بدیم و در این فصل علاوه بر تست ها مثال های زیادی حل شده است.

 در فصل فرکانس های طبیعی به جای آنکه از روش های رایج در شمارش فرکانس طبیعی استفاده کنیم با نوشتن معادله ی متغییر های حالت خیلی مطمئن تر و با اطمینان مرتبه و فرکانس طبیعی وفرکانس طبیعی صفر را تشخیص می دهیم. لازم به ذکر است  سوالات اخیر با روش های مرسوم و شمارش های فرمولی جواب نمی دهد و به دلیل وجود وابستگی خطی بین متغییرحالت امکان اشتباه شما با روش های رایج خیلی زیاد است. 

از نقاط متمایز دیگر ما بحث تابع شبکه است که با توجه به اینکه استاد توسلی خود علاوه بر الکترونیک در ارشد گرایش کنترل نیز تحصیلات دارند مبحث تابع شبکه را به فرمی زیبا و مفهومی به شما آموزش داده است. همچنین می توان گفت در بحث تزویج و ترانس بازهم می توان گفت با روش های مدون و بدون حفظ فرمول به راحتی سوالات تزویج و ترانس را شما حل خواهید کرد. در فصل های پایانی می توان به قضیه هم پاسخی اشاره کرد که این قضیه یکی از قضایای پرتکرار در کنکور سالهای اخیر بوده و بعضا دانشجویان کلاس مدار الکتریکی 2 با مفهوم این قضیه مشکل دارند ولی بازهم در این فصل با روش ابتکاری استاد توسلی به جرات می توان گفت این روش در هیچ کتاب و جزوه و منبعی یافت نخواهد شد.

به جرات میتوانیم بگوییم تمام سرفصل های آموزش مدارهای الکتریکی 2 در این دوره آموزش داده شده است.

 

 • مدارهای دوقطبی

در این فصل از مدار الکتریکی 2 با تکنیک های منحصر به فرد بدون اینکه فرمول اضافی حفظ کنید تمام مفاهیم را آموزش میبینید و تست های این فصل را به راحتی حل خواهید کرد. 

 

 • سلف های تزویج و ترانس 

این فصل از دوره آموزش مدار الکتریکی 2 یکی از مهمترین و پر سوال ترین فصول مدار است که کافی است مبحث فازور و لاپلاس را مسلط باشید. تمام تست های ارشد و دکتری مربوط به این فصل کار کردیم و روابط را با قلق های خاصی به شما آموزش دادیم.

 

 • فرکانس طبیعی و مرتبه مدار 

مفهومی ترین فصل درفیلم آموزش مدار الکتریکی 2 بدون شک این فصل است و بر خلاف کتاب ها نکات حفظی به شما آموزش ندادیم و سعی کردیم با معادله نوشتن مفاهیم فرکانس طبیعی را آموزش بدهیم.

 

 • تشخیص فرکانس های طبیعی صفر 

 • روش تشخیص فرکانس طبیعی با معادلات مدار

 • وابستگی خطی بین متغیر های حالت

 • تابع شبکه

 • فضای حالت

 • آپ امپ

 • قضیه هم پاسخی

 • گراف 

 • تلگان

   

لیست ویدیوها نظرات (25) رفع اشکال - -
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (25)

با سلام و خسته نباشید جلسه 5 شروع فرکانس طبیعی هی میپره جلو و باعث گنگی مباحث شده لطفا پیگیری کنید من ماه بعد کنکور دارم با تشکر

Akbari
1398-10-04

سلام...ایتم شماره 6، جلسه پنج...بعد از چند دقیقه بخشای اول فیلم انگار ضبط نشده..و با وجود این مشکل و نویزای دیگه ای هم که هست..باعث شده این جلسه گنگ شه

جلسه پنج مدار 2 خراب ضبط شده اولاش لطفا بررسی کنید

سلام استاد
استاد من یک سوال داشتم، برای قسمت دوقطبی ها اگر فرمول ها را حفظ نکنیم و سعی کنیم با kvl , kcl سوال ها را حل کنیم با مشکلی مواجه نمیشیم که؟ یا سعی کنیم فرمول ها را حفظ کنیم؟

مسعود اصفی
1398-06-07

سلام ...کلاس ها کی شروع میشه

هادی توسلی
1398-07-22

سلام از 29 مهر شروع میشود

alireza jahanbakhsh
1398-01-15

به دوستانی که دنبال درصد خوبی در درس مدار الکتریکی هستن یا بیس مداری ضعیفی دارن فیلم مدار1و2 استاد توسلی رو توصیه میکنم ببینن.پشیمون نمیشید.

امید
1398-01-14

واقعا عالی خیلی خیلی خوب بود من که خیییییییلی خوب باهاش جلو رفتم و ممنونم از ای نحوه تدریس ،بی نظیر بود،مخصوصا این که تو بعضی از تست ها بخش زیادی از مدار رو دوره میکرد،و به قول استاد توسلی از مدار لذت میبردیم و کللللی کیف میکردیم ممنونم استاد بزرگ

پیمان زارع
1398-01-13

با سلام روش های تدریش استاد توسلی در مدار 2 به مانند مدار 1 عالی و مفهومی هستش به خصوص ایشون مباحثی همچون فرکانس های طبیعی و توابع شبکه که جز مباحث مهم مدار 2 است که در اکثر منابع کنکوری به صورت فرمول وار گفته شده به مفهومی ترین شکل توضیح میدن به طوری بدون هیچگونه حفظ فرمول و روابط میتوان تست ها رو به نحو احسن جواب داد .و همچنین تو دوره مدار 2 اکثر سوالات ارشد و دکتری تحلیل میشه تا یه بانک تستی مناسب از تست های مهم سال های قبل هم در اختیار دانشجو قرار میگیره...

yunes
1398-01-11

آموزش مدار 2 استاد همچون مدار1 ایشون کاملا به صورت مفهومی و به زبان ساده بیان شده است. آموزش ایشون من رو از پریشان ذهنی هایی که از تدریس اساتید دانشگاه داشتم و کلا مباحث رو با هم قاطی می کردم نجات داد ، آموزش ایشون در کنار انسجام مطالب ، با بیان مفهومی به فرد انگیزه ی مضاعف می بخشد.

سلام چرا هم پاسخی بعد از پاسخ فرکانسی فیلمش نیست؟

هادی توسلی
1398-07-22

سلام در آخرین فصل مدار 2 تدریس شده است

عالی هست این دوره،فرکانس طبیعی فوق العاده بود

عالی هست این دوره،فرکانس طبیعی فوق العاده بود

Mehdi Beyg
1397-12-29

سلام مدار2 یکی از درس هایی هست که با کمی تمرین میتوان درصد خوبی در آن بدست اورد که استاد خیلی ماهرانه آن را تدریس کردند.

علی
1397-12-29

خوب و عالی، ممنونیم از استاد

استاد توسلی ازتون ممنونم با بهترین شیوه هایی که میشد مدار رو آموزش دادید میتوم بگم پایم کاملا صفره صفر بود و الان خداروشکر به حدی رسیدم که از خودم راضیم و منتظرم بهترین نتیجه رو بگیرم

محمد
1397-12-28

من سر کلاس استاد زرگر رفتم ولی واقعا به گرد پای استاد توسلی هم نمی رسن ، استاد توسلی بدون هیچ شک و تردیدی بهترین استاد مدار کشور هست

مباحث بسیار عالی و کامل هست.تشکر میکنم از استاد توسلی

امین
1397-12-28

آموزش خوب و مفهومی هست خصوصا فصل فرکانس طبیعی

محسن رضایی
1397-12-28

تسلط بر دورس فوق العاده هست . واقعا عالی ست

abbas6634
1397-12-26

سلام وقت بخير
تدريس استاد بسيار عالي و بي نظير است و با کلاس آنلاين و جزوه استاد توسلي از هر منبع ديگري بي نيازمي شويد
البته جزوه استاد رو بصورت رايگان مي تونيد از سايت دانلود کنيد و خودتون با يک نگاه سريع تفاوت رو با ساير منابع احساس خواهيد کرد
موفق و مويد باشيد

abbas6634
1397-12-26

سلام وقت بخير
تدريس استاد بسيار عالي و بي نظير است و با کلاس آنلاين و جزوه استاد توسلي از هر منبع ديگري بي نيلز مي شويد
البته جزوه استاد رو بصورت رايگان مي تونيد از سايت دانلود کنيد و خودتون با يک نگاه سريع تفاوت رو با ساير منابع احساس خواهيد کرد
موفق و مويد باشيد

Mohammadreza
1397-12-18

عالی بود مدار 2 و چقدر هم زود تونستم تمومش کنم!
حتما مدار1 رو با خود استاد توسلی یاد بگیرید بعد میبینید مدار 2 بازیه!!
البته خود مدار 1 هم اینقدر خوب گفتن که من همش میگفتم پس اون بخش هایی که از کتاب میخوندم و سخت بود کجاس :)))
من خودم سطح خوبی داشتم توی مدار ولی تست کنکور میدیدم نمیدونستم برای چه بحثیه و چطور حل کنم. استاد توسلی با دست بندی خوب و راه های سریع تر مشکل من رو حل کرد.

حتی کنکور هم اگه ندارید این فیلم هارو ببینید. واقعا به درد بخوررررره :)

متشکر

محمدرضا
1397-12-04

سلام وقت بخیر.
ممنون از آموزش خوب

میخواستم ببینم ترانس رو کجا درس دادید؟
توی مدار 1 که تموم کردم ترانس و آپ امپ نبود درحالی که توی بعضی از جلسات میگفتید که اینا رو درس میدید اما ندیدم در مدار 1.
کاش اسم مبحث هر جلسه رو توی سایت بنویسید که راحت دانلود کنیم.

هادی توسلی
1397-12-04

سلام ترانس و تزویج در مدار 2 تدریس شده است بله حتما نام گذاری انجام خواهد شد

حسین
1397-11-24

سلام باتوجه به اینکه مباحث آموزشی مدار۲ حدودا یک چهارم مداریک می باشد و خود شما هم اشاره کرده اید که حدودا ۱۵ ساعت آموزش ندارد بهتر نیست که مباحث آموزشی مدار۲ را کات کرده و در قالب یک یا چند ویدئو به طور جداگانه و به صورت رایگان ارائه بدهید تا ما بهتر متوجه کیفیت ویدئو ها شویم با تشکر و خسته نباشید.

هادی توسلی
1397-11-25

سلام خیر امکانش نیست

abolfazl
1397-11-15

قسمت فرکانس طبیعی قسمت 6 مشکل داره یه دفعه فیلم پرش میکنه وکیفیت صدا هم پایین لطفا رسیدگی کنید

همه نظرات

...
پرسش و پاسخ ها


طرح سوال جدید

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.