مشاوره رایگان

جلسه 2-9 مقاومت غیرخطی

مباحث تدریس شده در این جلسه:

مدارات مقاومتی غیرخطی - اتصال دو مدار - روش سیگنال کوچک تحلیل مدارات غیرخطی - تعیین رابطه تعادلی با روش ترسیمی. در کل 1 مثال و 10 تست کنکور ارشد برق و کامپیوتر در این فیلم حل شد.

مدت این فیلم 2 ساعت و 24 دقیقه می باشد و زمان پیشنهادی برای دیدن این فیلم 5 ساعت می باشد. در این فیلم به ادامه حل تست های مقاومت غیرخطی در مدارهای الکتریکی کنکور کارشناسی ارشد برق و کامپیوتر پرداخته شد. در ادامه روش سیگنال کوچک تحلیل مدارات غیرخطی بیان شد. ما می دانیم جمع آثار برای مدارات خطی قابل بیان است اما در مدارات غیرخطی اگر دامنه منبع ac خیلی کوچک تر از دامنه منبع dc باشد می توان از روش جمع اثار رفت که  ادامه فیلم حل مثال و تست های کنکور کارشناسی ارشد برق و کامپیوتردر مورد تحلیل سیگنال کوچک انجام شد.

توجه:

دانشجویان کامپیوتر از این مبحث سوال کمی در کنکور برای شما مطرح شده است و می توانید از این مبحث عبور کرده و پس از اتمام درس مدار این فصل را مطالعه کنید که بیش تر مفاهیم تونن و نورتن می باشد و نکات جدیدی ندارد.


برای مشاهده و دانلود ویدیو این جلسه لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و در دوره ثبت نام فرمایید.بخش شماره 1 : فیلم ضبط شده آموزشی

سلام هادی توسلی هستم این بخش مربوط به فیلم ضبط شده آموزش کامل مدار 1 همراه با حل تست است که ابتدا شما باید این فیلم و ویدیو ها را مطالعه کنید. تست های جدیدتر و تکمیلی در بخش بعدی تحیلی و بررسی شده اند.

4
جلسه 4 رابطه تعادلی نمایش رایگان
6
جلسه 6 تونن و نورتن نمایش رایگان
42
جلسه 2-31 نمایش رایگان

در این بخش جلسات آنلاین حل تست و رفع اشکال ضبط شده برای دانلود قرار داده شده است. تست های ارشد و دکتری بعد از 97 در این بخش حل میشود. همچنین تستهای خیلی قدیمی و چالشی را در جلسات این بخش مورد حل بررسی قرار میدیم. توصیه میشود جلسات این بخش را پس از مطالعه و تسلط به عنوان تمرین بیشتر مورد مطالعه قرار دهید.

جلسات حل تست ترم تابستان 98 در این بخش قرار میگیرد

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.