مشاوره رایگان

جلسه 1-9 مقاومت غیرخطی

مباحث تدریس شده در این جلسه:

مدارات مقاومتی غیرخطی - تروش های تحلیل مدارات غیرخطی ( 1- روش عددی 2- روش ترسیمی ). در کل 2 مثال و 7 تست کنکور ارشد برق هم در این فیلم حل شد.

مدت این فیلم 2 ساعت و 13 دقیقه می باشد و زمان پیشنهادی برای دیدن این فیلم 4 ساعت می باشد. در این فیلم به توضیح کامل در مورد مفاهیم مقاومت های غیرخطی در مدارهای الکتریکی کنکور ارشد پرداخته شد که به دو روش عددی و ترسیمی قابل حل است. در روش عددی بدون ساده سازی kvl و kcl می زنیم و یا از دید المان غیرخطی نگاه می کنیم در روش ترسیمی به ما نمودار و مشخصه المان غیرخطی را می دهند و با معادله مدارمان قطع می دهیم. در این قسمت از فیلم تدریس شده به حل مثال و تست های کنکور کارشناسی ارشد برق و کامپیوترپرداخته شد.

توجه:

دانشجویان کامپیوتر از این مبحث سوال کمی در کنکور برای شما مطرح شده است و می توانید از این مبحث عبور کرده و پس از اتمام درس مدار این فصل را مطالعه کنید که بیش تر مفاهیم تونن و نورتن می باشد و نکات جدیدی ندارد.


برای مشاهده و دانلود ویدیو این جلسه لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و در دوره ثبت نام فرمایید.بخش شماره 1 : فیلم ضبط شده آموزشی

سلام هادی توسلی هستم این بخش مربوط به فیلم ضبط شده آموزش کامل مدار 1 همراه با حل تست است که ابتدا شما باید این فیلم و ویدیو ها را مطالعه کنید. تست های جدیدتر و تکمیلی در بخش بعدی تحیلی و بررسی شده اند.

4
جلسه 4 رابطه تعادلی نمایش رایگان
6
جلسه 6 تونن و نورتن نمایش رایگان
42
جلسه 2-31 نمایش رایگان

در این بخش جلسات آنلاین حل تست و رفع اشکال ضبط شده برای دانلود قرار داده شده است. تست های ارشد و دکتری بعد از 97 در این بخش حل میشود. همچنین تستهای خیلی قدیمی و چالشی را در جلسات این بخش مورد حل بررسی قرار میدیم. توصیه میشود جلسات این بخش را پس از مطالعه و تسلط به عنوان تمرین بیشتر مورد مطالعه قرار دهید.

جلسات حل تست ترم تابستان 98 در این بخش قرار میگیرد

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.