مشاوره رایگان

جلسه 1-7 شبکه های خطی مقاومتی (جعبه سیاه) و جمع آثار

مباحث تدریس شده در این جلسه:

جمع آثار - اثر منبع مستقل در جعبه سیاه - شبکه های خطی مقاومتی جعبه سیاه. در کل 2 مثال و 6 تست کنکور ارشد برق هم در این فیلم حل شد.

مدت این فیلم 1 ساعت و 59 دقیقه می باشد و زمان پیشنهادی برای دیدن این فیلم 3 ساعت و نیم می باشد. در این فیلم به توضیح کامل در مورد مفاهیم جمع آثار پرداخته شد که جمع آثار از دو دسته جمع پذیری و همگنی تشکیل شده است و به حل تست ها و مثال های ان به طور کامل پرداخته شد. در ادامه شبکه های مقاومتی جعبه سیاه گفته شد که اگر یک شبکه مقاومتی خطی داشته باشیم از هر پورت ان یک معادل تونن و نورتن دیده می شود که الزاما با دریچه های دیگر برابر نیست. در شبکه خطی و مقاومتی خروجی مان چون خاصیت خطی دارد یک ضریب خطی از ورودی های مدارمان است پس در مدار خطی خروجی ها ترکیب خطی از ورودی هایمان می باشد. در این قسمت نیز به صورت کامل و با حل جزییات و حتی نکته های فراتر از تست ها نیز گفته شد و یک تست را به صورت انواع مختلف سوال حل شده است.

 بخش شماره 1 : فیلم ضبط شده آموزشی

سلام هادی توسلی هستم این بخش مربوط به فیلم ضبط شده آموزش کامل مدار 1 همراه با حل تست است که ابتدا شما باید این فیلم و ویدیو ها را مطالعه کنید. تست های جدیدتر و تکمیلی در بخش بعدی تحیلی و بررسی شده اند.

4
جلسه 4 رابطه تعادلی نمایش رایگان
6
جلسه 6 تونن و نورتن نمایش رایگان
42
جلسه 2-31 نمایش رایگان

در این بخش جلسات آنلاین حل تست و رفع اشکال ضبط شده برای دانلود قرار داده شده است. تست های ارشد و دکتری بعد از 97 در این بخش حل میشود. همچنین تستهای خیلی قدیمی و چالشی را در جلسات این بخش مورد حل بررسی قرار میدیم. توصیه میشود جلسات این بخش را پس از مطالعه و تسلط به عنوان تمرین بیشتر مورد مطالعه قرار دهید.

جلسات حل تست ترم تابستان 98 در این بخش قرار میگیرد

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.