مشاوره رایگان

جلسه 1 تعاریف اولیه جریان و ولتاژ و توان

این جلسه به مدت 2 ساعت و 43 دقیقه می باشد. در این جلسه به  توضیح در مورد شاخه اتصال کوتاه، شاخه مدار باز، مقاومت ایده آل خطی، مقاومت ایده آل غیرخطی، قانون اهم،توان لحظه ای، تعاریف اولیه جریان و ولتاژ و حل نمونه سوال برای به دست آوردن توان مصرفی، توان تولیدی و قانون بقای توان پرداخته شد در ادامه منابع جریان و منبع ولتاژ وابسته، مستقل و سینوسی درس داده شد و1 مثال و 2 تست از آن حل شد بعد از آن به تعریف شبکه مدار و قانون کیرشهف (kvl) و قانون جریان kcl و حل 5 مثال از آن پرداخته شد.  بخش شماره 1 : فیلم ضبط شده آموزشی

سلام هادی توسلی هستم این بخش مربوط به فیلم ضبط شده آموزش کامل مدار 1 همراه با حل تست است که ابتدا شما باید این فیلم و ویدیو ها را مطالعه کنید. تست های جدیدتر و تکمیلی در بخش بعدی تحیلی و بررسی شده اند.

4
جلسه 4 رابطه تعادلی نمایش رایگان
6
جلسه 6 تونن و نورتن نمایش رایگان
42
جلسه 2-31 نمایش رایگان

در این بخش جلسات آنلاین حل تست و رفع اشکال ضبط شده برای دانلود قرار داده شده است. تست های ارشد و دکتری بعد از 97 در این بخش حل میشود. همچنین تستهای خیلی قدیمی و چالشی را در جلسات این بخش مورد حل بررسی قرار میدیم. توصیه میشود جلسات این بخش را پس از مطالعه و تسلط به عنوان تمرین بیشتر مورد مطالعه قرار دهید.

جلسات حل تست ترم تابستان 98 در این بخش قرار میگیرد

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.