مشاوره رایگان

جلسه 4 ترانزیستور BJT

در این فیلم روش تشخیص ناحیه کار را با حل چند مثال آموزش دادیم. این جلسه را که پایه تحلیل DC ترانزیستور در الکترونیک می باشد را با دقت مطالعه و حداقل یک بار مثال های این بخش را بدون فیلم حل کنید. در ادامه چند مدار عملی و واقعی برای بایاس کردن ترانزیستور ارائه شد و مفاهیم این مدارات آموزش داده شد. مدارات خود بایاس، بایاس ثابت  و بایاس تقسیم ولتاژی به طور کامل اموزش داده شد.بخش شماره 1 : فيلم آموزشی دیود

سلام هادی توسلی هستم مدرس این دوره در فیلم اموزشی این بخش دیود و کلا فصل دیود را به صورت کاملا مفهومی و روش های کاملا منحصر به فرد ویژه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری برق آموزش دادم این فصل را می توانید بعدا هم مطالعه کنید و لزومی ندارد که ابتدا با دیود شروع کنید یعنی پس از اموزش ترانزیستور هم می توانید این بخش را شروع کنید این قسمت برای امتحانات دانشگاهی نیز مناسب می باشد.

1
فیلم جلسه اول نمایش رایگان
2
فیلم جلسه دوم نمایش رایگان
3
فیلم جلسه سوم نمایش رایگان
4
فیلم جلسه چهارم نمایش رایگان
5
فیلم جلسه پنجم نمایش رایگان

سلام هادی توسلی هستم مدرس این دوره این بخش فیلم اموزشی ضبط شده ی از کلاس انلاین الکترونیک 1 ترم جاری می باشد که مبحث تحلیل DC و تحلیل سیگنال کوچک ( تحلیل AC ) را همرا ه با تعداد زیادی مثال و تست کنکور ارشد و دکتری اموزش دادیم. توصیه می شود الکترونیک را از این بخش شروع کرده و دیود را در خلال اموزش بخش های دیگر به مرور کار کنید.

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.