مشاوره رایگان

جلسه 1-2 آشنایی با ترانزیستور bjt

در این فیلم به مرور کلی انواع ترانزیستورها در سطح آشنایی سطحی پرداخته شد و سپس ترانزیستورهای bjt را شروع کردیم. ساختار ترانزیستورهای bjt و پایه های آن ( امیتر و بیس و کلکتور ) و ترانزیستورهای npn و  pnp معرفی شد. در ادامه خلاصه ای از ساختار فیزیکی ترانزیستور و حرکت الکترون ها و حفره ها و نواحی کار از نظر فیزیک الکترونیک با زبان ساده آموزشی داده شد و همچنین یک مدل آب برای شبیه سازی عملکرد ترانزیستور ارائه شد که  مدل مفهوم نواحی کار ترانزیستور را عمیقا درک خواهید کرد.بخش شماره 1 : فيلم آموزشی دیود

سلام هادی توسلی هستم مدرس این دوره در فیلم اموزشی این بخش دیود و کلا فصل دیود را به صورت کاملا مفهومی و روش های کاملا منحصر به فرد ویژه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری برق آموزش دادم این فصل را می توانید بعدا هم مطالعه کنید و لزومی ندارد که ابتدا با دیود شروع کنید یعنی پس از اموزش ترانزیستور هم می توانید این بخش را شروع کنید این قسمت برای امتحانات دانشگاهی نیز مناسب می باشد.

1
فیلم جلسه اول نمایش رایگان
2
فیلم جلسه دوم نمایش رایگان
3
فیلم جلسه سوم نمایش رایگان
4
فیلم جلسه چهارم نمایش رایگان
5
فیلم جلسه پنجم نمایش رایگان

سلام هادی توسلی هستم مدرس این دوره این بخش فیلم اموزشی ضبط شده ی از کلاس انلاین الکترونیک 1 ترم جاری می باشد که مبحث تحلیل DC و تحلیل سیگنال کوچک ( تحلیل AC ) را همرا ه با تعداد زیادی مثال و تست کنکور ارشد و دکتری اموزش دادیم. توصیه می شود الکترونیک را از این بخش شروع کرده و دیود را در خلال اموزش بخش های دیگر به مرور کار کنید.

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه آموزشی لایوآموز می باشد.