فیلم آموزشی معادلات دیفرانسیل کنکور ارشد 1400

فیلم آموزشی معادلات دیفرانسیل استاد عباس نژاد شامل 55 ساعت طرح درس طلایی به همراه گروه رفع اشکال درسی ویژه داوطلبان کنکور ارشد 1400، با روش های ابداعی استاد عباس نژاد (جهت دریافت جزوه کامل و عضویت در گروه تخصصی معادلات دیفرانسیل به آی دی تلگرام استاد @frhda پیام بدین.)

person-add 40 نفر
55 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
450,000 تومان
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

 

در این دوره آموزشی تمامی مباحث مربوط به ریاضیات پایه مورد نیاز در قالب 7:30 ساعت آموزش کامل با روش های ابداعی استاد عباس نژاد به همراه سرفصل های زیر تدریس شده است.

بخش اول: ریاضیات پایه و محاسبات سریع

بخش دوم: معادلات دیفرانسیل مرتبه اول

بخش سوم: معادلات دیفرانسیل مرتبه دوم

بخش چهارم: حل معادلات به کمک تبدیل لاپلاس  

بخش پنجم: حل معادلات به روش سری های توانی

بخش ششم: دستگاه معادلات دیفرانسیل خطی و مباحث ویژه

روش تدریس در این دوره به این شکل است که برای هر موضوع، ابتدا مفاهیم و درسنامه به همراه بیان نکات و روش های ابداعی آموزش داده می شود. سپس برای آشنایی با روش حل موضوع مورد نظر، چندین تست از سوالهای رشته های مختلف (برق، مکانیک، عمران، ریاضی، مواد، معدن، نقشه برداری، نفت، نساجی و ...) در قالب مثال تحلیل می شوند. در بخش بعدی که خودآزمایی می باشد، دانشجو باید روش و قدرت تحلیل خود را در چندین سوال طرح شده محک بزند. در قدم آخر هم تست های متنوعی از رشته های مختلف در قالب تست ارزیابی می شوند. بطور متوسط در هر فصل بالای 100 نمونه تست از کنکورهای رشته های مختلف تحلیل شده است که خواننده را از هر منبع دیگری بی نیاز می کند. این روند تدریس و طبقه بندی صحیح تمرین و تست در هر موضوع (مشابه دوره آمار و احتمال مهندسی)  باعث افزایش فراگیرایی مطالب توسط دانشجو و جلوگیری از سردرگمی می شود. در انتهای هر فصل خلاصه مباحث آن بصورت جدولی ارائه شده (All equation in one shot) که مناسب برای مرور مطالب فصل است.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام مرسی استاد از دوره بسیار عالیتون .توصیه میکنم به همه کسایی که دنبال مرجع مناسب وعالین ازاین دوره کامل ومناسب استفاده کنند.

مشاهده بیشتر