فیلم آموزشی معادلات دیفرانسیل کنکور ارشد 1400

فیلم آموزشی معادلات دیفرانسیل استاد عباس نژاد شامل 55 ساعت طرح درس طلایی به همراه گروه رفع اشکال درسی ویژه داوطلبان کنکور ارشد 1400، با روش های ابداعی استاد عباس نژاد، آی دی تلگرام استاد @frhda

person-add 16 نفر
55 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
300,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : از 15 دی به مرور بارگذاری میشود
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

در این دوره آموزشی تمامی مباحث مربوط به ریاضیات پایه مورد نیاز در قالب 7:30 ساعت آموزش کامل با روش های ابداعی استاد عباس نژاد به همراه سرفصل های زیر تدریس شده است.

بخش اول: ریاضیات پایه و محاسبات سریع

بخش دوم: معادلات دیفرانسیل مرتبه اول

بخش سوم: معادلات دیفرانسیل مرتبه دوم

بخش چهارم: حل معادلات به روش سری های توانی 

بخش پنجم: حل معادلات به کمک تبدیل لاپلاس

بخش ششم: دستگاه معادلات دیفرانسیل خطی و مباحث ویژه

روش تدریس در این دوره به این شکل است که برای هر موضوع، ابتدا مفاهیم و درسنامه به همراه بیان نکات و روش های ابداعی آموزش داده می شود. سپس برای آشنایی با روش حل موضوع مورد نظر چندین تست از سوالهای رشته های مختلف در قالب مثال تحلیل می شوند. در بخش بعدی که خودآزمایی می باشد، دانشجو باید روش و قدرت تحلیل خود را در چندین سوال طرح شده محک بزند. در قدم آخر هم تست های متنوعی در قالب تست ارزیابی می شوند. بطور متوسط در هر فصل بالای 100 نمونه تست از کنکورهای رشته های مختلف تحلیل شده است که خواننده را از هر منبع دیگری بی نیاز می کند. این روند تدریس و طبقه بندی صحیح تمرین و تست در هر موضوع (مشابه دوره آمار و احتمال مهندسی)  باعث افزایش گیرایی دانشجو و جلوگیری از سردرگمی می شود (اتفاقی که در دوره های موجود در بازار خیلی مشاهده می شود). 

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکالchaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)