فیلم آموزشی روانشناسی رشد کنکور 1400

کلاس آنلاین روانشناسی رشد کنکور 1400 بیش از 30 ساعت کلاس است که توسط استاد مقدم برای موفقیت شما در کنکور ارشد و دکتری برگزار می شود. شما با شرکت در این کلاس و مطالعه و مرور قادر خواهید بود به درصد خوبی دست پیدا کنید.

person-add 265 نفر
30 ساعت
860,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : برگزار شده
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

اگر می خواهید در کنکور ارشد یا دکتری روانشناسی 1400 شرکت نمایید سورپرایز ویژه ای با عنوان کلاس آنلاین روانشناسی رشد کنکور 1400 برای شما داریم. شما با داشتن حداقل اطلاعات در زمینه روانشناسی رشد می توانید در این کلاس با حضور بهترین و برندترین اساتید شرکت نمایید. در پایان هرکلاس ما فیلم آموزشی روانشناسی رشد را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

درس روانشناسی رشد ضریب چند دارد و مختص چه گرایش هایی است؟

این درس برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری روان شناسی بالینی، روانشناسی عمومی، روانشناسی سلامت، روانشناسی تربیتی، روانشناسی کودکان استثنایی، آزمون استخدامی، آزمون حرفه ای سازمان نظام روانشناسی کاربرد دارد. اگر بخواهیم در آزمون دکتری شرکت کنیم این درس بسیار پراهمیت است و ضریب 4 دارد اما برای کنکور ارشد این درس ضریبی برابر 2 دارد. دانشجویان باید اهمیت شرکت در کلاس آنلاین روانشناسی رشد کنکور 1400 را بدانند پس از شرکت در این کلاس قادر خواهند بود به 90 درصد سوالات پاسخ دهند و ار خواندن منابع متعدد بی نیاز خواهند شد.

تفاوت کلاس آنلاین روانشناسی رشد کنکور 1400 با مطالعه کتاب

کلاس آنلاین روانشناسی رشد ویژه کنکور 1400 تمامی مطالب را پوشش خواهد داد و نیازی به مطالعه منابع دیگر نخواهید داشت البته باید درنظر داشت اگر اطلاعات شما در زمینه روانشناسی مانند لوح سفیدی باشد و دانش لازم در زمینه روانشناسی نداشته باشید می توانید در این دوره شرکت کنید  و با چند بار مشاهده ویدئو بازپخش به تسلط لازم برای کنکور برسید.

اگر تمایل داشته باشید در کنار کلاس آنلاین روانشناسی رشد کنکور 1400 می توانید با مطالعه کتاب جامع و کتاب 1000 نکته 1000 تست روان شناسی رشد تالیف فاطمه صفرزاده مقدم به تسلط لازم برسید. برای رسیدن به این هدف لازم است از دوره آموزشی، مرور منظم مطالب به صورت پیش مطالعه و پس مطالعه، و تست زنی کافی داشته باشید.

برتری کلاس آنلاین روانشناسی رشد کنکور 1400 نسبت به کلاس حضوری

از آنجایی که کلاس آنلاین روانشناسی رشد کنکور1400 با بهره گیری از بهترین اساتید ایران ارائه شده است تعداد کمی از افراد به بهترین کلاس ها دسترسی دارند لذا این نوع کلاس های آنلاین با هدف رفع محدودیت مکانی و زمانی و شرایط خاص مانند شاغل بودن و یا محل زندگی (شهر و روستاهای دور از دسترس) و با هزینه بسیار کمتر از کلاس حضوری توسط استاد مقدم برگزار می شود. این مزایای کلاس آنلاین نسبت به کلاس حضوری روانشناسی رشد کنکور1400 است.

مزیت کلاس آنلاین روانشناسی رشد کنکور 1400 لایوآموز نسبت به سایر کلاس های آنلاین

لایوآموز یکی از بهترین سیستم های آموزش مجازی در رشته های مهندسی و روانشناسی است. این مجموعه با کمک بهترین اساتید توانسته عالی ترین کلاس های آنلاین را برگزار کند. می توان گفت کلاس های لایوآموز دارای امکانات خاصی مانند جزوه کامل امکان ارتباط و تعامل با استاد، رفع اشکالات خصوصی و... است که باعث ایجاد تفاوت با سایر منابع می شود

سرفصل‌های فیلم آموزش روانشناسی رشد 1400

در کلاس آنلاین روانشناسی رشد کنکور 1400 که در انتهای هر کلاس فیلم آموزش روانشناسی رشد در اختیار دانشجویان قرار می گیرد  به سر فصل های زیر خواهیم پرداخت:

مفاهيم بنيادي در روانشناسي رشد و تاریخچه آن

نظريه‌هاي رشد

رشد پیش تولدی تا مرگ

مفاهيم بنيادي در روانشناسي رشد و تاریخچه آن

نظريه‌هاي رشد

رشد پیش تولدی تا مرگ

بیشتر
کمتر
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (2)

خانم دکتر مقدم با وجدان ترین و حرفه ای ترین استادی است که تا به حال دیده ام ، ایشان تدریسی فوق العاده دارندو واقعا تمام سوالات کنکور را پوشش میدهند از ایشان کمال سپاس و تشکر را دارم و برایشان آرزوی بهرین ها را دارم

خانم دکتر شما بهترین هستین

مشاهده بیشتر