کلاس آنلاین آیلتس مقدماتی Ielts-pre3

کلاس آنلاین آیلتس Pre3-IELTS و فیلم آموزش آیلتس Pre3 ویژه داوطلبان آموزش آیلتس IELTS-Pre3 توسط استاد برقی یکی از اساتید معتبر با بیش از 15 سال سابقه برگزرا می شود. این آزمون شامل 50 ساعت طرح درس فشرده و بیان نکات طلایی کسب حداکثر نمره در آزمون IELTS است.

person-add 5 نفر
50 ساعت
2 روز ضمانت بازگشت وجه
600,000 480,000 تومان
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

این دوره در مرحله پیش ثبت نام و تکمیل ظرفیت قرار دارد

کلاس آنلاین آیلتس یکی از دوره‌های کاربردی و مناسب برای همه‌ی داوطلبان برای شرکت در آزمون آیلتس می‌باشد کلاس آنلاین آیلتس به طور تخصصی نکات لازم برای آزمون را بررسی میکند این دوره توسط یکی از برجسته ترین اساتید زبان کشور که سابقه تدریس درخشانی در سطح کشور را داشته اند تدریس می‌شود.

 

فیلم آموزش آیلتس مقدماتی IELTS-Pre3

 

 کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre3  زیر مجموعه ای از مجموعه کلاس آنلاین Pre Ielts برای کسانی در نظر گرفته شده است که در آزمون OPT نمره ای بین 35 تا 40 کسب کنند و بر اساس آزمون شفاهی در سطح دوم B2 قرار بگیرند. این دوره شامل 34 جلسه 90 دقیقه ای برای آموزش ریدینگ، لغت، اسپیکینگ و لیسنینگ می باشد. به منظور هماهنگ سازی متد آموزشی این دوره و سایر دوره های دیگر دوره ها دقیقا متناسب با سیلابس مصوب و تعیین شده گروه مدرسین اتاق آیلتس IELTS موسسه آموزش داده می شوند و مدرسین و داوطلبان دوره ها موظف به رعایت این طرح درس هستند. برای خرید دوره های جامع آمادگی آزمون آیلتس IELTS روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مشاهده کلاس آنلاین و ویدئوهای آموزشی pre1 ielts ، pre2 ielts و pre basic و reading ielts , writing ielts به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

 

 

برای تقویت مهارت های Reading و Speaking از کتاب Active Reading 3 و برای تقویت مهارت Speaking و Listening از کتاب Inside Listening & speaking 3 استفاده می شود. در فیلم آموزش آیلتس سطح 3 هیچ بحث گرامری وجود ندارد. در نتیجه زبان آموزان این دوره باید حتما در کارگاه گرامر پیشرفته Advanced Grammar WorkShop شرکت کنند و گرامر مورد نیاز را در آن کلاس فرا بگیرند. متقاضی این دوره در هنگام ثبت نام متناسب با جدول زمانی دوره های Pre و گرامر مقدماتی، بطور موازی هر  دوره را می گذراند. بدیهی است امکان شرکت متقاضی در هر یک از کارگاه های گرامر موجود در جدول که از لحاظ زمانی برای متقاضی مناسب است وجود دارد.

 

ویژگی کلاس آنلاین Pre Ielts

1. امکان شرکت دانش آموزان و دانشجویان در هر نقطه از جهان

2. امکان ضبط کلاس آنلاین آیلتس سطح 3 آیلتس در هر نقطه از جهان و ایران و ارائه به صورت فیلم آموزش آیلتس pre3

3.صرفه جویی در زمان و هزینه شما

4. به صورتی این کلاس تقریبا خصوصی است و کاربر می تواند با شما به صورت خصوصی در یک اتاق جداگانه برگزار می شود.

 

تفاوت کلاس آنلاین آیلتس مقدماتی با فیلم آموزش آیلتس مقدماتی Pre3

  • کیفیت می تواند دغدغه بسیاری از کاربران باشد که کیفیت
  • به جرات می توان گفت که کیفیت دوره های آیلتس pre3 بسیار بالا می‌باشد.
  • برای برگزاری کلاس آنلاین آیلتس از اساتید معتبر و درجه یک استفاده می شود.
  • کل زمان آموزش صرف نیازهای آموزش آیلتس شما می‌شود.
  • در دوره های آنلاین، کلاس ها به شکل خصوصی برگزار میشود
  • به دلیل محدودیت زمانی فیلم آموزش آیلتس مقدماتی IELTS-Pre3 دارای تمامی مباحث و سر فصل هاست.

 

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (1)

سلام می خواستم بدونم گرایش های ادبیات و اموزش و مترجمی در کارشناسی و ارشد و دکتری شامل چی میشع ممنون میشم راهنمایی کنید.

مشاهده بیشتر