آزمون آزمایشی آیلتس - آنلاین

آزمون آزمایشی آنلاین آیلتس به صورت آنلاین برگزار شده و توسط اساتید مطرح این آزمون بین المللی تصحیح خواهد شد. آزمون آزمایشی آیلتس برای موفقیت شما در آزمون اصلی پیش بینی شده است.

person-add 5 نفر
3 ساعت
190,000 تومان
زمان برگزاری کلاس آنلاین : برگزار شده - اتمام ثبت نام
معرفی استاد توصیه استاد توضیحات و سرفصل‌ها

برای حضور موفق در آزمون آیلتس استفاده از تجربیات اساتید یکی از مهم ترین فاکتورها می‌باشد.کلاس آنلاین آیلتس یکی از مکان های انتقال این تجربیات است و به دنبال آن شرکت در آزمون‌های آزمایشی آیلتس برای ارزیابی آمادگی خود بسیار مهم است این دوره‌ی آموزشی مناسب برای همه‌ی کسانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند مناسب است

آزمون آزمایشی آیلتس (آنلاین)

یکی از خدمات بی نظیر آموزشگاه فرگویان با همکاری لایوآموز بعد از ارائه کلاس آنلاین آیلتس ارائه آزمون آزمایشی آیلتس آنلاین است. از آنجایی که آزمون آیلتس دارای دو مدل است با توجه به کاربرد شما می تواند اهمیت پیدا کند بنابراین شما بسته به نوع آزمون آیلتس خود که آکادمیک هست یا جنرال می توانید در آزمون آزمایشی آیلتس آنلاین ما شرکت کنید و برنامه ریزی خود را انجام دهید.

استانداردهای آزمون آزمایشی آیلتس (آنلاین)

در آزمون آزمایشی آنلاین آیلتس که دارای تمامی استانداردهای یک آزمون معتبر رعایت می شود این آزمون آنلاین ielts بر روی برگه برگزار می شود و توسط اساتید معتبر تصحیح خواهد شد.

اگر می خواهید یک تست واقعی و کامل و حقیقی و رسمی از کمبریج تجربه نمایید . این آزمون آزموش آیلتس بسیار کم دیده شده است ولی در رسمی و صد در صد استاندارد بودن آن شکی نیست.

نحوه محاسبه نمره آزمون آنلاین آیلتس (آزمایشی)

اساتید معتبر و متبحر آیلتس اسکور رایتینگ و نمرات را محاسبه می کنند که این اساتید جز بهترین و معتبرترین اساتید در حوزه آیلتس هستند.

بیشتر
کمتر
لیست فیلم‌ها جزوات کل دوره رفع اشکال

chaproom
نظرات
ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)