چگونه بدون کلاس رفتن زبان یاد بگیریم؟

0
1399-05-06
115
چگونه بدون کلاس رفتن زبان یاد بگیریم؟

اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی چیست و در چه مرحله از یادگیری قرار­دارید. اگر شما یک مبتدی هستید یا سطح خوبی در انگلیسی دارا هستید جای درستی را انتخاب کرده ­اید. من طی یک مقاله کوتاه به شما خواهم ­گفت که چگونه و چطور یادگیری را آغاز کنید. شما بعد از مطالعه این مقاله با یکی از بهترین نوع آزمون زبان آشنا خواهید­ شد، همچنین کلاس­های آموزشی مناسب به شما معرفی خواهد­شد و شما می­توانید با کمک مشاورین ما، سطح و گروه آموزشی خود را انتخاب کنید و هدف خود را از تقویت مهارت­های چهارگانه (خواندن، شنیدن، صحبت کردن، شنیدن) قبل از شرکت در کلاس آنلاین آیلتستعیین کنید و در مراحل بعد از کلاس‌های آنلاین بهره ببرید، زبان خود را ارتقاء ببخشید و به اهداف خود نزدیک­تر شوید.

آیلتس

آیلتس(IELTS) برگرفته از واژهInternational English Language Testing System به معنای نظام بین المللی ارزشیابی زبان انگلیسی است. این شاخه از زبان انگلیسی جهت یادگیری زبان انگلیسی استفاده می‌شود. بسیاری از مردم به خوبی از اهمیت نمره آیلتس در پذیرش از دانشگاه­های مختلف خبر دارند اما آیا شما می­دانید که نمره­ ی آیلتس برای دولت­ها و شرکت­های مهم نیز یک امتیاز غیر­قابل انکار برای پذیرش مهاجر حساب می­شود و برای به­ کارگیری کارکنان عاملی کلیدی است؟ پس به خوبی آگاه باشید که کسب نمره ی خوب در آیلتس توسط افراد مختلف و به دلایل گوناگون حائز اهمیت است و به این دلیل ما تا درصد زیادی اطمینان خاطر داریم که این روش آزمون و آموزش به خوبی جوابگوی نیاز، اهداف تحصیلی و کاری شما خواهد بود. لایو­آموز با ارائه ­ی کلاس­های آنلاین آیلتس فرصتی را به شما خواهد داد که به راحتی بتوانید نمره ­ی خوبی را کسب نمایید.

حال ممکن است از اهمیت نمره آیلتس برای تحقق اهداف کاری و درسی خود در این آزمون باخبر باشید و در حال تمرین و ارتقاء سطح زبانی خود باشید، اما توجه شما را به مزیت­های بیشتری که در این نوع یادگیری وجود دارد جلب می­کنم که برای شما به خوبی محقق خواهد شد:

 ارزیابی عینی مهارت زبان انگلیسی

ممکن است دوستانتان به شما گفته باشند که توانایی شما در زبان انگلیسی خوب است و حتی ممکن است نمره­ های خوبی در امتحانات انگلیسی مدرسه کسب کرده باشید اما آیا شما از سطح زبانی خود خبر دارید؟ از طریق لینک زیر، درتعیین سطح دانشگاه کمبریج شرکت کنید، سپس از نتیجه ی آزمون با موبایل خود یک اسکرین شات بگیرید و به پشتیبانی لایوآموز ارسال کنید و از مشاوره ی رایگان ما بهره مند شوید. در این آزمون سطح شما با استاندارد جهانی آیلتس برآورد خواهد شد.

آزمون آنلاین جهت تعیین سطح

 دریافت مدرک معتبر

با گذراندن کلاس­های آنلاین در لایوآموز و بعد از شرکت در آزمون آیلتس، شما یک گزارش آزمون دریافت خواهید کرد که مورد قبول هزاران مؤسسه در سراسر جهان است مانند: دانشگاه ها، مؤسسات آموزشی، آژانس­های دولتی و کمپانی­های معتبر.

 ارتقاء مهارت‌های اسپیکینک، رایتینگ، لیسنینگ آیلتس

ممکن است بعضی از زبان­ آموزان متمایل به مهارت خاصی باشند و از دیگر مهارت­ها غافل شوند، با شرکت کردن در این آزمون و همچنین کلاس­های آموزشی لایوآموز، در چهار مهارت اصلی آزموده می شوید که شامل: خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت­ کردن است. اگر می­خواهید به نمره ­ی قابل­ قبولی دست پیدا کنید، باید به تمامی این مهارت­ها به ­طور یکسان پرداخته شود. با این حال بعضی از دانشجویان و دانش­آموزان بر یک توانایی تسلط بیشتر دارند و در مهارتهای دیگر دارای ضعف می باشند، لایو آموز با در نظر گرفتن ضعف­ها و توانمندی­های شما، دوره ی­ کاربردی برای شما را پیشنهاد می­دهد.

 دسترسی به دانش بیشتر از زبان

اگر شما در کلاس­ها و آزمون آیلتس شرکت کنید، به آشنایی بیشتر از آن سطحی که مورد نیاز شما است می­ رسید، که این امر به خوبی در کلاس­های لایوآموز در نظر گرفته شده است. دانش زبانی بیشتر برای شما فرصت­های تحصیلی و شغلی بهتری فراهم میکند.

تلاش سخت‌تر

اگر شما برنامه و اهداف مشخصی نداشته باشید، خیلی راحت می­شود درس خواندن را به روز دیگری تعویق انداخت، گذراندن کلاس­های آیلتس می­تواند در نقش یک محرک قوی برای شما ظاهر­شود. اساتید مجرب و برنامه­ ریزی دقیق تمام آن چیزی است که برای یادگیری زبان نیاز دارید.   

در انتها لیستی از کلاس­ها و کارگاه­های آنلاین لایوآموز برای شما قرار­می دهم تا با تنوع این کلاس­ها به خوبی آشنا شوید:

دوره آنلاین کالوکیشن کاربردی انگلیسی آیلتس

کارگاه آنلاین لغت آیلتس - vocabulary for ielts

کلاس آنلاین ریدینگ آیلتس

کلاس آنلاین رایتینگ آیلتس

کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس

کلاس آنلاین لیسنینگ آیلتس

کلاس آنلاین گرامر بدون فراموشی آیلتس، تافل و PTE

کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre Basic

کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre1

کلاس آنلاین آیلتس مقدماتی Ielts-pre3

فیلم آموزشی لغات 504

فیلم آموزش GRE Generalایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)