کلاس آنلاین MBA

0
1398-08-02
1882
کلاس آنلاین MBA

کلاس آنلاین MBA یکی از خدمات لایو آموز برای شما دانشجویان و داوطلبان کنکور ارشد MBA  است.در کلاس آنلاین MBA شما در هرکجای دنیا می توانید از طریق اینترنت به کلاس های لایو آموز دسترسی داشته باشید. شما با داشتن حداقل دانش استفاده از کامپیوتر و اینترنت می توانید از امکانات نرم افزار کلاس آنلاین ما استفاده نمایید. لذا دغدغه شما در کلاس آنلاین تنها موفقیت و کسب درصد بالا خواهد بود.

تاریخچه رشته MBA

رشته MBA  جز دوره های آموزشی مدیریتی پررونق در سال های اخیر محسوب می شود. MBA مخفف Master of Business Administration (مدیریت کسب و کار) است. قدمت دوره تحصیلی ام بی ای به بیش از صد سال می رسد اگر چه سرفصل های این رشته دستخوش تغییراتی شده است. کلاس آنلاین ام بی ای را برای داوطلبانی در نظر گرفته ایم که نیازمند دانش مدیریتی هستند و یا قصد دارند در مقطع ارشد در بهترین دانشگاه های ایران تحصیل کنند.

کلاس آنلاین MBA  مناسب چه کسانی است؟

از آنجایی که رشته MBA یک رشته بین رشته ای محسوب می شود. لایو آموز کلاس آنلاین کنکور ارشد MBA را برای آن دسته از داوطلبانی در نظر گرفته است که برای تکمیل مهارت مدیریتی یا علمی در این زمینه بتوانند در بهترین دانشگاه های ایران در مقطع ارشد یا دکتری ادامه تحصیل دهند. علاوه برموضوعات ذکر شده کلاس آنلاین مدیریت کسب و کار مختص کسانی است که قصد کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار خود را دارند. اگر در سمت مدیریتی یا سرپرستی یک کسب و کار اشتغال دارید و یا می خواهید  در آینده مدیر شوید کلاس آنلاین MBA به شما توصیه می شود. اگر از کیفیت ارتباط کاری خود با همکارانتان یا مدیر خود راضی نیستید این کلاس آنلاین به شما توصیه می شود.

مزیت کلاس آنلاین MBA  نسبت به سایر دوره ها

کلاس آنلاین MBA  مزیت و تفاوتی که با سایر دوره ها دارد این است که به دلیل آنلاین بودن کلاس ها آپدیت و به روز هستند. به نکته ای که باید توجه کرد این است که اکثر فایل ها یا DVD سایت های دیگر قدیمی هستند. دومین مزیتی که کلاس آنلاینMBA  لایو آموز نسبت به سایر دوره ها دارد اساتید آن است، اساتید کنکور ارشد MBA  ما جز برجسته ترین و معروف ترین اساتید هستند.

مشاهده همایش کنکور ارشد MBA

چرا باید به اساتید کلاس آنلاین MBA لایو آموز اعتماد کنیم؟

کلاس آنلاین کنکور ارشد MBA و فیلم های آموزشی کنکور MBA که شامل دو درس GMAT  و ریاضی عمومی 1 و2  است توسط اساتید معتبری همانند مانند استاد احمدی و استاد عرفانیان ارائه می شود. اساتید کلاس آنلاین MBA  اساتید معروفی هستند که دارای سابقه درخشانی  در زمینه تدریس هستند. استاد عرفانیان مدرس و مولف حرفه ای درس هوش و استعداد تحصیلی ،مدال برنز المپیاد ریاضی ومولف کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت انتشارات نگاه دانش است. این مزیت اساتید ما شاید برای این که به کلاس آنلاین لایو آموز اعتماد کنید کافی باشد.

دلایلی که فکر می کنید کلاس آنلاین برای شما مناسب نیست؟

علاوه بر تبلیغات ضد رقبا ممکن است پیش خود دلایلی برای این که کلاس آنلاین برای شما مناسب نیست ارائه دهید. اما باید توجه کنید که اگر به یکی از دلایل زیر فکر میکنید کلاس آنلاین MBA  برای شما مناسب نیست سخت در اشتباهید.

احساس این که همه این حرفها تبلیغی بیش نیست

اگر پیش خود احساس می کنید  که همه این حرفها تبلیغ است و در حد حرف برای فروش بیشتر است. باید بدانید که دانشجویان دوره و کلاس آنلاین MBA  ما کاملا از این دوره ها راضی هستند. شما با مشاهده نظرات دانشجویان در صفحه فیلم آموزش Gmat و ریاضی عمومی1 و 2 و زبان عمومی کاملا از رضایت دانشجویان با خبر شوید. با دیدن نظرات دانشجویان و اعلام رضایت آن ها متوجه خواهید شد که این امر تبلیغ نیست و دوره های ما دارای کیفیت هستند.

بالا بودن قیمت دوره

بعضی از افراد معتقدند قیمت های کلاس آنلاین بسیار بالاست و با این هزینه می توانند یک ترم شهریه خود را بپردازند در صورتی که این قیمت در مقابل خدمات بی نظیر  لایو آموز به شما ناچیز است شما با شرکت در کلاس آنلاینmba  علاوه بر شرکت در کلاس می توانید از ویدئوهای قبلی ما استفاده نمایید. همچنین از فیلم های کلاس آنلاین تا یک سال استفاده نمایید.

کم بودن اطلاعات من از کامپیوتر و اینترنت

برخی از دانشجویان معتقدند با داشتن اطلاعات کمی از اینترنت و کامپیوتر نمی توانند از کلاس آنلاین استفاده کنند.اما خیال شما راحت باید گفت بدون داشتن هیچ اطلاعاتی از کامپیوتر و اینترنت می توانید از کلاس های آنلاین استفاده نمایید.

عدم پاسخ گویی به تمام سوالات  

درصورتی که دانشجویان در کلاس آنلاین ارشد mba  سوالی داشتند می توانند به صورت صوتی و وبکم و یا متنی سوال خود را ارسال نمایند در صورت موافقت اساتید، دانشجو می تواند صحبت کند و سوال خود را بپرسد و تمامی اعضای کلاس صدای او را خواهند شنید. در صورتی که وقت استاد برای پاسخ به سوالات شما کافی نباشد شما می توانید از تب رفع اشکال در پایین ترین قسمت به صورت چند رسانه ای، ویس و یا متنی سوال خود را مطرح نمایید.ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)