نرم افزار کلاس آنلاین

نرم افزار کلاس آنلاین


1398-08-02 14:33:53 392

کلاس آنلاین چیست؟

با فراگیر شدن سیستم های اینترنتی کلاس آنلاین و استفاده از آن برای دانشجویانی که به استاد دسترسی ندارند فراگیر شده است. با نرم افزار کلاس آنلاین لایو آموز شما به راحتی می توانید تدریس کنید و محتوای چند رسانه ای، وبکم و نرم افزارهای کامپیوتر خود را اشتراک گذاری کنید لذا شما با صرف کمترین زمان و کمترین منابع قادر خواهید بود به فضای کلاس آنلاین لایو آموز دسترسی داشته باشید.

 

نرم افزار کلاس آنلاین چیست؟

لازمه برگزاری کلاس آنلاین استفاده از نرم افزار کلاس آنلاین است. انواع مختلفی از نرم افزارهای کلاس آنلاین در اینترنت موجود است. اما انواع خاصی از آن نیاز کاربران و اساتید را پوشش می دهند. نرم افزار کلاس آنلاین لایو آموز جهت تسهیل امر یادگیری و ارتباط بهتر، امن تر و بهینه تر و صرفه جویی شما در زمان و هزینه شما را از خریدن سایر نرم افزارها بی نیاز میکند. نرم افرار کلاس آنلاین لایو آموز با امکانات حرفه ای امکاناتی چون اموزش از راه دوره با  استفاده از بهترین و کامل ترین فناوری ها همچون ضبط کلاس آنلاین، کیفیت بالای صوت و تصویر که در نرم افزارهای دیگر کمتر به چشم میخورد به صرفه ترین انتخاب برای شما خواهد بود.

 

کاربردهای نرم افزار کلاس آنلاین در لایو آموز

 

جلسه تحت وب

بسیاری از شرکت ها و یا سازمان ها به دلیل دسترسی نداشتن به اساتید و یا شرکاء مجبور به ارائه جلسه تحت وب می کنند. نرم افزار کلاس آنلاین به راحتی این کار را برای شما انجام خواهد داد.

 

آموزش الکترونیکی

همانطور که از نام این نرم افزار پیداست هدف از ارائه نرم افزار کلاس آنلاین آموزش الکترونیکی است. در این نرم افزار کلاس ها ضبط و قابل دانلود خواهند بود.

 

وبینار یا سمینار آنلاین

به کنفرانس، کلاس آنلاین، دوره یا هر رویداد آنلاین که در محیط وب و به صورت آنلاین برگزار می شود وبینار گفته می شود.

 

مزیت نرم افزار کلاس آنلاین لایو آموز نسبت به سایر نرم افزارها

نرم افزار کلاس آنلاین لایو آموز نسبت به سایر نرم افزارهای کلاس آنلاین دارای مزیت های زیادی است. از جمله مزیت های این سیستم داشتن سرورهای قوی و سحت افزارهای جدید، دسترسی به سرعت بالای اینترنت با بالاترین پینگ ممکن داخل ایران.

صفحه در نرم افزار کلاس آنلاین لایو آموز به صورت عریض نمایش داده خواهد شد.لینک و عنوان اختصاصی را می توانید در این صفحه درج نمایید. یکی دیگر از مزیت هاینرم افزار کلاس آنلاین امکان ضبط کامل کلاس آنلاین و دریافت آن به صورت وبینار وجود خواهد داشت. امکان ورود مهمان در این نرم افزار بدون یوزر و پسورد وجود دارد.  دسترسی  آسان به سرورهای پرسرعت ما چند روز قبل از برگزاری کلاس.

               

تجهیزات لازم جهت استفاده از نرم افزار کلاس آنلاین

یک ستگاه کامپیوتر (لپ تاپ، تبلت و..)

وبکم در صورت نیاز به نشان دادن تصویر استاد

هدست یا میکروفون برای گفتگو با دانشجویان

دسترسی به یک اینترنت پرسرعت حداقل 512KB

شما می توانید جهت اجاره کلاس آنلاین با لایو آموز با ما تماس حاصل فرمائید.

 

تعرفه استفاده از نرم افزار کلاس آنلاین

تعرفه اجاره کلاس آنلاین برای شما بسیار به صرفه است درصورتی که شما از پلتفرم لایو آموز برای ارائه برگزاری کلاس آنلاین استفاده نمایید مراحل ضبط، قفل گذاری و سایت و تبلیغات به عهده سایت لایو آموز خواهد بود و شما قادر خواهید بود با توجه به برند و معروفیت لایو آموز به سود بالایی برسید.

نوع برگزاری کلاس آنلاین

اساتید برند و با تجربه

اساتید با کیفیت ولی بی تجربه

همکاری با موسسات و شرکت ها

درصد پرداختی به شما

 

80 درصد از سهم فروش

40 الی 60 درصد سهم فروش

80 درصد از سهم فروش