توصیه: اگر تصمیم دارید در آزمون آیلتس نمره کامل بگیرید این منابع را بخوانید!

0
1399-01-23
663
توصیه: اگر تصمیم دارید در آزمون آیلتس نمره کامل بگیرید این منابع را بخوانید!

آزمون آیلتس خود را با یک سری از مطالب و منابع آیلتس به صورت رایگان شروع کنید. اولین قدم برای اطمینان از آمادگی IELTS، آماده سازی برای آن است تا بدانید که در روز آزمون چه انتظاری از خود دارید. مطالب آموزشی آیلتس ما شما را با قالب آزمون آشنا می کند و همچنین اعتماد به نفس را هنگام نوشتن، صحبت کردن، خواندن و گوش دادن به زبان انگلیسی بهبود می بخشد. حتی اگر فکر می کنید که یک کاربر ماهر انگلیسی هستید، ما همچنان توصیه می کنیم که با کلاس آنلاین آیلتس یا فیلم آموزشی آیلتس ما برای آزمون خود را کاملاً آماده کنید.

کاری که شما باید انجام دهید ...

 • واژگان خود را به خصوص در مباحث مهم آیلتس مانند کار، آموزش، روندهای اجتماعی، رسانه های جمعی، مسافرت و گردشگری و محیط زیست را توسعه دهید.
 • درک خود را از زبان انگلیسی پیچیده بهتر کنید، بنابراین می توانید به سرعت ایده ها و استدلال های پیچیده ای را دنبال کنید. شما باید ببینید که چگونه ایده ها به هم وصل کنید و بین جمله ها و پاراگراف ها اتصال برقرار کنید.
 • تمرین کنید تا به سؤالات سبک IELTS پاسخ دهید و به آنها عادت کنید روی مقالات آزمون تمرینی کار کنید، از معلم خود راهنمایی بگیرید.

تست های آزمایشی آیلتس رایگان

برای آزمون آیلتس با تست ها و پاسخ های تمرین رایگان آماده شوید. از این آزمونها برای انجام جلسات تمرین به موقع استفاده کرده و روش تست خود را توسعه دهید. ما به متخصصان آزمون توصیه می کنیم که IELTS را تمرین کنند. با انجام آزمونهای آزمایشی رایگان، شما با قالب آزمون آشنا می شوید، انواع کارهایی را که از شما خواسته شده انجام دهید، تجربه خواهید کرد  خود را در شرایط به موقع آزمایش کرده و پاسخ های خود را مرور کرده و آنها را با جواب های مدل مقایسه کنید. به یاد داشته باشید ، تست های گوش دادن، خواندن و نوشتن را در همان روز می گذرانید و هیچ گونه وقفه ای بین هم ندارید، بنابراین تمرین در شرایط مشابه بسیار مهم است.

هنگام برگزاری آزمون ها ، به یاد داشته باشید که هر تست بیش از تعدادی صفحه وب ارائه می شود. اطمینان حاصل کنید که به تمام سوالات پاسخ داده اید و کارها را در هر صفحه به ترتیب صحیح انجام می دهید.

تست های تمرین گوش دادن

آزمون گوش دادن آیلتس حدود 30 دقیقه زمان خواهد برد و شما 10 دقیقه دیگر نیز برای انتقال پاسخ های خود به برگه پاسخ خواهید داشت.

آزمون تمرین ریدینگ

برای تکمیل هر 3 بخش آزمون آکادمیک یا عمومی خواندن IELTS به شما 1 ساعت مجاز اختصاص داده خواهد شد.

تست های رایتینگ

برای انجام دو کار در آزمون رایتینگ دانشگاهی IELTS به شما 1 ساعت مجاز اختصاص داده خواهد شد.

تست های تمرین اسپیکینگ

برای آزمون IELTS Speaking آماده شوید و با ساختار آزمون آشنا شوید.

منابع آزمون آیلتس

بهترین تمرین عملی برای آیلتس این است که به سادگی بخوانید. وقتی به خواندن مقاله از روزنامه ها و مجلات عادت می کنید، در مقالات طولانی در تست خود کمتر مشکل خواهید داشت. برای فهمیدن سریع خواندن را تمرین کنید، سپس به دنبال حقایق و چهره های جالب توجه باشید. یادداشت کنید تا با کلمات و عبارات جدید آشنا شوید.

10 وب سایت برتر در زمینه منابع آیلتس

به عنوان نقطه شروع، ما لیستی از 10 منبع مفید و وب سایت ها را گردآوری کرده ایم که ممکن است به شما در تمرین مهارت های خواندن در خانه کمک کند. آنها موضوعات بسیار گسترده ای را پوشش می دهند، بنابراین برای آزمون آیلتس بسیار مفید هستند.

 1. http://learnenglish.britishcouncil.org/fa/business-magazine: متون و تمرینهای رایگان با محوریت تجارت و کار)
 2. http://www.bbc.co.uk/news/world: مفید برای دانشگاهی انگلیسی و همچنین خوب است تا با مسائل فعلی جهان همراه باشید
 3. https://www.newsledgeist.com/: سایت عالی در مورد فناوری، بهداشت ، علم و محیط زیست
 4. http://www.economist.com/: پوشش سیاست های جهانی، اقتصاد، علم و فناوری، ارائه 3 مقاله در هفته به صورت رایگان در صورت ثبت نام
 5. http://www.nationalgeographic.com/: پوشش موضوعات زیست محیطی، فرهنگ، طبیعت و حیوانات. بسیار گویا با تصاویر شگفت انگیز فراوان.
 6. http://socialnewsd Daily.com/: تعداد زیادی مقاله کوتاه، آسان قابل فهم، معاصر که از دنیای رسانه های اجتماعی تهیه شده اند
 7. http://www.the-sledgeist.com/: سایتی درباره علم، بهداشت، محیط زیست، زیست شناسی و نوآوری
 8. http://historynewsnetwork.org/: سایت آمریکایی با تمرکز بر تاریخ، هم در ایالات متحده و هم در سراسر جهان، با تعداد زیادی مقاله در مورد امور جاری
 9. http://www.bbc.co.uk/: اخبار، دیدگاه ها و موارد دیگر از معروف ترین نهاد رسانه ای انگلیس. همه مباحث موجود - همچنین یک سایت خوب برای تمرین گوش دادن
 10. http://www.inspirational-short-stories.com/funny-short-stories.html: گاهی اوقات خوب است که واژگان خود را با خواندن داستان های کوتاه گسترش دهید.

لیست منابع و کلاس آنلاین آیلتس لایو آموز

کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre2- کلاس آنلاین ریدینگ آیلتس - کلاس آنلاین رایتینگ آیلتس - کلاس آنلاین آیلتس لیسنینگ - کلاس آنلاین آیلتس اسپیکینگ

آمادگی برای آزمون IELTS با منابع معتبر دیگر

آمادگی برای آزمون IELTS در خارج از کلاس متوقف نمی شود. اینترنت منبع عالی رایگان برای تمرین آیلتس است. اما با وجود انتخاب های بسیار، بهترین منابع کدام یک هستند؟ 5 منبع برتر آیلتس برای کمک به شما در آمادگی در آزمون IELTS وجود دارند.

1. IELTS. org

این سایت رسمی امتحان آیلتس است و مکانی عالی برای آشنایی با نحوه عملکرد امتحان است. اطلاعات امتحانی IELTS عملی مفید زیادی در اینجا وجود دارند: اطلاعات کلی در مورد فرم آزمون آیلتس ، نحوه ثبت نام، نحوه یافتن مرکز آزمون آیلتس، نمونه سوالات آزمون آیلتس و نکاتی درباره آمادگی برای کنکور. همچنین یک صفحه فعال در Facebook وجود دارد که شامل آزمونها و نکات است و مرتباً به روز می شود. می توانید در مورد پست ها نظر دهید، سؤال کنید و با سایر زبان آموزان مکالمه کنید.

2. ielts-simon.com

این سایت منابع خوبی برای تهیه مواد امتحانی آیلتس دارد. سایت توسط یک متخصص اداره می شود: IELTS-simon توسط یک آزمونگر IELTS سابق اداره می شود. توصیه ای که در اینجا ارائه می شود توسط افرادی صورت می گیرد که واقعاً از موفقیت آیلتس اطلاع دارند! سایت روزانه با "درس روز IELTS" به روز می شود. آنها تعداد زیادی اطلاعات و مطالب رایگان ارائه می دهند: نمونه سوالات و مقالات آزمون امتحان، جواب مدل و نکات زیادی از نکات آزمون آیلتس.

3. www.ieltsbuddy .com

تمرکز روی مهارتهای آیلتس، تکنیک و تمرین امتحان آسان است و فراموش می کنیم که واژگان و دستور زبان برای آیلتس نیز مهم هستند. IELTS Buddy یک سایت عالی است که در این بخش های مهم تمرکز دارد. بخش آموزنده Vocabulary و Grammar برای آزمون آیلتس مفید است. IELTS Buddy در مقایسه با سایت هایی که در بالا به آنها اشاره شد، بیشتر منابع مفید آیلتس را نیز ارائه می دهد: اطلاعات مربوط به قالب آزمون، نمونه سوالات امتحان و مقالات، مطالب قابل بارگیری.

4. www.youtube.com/user/ieltsliz

اگر رویکرد بصری بیشتری را برای یادگیری ترجیح می دهید، معلم انگلیسی و کنکور""IELTSLizیک کانال یوتیوب دوست داشتنی دارد. دروس ویدئویی وی شامل تمامی 4 تکلیف IELTS است و نحوه تدریس دروس IELTS دوستانه، مرفه و آموزنده هستند. او همچنین نکات و راهنمایی های کلی دیگری برای آزمون IELTS ارائه می دهد و واژگان آیلتس را نیز پوشش می دهد.

5. وبلاگ IH London

اطلاعات و مشاوره زیادی در مورد IELTS در اینترنت وجود دارد و می تواند بسیار زیاد باشد. IH London یک مرکز امتحانی و آموزش زبان برای آیلتس است و یک بخش منابع آیلتس واقعاً مفید در وبلاگ خود دارد. در اینجا، نکات ساده ای در مورد نحوه بهبود نمره نوشتن IELTS، آمادگی برای آزمون گوش دادن و همچنین بسیاری از قسمت های دیگر امتحان پیدا خواهید کرد.

نتیجه گیری منابع آزمون آیلتس

با استفاده از منابع آیلتس مناسب، می توانید سرعت یادگیری زبان انگلیسی را سرعت بخشیده و شانس خود را برای دستیابی به نمره امتحان مورد نیاز خود افزایش دهید. برای آمادگی در آزمون، 4 ایده وجود دارد که باید به طور ایده آل هر روز انجام دهید:

 • خواندن انگلیسی
 • گوش دادن به زبان انگلیسی
 • انگلیسی حرف زدن
 • نوشتن به انگلیسی

در اصل ، شما باید خود را در انگلیسی غوطه ور کنید. با منابع IELTS ، انجام این کار آسان است. سعی کنید انگلیسی را جزئی از زندگی روزمره خود قرار دهید و همچنین آن قسمت های مهم زمان مطالعه اختصاصی را کنار بگذارید. در بخشی از این مقاله لیستی از منابع آیلتس است که به شما در انجام این کار کمک می کند. نکته مهم این است که همه این منابع آنلاین و رایگان هستند. اینترنت ابزاری شگفت انگیز برای کمک به اطلاعات در مورد هر موضوعی است که می توانید برای تهیه منابع آیلتس خود جستجو کنید. مشکل این است که باید بدانیم از کجا شروع کنیم و اینکه بتوانیم تفاوت بین منبع خوب اطلاعات و منبع بد را بیابیم.

اگر زبان آموز بومی باشید، پیدا کردن مطالب انگلیسی خوب به اندازه کافی چالش برانگیز است، حتی بیشتر چالش برانگیز است زمانی که زبان آموز انگلیسی غیربومی باشید. شما باید فقط در چند وب سایت اصلی بتوانید بسیاری از موارد مورد نیاز خود را پیدا کنید. اینجاست که توصیه می کنم برای آیلتس و گوش دادن به جستجوی منابع آیلتس بپردازید. آنها مقالات، فیلم ها و پادکست های با کیفیت تری را به شما ارائه می دهند.

 در کل، منابع بسیار زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید و خواهید فهمید که کدام منابع برای شما بهتر کار می کنند. برای آیلتس سخت مطالعه کنید، آنگاه موفق خواهید شد.ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)