کشف دروغ های بزرگی که آموزشگاه های آیلتس به شما می گویند!

0
1399-01-19
1070
کشف دروغ های بزرگی که آموزشگاه های آیلتس به شما می گویند!

سریعترین راه گرفتن مدرک آیلتس برای شما ممکن است یک دغدغه باشد. بنابراین اگر زبان انگلیسی زبان مادری شما نیست و دوست دارید مدرک دانشگاهی را در خارج از کشور بگیرید، باید آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) را بگیرید. آزمون آیلتس یک تست زبان انگلیسی است که سالانه بین بیش از 1.4 میلیون نفر در سراسر جهان انجام می شود. آیلتس به معنی "سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی" است. این یک تست زبان انگلیسی است که توانایی زبان فرد را در صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن بررسی می کند. برای دستیابی به IELTS زودتر شروع کنید و از استراتژی های هدفمند استفاده کنید تا شانس موفقیت شما بیشتر شود!

فرم و قوانین آزمون آیلتس با امتحانات معمولی در مدارس متفاوت است، بنابراین ما نکات و توصیه هایی برای امتحان IELTS برای کمک به شما در آمادگی کامل برای آزمون و کسب نمره مورد نظر تهیه کرده ایم. اگر می خواهید با آمادگی کامل، از سریعترین راه به مدرک آیلتس دست یابید، چند دقیقه وقت بگذارید تا نکات برتر آموزش های IELTS بخوانید.

قبل از روز آزمون - برخی از نکات مفید آیلتس

مدرک آیلتس

1. نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کنید

روی نقاط ضعف خود کار کنید تا مطمئن شوید که بر نمره کل شما تأثیر منفی نخواهد گذاشت. به عنوان مثال، اگر آدم کند و آهسته ای هستید، بیشتر از تست های نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن روی تست خواندن تمرکز کنید.

2. برنامه مطالعاتی داشته باشید

قبل از شروع مطالعه برای آزمون آیلتس، برنامه ای را تهیه کنید و بر اساس نقاط قوت و ضعف خود، یک برنامه مطالعه متناسب داشته باشید.

3. مطالب را مطالعه کنید

در صورت امکان در یک دوره آماده سازی IELTS شرکت کنید. دوره های آماده سازی مطالب آیلتس، نکات و ترفندهایی را که باید بدانید برای شما فراهم می کند. اگر به دوره های آمادگی IELTS دسترسی ندارید، می توانید به جای آن یک معلم خصوصی واجد شرایط استخدام کنید. یک معلم انگلیسی نیز در تهیه یک برنامه مطالعه به شما کمک می کند.

4.تمرین کنید تا زمانی که احساس اطمینان کنید

کلاس آیلتس

تمرین، باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود. برای آزمون صحبت کردن، یک دوست پیدا کنید که با او انگلیسی صحبت کنید. هنگام خواندن مجله های انگلیسی، برای تست خواندن متن را امتحان کنید. هر شب فیلم ها را به زبان انگلیسی تماشا کنید و وقت خود را با اخبار و آهنگ های زبان انگلیسی احاطه کنید تا مهارت گوش دادن خود را بهبود ببخشید.

5- تحت فشار زمان تمرین کنید

آیلتس

خود را در یک بازه زمانی 2 ساعت و 45 دقیقه مانند روز امتحان تست کنید. این به شما کمک می کند تا بدانید که چه احساسی دارید وقتی تست های خواندن، نوشتن و گوش دادن را به طور متوالی انجام می دهید. هرچه بیشتر تحت فشار زمان تمرین کنید، می توانید زمان خود را بهتر مدیریت کنید.

6. از وب سایت رسمی آیلتس دیدن کنید

وب سایت رسمی آیلتس بهترین منبع اطلاعات برای داوطلبان آیلتس است. می توانید در مورد قوانین و مقررات آزمون و قالب آزمون بخوانید و نکات و مطالب مفیدی برای آزمون آیلتس مانند کتاب، تست و فیلم را در وب سایت بیابید. همچنین ما بهترین کلاس آنلاین ielts  را برای شما آماده کرده ایم. شما می توانید فیلم آموزشی آیلتس را در انتهای کلاس مشاهده نمایید.

7. مکان امتحان را بررسی کنید

برای اینکه به موقع در روز امتحان حاضر باشید، اطمینان حاصل کنید که مرکز آزمون آیلتس دقیقاً در کجا قرار دارد و نحوه دسترسی به مکان را پیدا کنید.

 برخی از نکات مفید روز آزمون آیلتس

1. شب خوب بخوابید

شب قبل از تست آیلتس، استراحت کافی داشته باشید زیرا خستگی مستقیم بر توانایی شما در تمرکز تأثیر می گذارد.

2. صبحانه بخورید

قبل از امتحان غذای خوب بخورید. وقتی گرسنه نیستید قطعاً مغز شما بهتر عمل می کند.

3. لباس راحتی بپوشید

لباس های مناسب بپوشید که شما را از تمرکز در امتحان منحرف نکند. لباس هایی را که خیلی تنگ است، نپوشید و این واقعیت را در نظر بگیرید که اتاق آزمون ممکن است سرد یا گرم باشد، بنابراین خود را متناسب با آب و هوا بپوشانید.

4. با خود نوشابه به سالن امتحان ببرید

شما مجاز به آوردن یک بطری آب، مداد، پاک کن و گذرنامه به سالن امتحانات هستید. اما به جای آب، می توانید یک بطری نوشابه نیز بخورید تا قند خون خود را بالا نگه دارید زیرا هم حاوی کافئین و هم قند است.

5. به هجی و نگارشی توجه کنید

املا و نگارش در کل آزمون IELTS بسیار مهم هستند و اگر پاسخهای شما نادرست نگارش شود یا نادرست از نگارشی استفاده کنید، امتیاز خود را از دست خواهید داد.

6. به محدودیت های کلمه توجه کنید

به خاطر داشته باشید که اگر بیش از حد مجاز از کلمات استفاده کنید، امتیاز خود را از دست خواهید داد. بنابراین به تست هایی که جواب ها نباید "بیش از سه کلمه" باشند، توجه کنید و همچنین در تست نوشتن به بخش هایی که باید 250 و 150 کلمه باشد، دقت کنید.

لیست کلاس‌های آنلاین آیلتس

در لایو آموز کلاس ielts و فیلم آموزش آیلتس در تمامی زیر شاخه ها موجود است که در زیر عناوین آن را مشاهده می کنید.

کلاس آنلاین آیلتس IELTS-Pre

کلاس آنلاین ریدینگ آیلتس

کلاس آنلاین رایتینگ آیلتس

کلاس آنلاین آیلتس لیسنینگ

کلاس آنلاین آیلتس اسپیکینگ

نکاتی درباره آزمون رایتینگ آیلتس

آیلنس

 • در نوشتار خود از انگلیسی گفتاری استفاده نکنید.
 • ابتدا تکلیف 2 را بنویسید، زیرا بیشتر به نمره کل شما کمک می کند.
 • اطمینان حاصل کنید که دست نوشته شما خوانا، مرتب و روان است.

نکاتی درباره آزمون اسپیکینگ آیلتس

 • قبل از پاسخ به سوالات با دقت گوش فرا دهید.
 • اگر مطمئن نیستید که کدام گزینه درست است، به این سؤال پاسخ ندهید. می توانید از آزمونگر بخواهید که سؤال را برای شما تکرار یا روشن کند.
 • اعتماد به نفس داشته باشید و آرام باشید و تمام تلاش خود را انجام دهید.

نکاتی درباره آزمون ریدینگ آیلتس

 • وقت زیادی را صرف سؤالاتی نکنید که نمی توانید برای آنها جوابی بیابید. اگر سوالی در پایان دارید، به سؤال بعدی بروید و دوباره به آن سوال برگردید.
 • قبل از خواندن هر متن تمام سوالات را بخوانید و کلمات کلیدی را زیرنویس کنید.

نکاتی درباره آزمون ریدینگ آیلتس

 • قبل از گوش دادن به ضبط ها سوالات را به طور سطحی مرور کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که می توانید تاریخ ها را با قالب صحیح بنویسید.
 • اگر در شنیدن ضبط ها مشکلی دارید، دست خود را بالا ببرید و درخواست کمک کنید.
 • در تلفظ های انگلیسی و آمریکایی تمرین کنید، زیرا برخی از اعداد و کلمات متفاوت تلفظ می شوند.

نتیجه گیری سریعترین راه گرفتن مدرک آیلتس

آیلتس توسط بیشتر مؤسسات دانشگاهی استرالیا، انگلیس، کانادا، ایرلند و نیوزلند، توسط بیش از 3000 موسسه دانشگاهی در ایالات متحده و سازمانهای مختلف حرفه ای در سراسر جهان پذیرفته شده است. آیلتس تنها تست ایمن زبان انگلیسی است که توسط ویزاهای انگلستان و مهاجرت (UKVI) برای مشتریانی که ویزا استفاده می کنند در خارج و داخل انگلستان تأیید شده است. بسیاری از دانش آموزان در مورد اینکه چرا نمره آیلتس لازم و ضروری است، دچار سردرگمی می شوند. پاسخ ساده در این باره این است که دانشگاه های خارجی و مقامات مجاز ویزا باید اطمینان داشته باشند که هنگام اقامت در کشور، مسائل ارتباطی نخواهید داشت. شما باید درک خوب و قوی از زبان انگلیسی نشان دهید و به همین دلیل است که نمره کلی IELTS شما بسیار مهم است. یکی دیگر از شک های رایج دانشجویان این است که آیلتس امتحان اجباری است یا خیر. نه، آیلتس در پذیرش همه دانشگاه ها اجباری نیست. بسیاری از دانشگاهها حتی برای اهداف پذیرش نیازی به نمره IELTS ندارند. اما به یاد داشته باشید که اگر IELTS را ارائه ندهید، شانس دریافت ویزای دانشجویی ممکن است متحمل شود زیرا ممکن است مامورین ویزا در مورد مهارت انگلیسی شما بدون امتیاز IELTS قانع نشوند. بنابراین بهتر است که مدرک آیلتس داشته باشید.ایجاد نظر جدید

نظرات شما (0)